Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 382
  • 31 липня 2017 року | Переглядів: 591

28 липня голова районної ради Михайло Яснюк спільно із заступником Іваном Овчаром ознайомилися із ходом робіт по реконструкції будинку побуту під комунальний заклад ДНЗ "Капітошка" Веснянської сільської ради Старокостянтинівського району.

Загальна вартість проекту – близько 1,5 млн грн. Кошти виділені державним фондом регіонального розвитку на умовах спів фінансування. Разом з тим рішенням дванадцятої сесії районної ради від 21.07.2017 року спрямовано Веснянській сільській раді субвенцію з державного бюджету в сумі 227 тис.грн.

Наразі будівельники закінчують перекривати будівлю, проводять внутрішні роботи з перепланування приміщення.

За словами Веснянського сільського голови Дмитра Поліщука потреба у дитячому садку для жителів села є однією з основних, адже на сьогодні у селі проживає 70 дітей віком від 0 до 6 років.

  • 28 липня 2017 року | Переглядів: 753

Рішенням сесії Старокостянтинівської районної ради від 03.03.2016 року було внесено зміни до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги та передбачено надання такої допомоги сім’ям загиблих учасників АТО.

За ініціативи голови районної ради члени президії  визначили розмір разової допомоги кожній родині у сумі 5000 грн.

Отож, 28 липня голова ради Михайло  Яснюк та його заступник Іван Овчар відвідали родину загиблого учасника антитерористичної операції Олега Майстришина.

Майстришин Олег Олександрович народився 16 грудня 1970 року  в с.Підгірне Старокостянтинівського району Хмельницької області. З 2005 року служив за контрактом в Збройних Силах України у в/ч 4009. З 2016 року знаходився в зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Загинув 12 червня 2017 року як герой, виконуючи бойове завдання під Волновахою, захищаючи цілісність і незалежність нашої України. Проживав з матір’ю – Майстришиною Любов’ю Степанівною в с.Підгірне Старокостянтинівського району. Залишився син Майстришин Ігор Олегович, 1993 року народження. Був похований в с.Підгірне Старокостянтинівського району.

Михайло Борисович висловив слова співчуття та слова шани матері Любові Степанівні: "Від імені усіх жителів району доземний уклін вам за вашого сина -  справжнього українця, який показав, як треба любити та захищати  Батьківщину. І  також хочу запевнити, що  у ці непрості для країни часи депутатський корпус районної ради використає усі можливості, аби підтримати вас."

  • 21 липня 2017 року | Переглядів: 734

21 липня відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради під головуванням голови ради Михайла Яснюка. У засіданні взяли участь 26 депутатів.
Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району". В цьому році посмертно звання було присвоєно Майстишину Олегу Олександровичу, який загинув при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України та за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність – Гульку Миколі Петровичу   

Водночас, депутати районної ради прийняли ще 4  нових районних  програми:  підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському районі на 2017 рік, програму забезпечення закладів охорони здоров’я кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2017-2019 роки, програму територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки,  програму розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки та  комплексну програму мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, управлінь та відділів Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостянтинівського відділення Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції.

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати затвердили збільшення надходжень до дохідної частини районного бюджету в сумі 6227,918 тис.грн.  За загальним фондом на поточні видатки спрямовано 3276,197 тис.грн. По спеціальному фонду видатки спрямовано на капітальний ремонт системи опалення Ладигівського НВК – 450,0 тис.грн., на капітальний ремонт Григорівської  ЗОШ І-ІІІ ст – 580,0  тис.грн., капітальний ремонт харчоблоку Іршиківського НВК – 300,0 тис.грн.,  харчоблоку Ладигівського НВК – 300,0  тис.грн., харчоблоку Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. – 80,0  тис.грн., заміну покрівлі в Немиринецькій ЗОШ І-ІІІ – 540,0 тис.грн., капітальний ремонт Сахновецької ЗОШ І-ІІІ – 450,0 тис.грн., капітальний ремонт харчоблоку Іршиківського НВК – 100,0 тис.грн., реконструкцію дошкільного навчального закладу «Пізнайко» с. Григорівка– 400,0 тис.грн.

Центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти на виконання програми «Про надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки» - 10,0 тис.грн., на забезпечення тест-смужками дітей, хворих на цукровий діабет - 16,0 тис.грн., 140,0 тис.грн. на забезпечення окремих категорій громадян пільговими медикаментам, 100,0 тис.грн. на придбання приміщення для ФАП с.Демківці.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало додатково 6,0 тис. грн. на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району, на придбання путівок на оздоровлення дітей учасників АТО – 61,83 тис.грн., на перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах – 50,0 тис.грн.

430,0 тис. грн. депутати передбачили  Коржівській сільській раді на капітальний ремонт моста в с. Коржівка, на співфінансування ремонту дороги Житомир-– 500,0 тис.грн. та на поточний ремонт дороги В. Керекешинській сільській раді – 100,0 тис.грн.

Окрім того субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 227,0 тис. грн. спрямовано Веснянській сільській раді на реконструкцію будинку побуту під комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад “Капітошка” .

Районними обранцями було взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, а саме: програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року; програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки та програми залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки.

Крім того до сесії районної ради звернулися центральна районна лікарня та комунальний заклад "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги"  щодо затвердження їх статутів у новій редакції.

Також сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег. Нові депутатські запити депутата Назара Летюка стосувалися ремонту доріг до села Немиренці та Веснянка-Баглаї. Олександр Білобокий звернувся від імені жительки села Верхняки з проханням підключення її комп’ютера до мережі Інтернет. Проте вже сьогодні це питання було вирішено, а отже депутат погодився зняти свій запит з контролю. Спільний запит Юрія Береженного та Олександра Білобокого піднімав питання встановлення обмежуючих та попереджуючих дорожніх знаків в с.Коржівка з метою попередження ДТП. Два запити депутата Івана Козака стосувалися виділення коштів на ремонт фасаду Вишнопільського будинку культури в сумі 70 тис.грн. та 20 тис.грн. на проведення вуличного освітлення по селах Вишнопіль, Мартинівка, Северини.

Загалом тридцять дванадцятою районної ради шостого скликання прийнято понад 20 рішень з різних сфер діяльності району.

У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 19 липня 2017 року | Переглядів: 518

19 липня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 19 липня 2017 року | Переглядів: 585

Відповідно до розпорядження голови районної ради, 21 липня цього року відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні, 19 липня, депутати розпочали роботу у постійних комісіях.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

Деякі проекти рішень вимагали від депутатів особливо прискіпливої уваги. Так, члени комісій ретельно підійшли до обговорення питань змін до районного бюджету на 2017 рік, затвердження статутів центральної районної лікарні та комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги", вислухали різні думки та пропозиції.

Окрім того депутати детально обговорили заходи нових районних програм , що пропонується прийняти на черговій сесії районної ради, а саме: програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському районі на 2017 рік, програму забезпечення закладів охорони здоров’я кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2017-2019 роки, програму територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки,  програму розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки та  комплексну програму мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, управлінь та відділів Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостянтинівського відділення Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції.

Всього депутати детально розглянули понад двох десятків питань порядку денного. та погодили їх винести на розгляд дванадцятої сесії районної ради.

  • 14 липня 2017 року | Переглядів: 847

14 липня в селі Огіївці відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому герою – земляку Юрію Бойчуну.

Вшанувати пам’ять загиблого земляка на захід прибули голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови Іван Овчар, Огіївський сільський голова Микола Петрук,  рідні Юрія, учні та місцеві жителі.

Бойчун Юрій Олександрович, 1983 року народження, молодший лейтенант, проживав в Київській області, с.Малютянка. Призваний по мобілізації Києво-Святошинським районним військовим комісаріатом міста Києва. Загинув 14 липня 2014 року внаслідок артилерійського обстрілу з систем залпового вогню "Град" поблизу м.Амвросіївка Донецької області. 22 липня Юрія Бойчуна похоронили в селі Писарівка Старокостянтинівського району звідки родом його батьки.

Слова співчуття та вдячності рідним загиблого учасника АТО висловив голова районної ради. У своєму виступі Михайло Борисович зазначив, що ім’я Юрія Бойчуна та всіх тих військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру, свободи та територіальної цілісності нашої держави, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони, вірні воїни України, подали гідний приклад патріотизму нам та майбутнім поколінням. Пам’ять про них вічна. Разом  з тим, Михайло Яснюк висловив глибокі співчуття батькові загиблого героя та подякував всім, хто причетний до виготовлення  та встановлення меморіальної дошки.

  • 12 липня 2017 року | Переглядів: 643
Поламані дерева та дахи, оселі без струму - то все наслідки буревію, що промчав увечері 11 липня Старокостянтинівським районом. Швидкість вітру була такою, що з корінням повиривало дерева, залишилось без покрівель багато будинків, пообривало електричні дроти.
Все це побачили голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар під час об'їзду Пашковецькою сільською радою, яка постраждала від негоди.
На даний час наслідки стихії ліквідовують комунальники та МНСівц. Прибирають із вулиць та доріг поламані стовбури й гілляки, побитий шифер та інше сміття. Загалом від потужного вітру постраждало 33 населених пункти району, у 18 вже сьогодні відновлено електропостачання.
Керівництво району запевнило, що не залишить поза увагою нікого, хто постраждав від стихійного лиха.
  • 11 липня 2017 року | Переглядів: 588

Заступник голови районної ради Іван Овчар взяв участь в обговоренні щодо введення у дію стимулюючого тарифоутворення (RAB) в ПАТ «Хмельницькобленерго», яке відбулося в Старокостянтинівському РЕМ.  

Заступник фінансового директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Ігор Карпович ознайомив всіх присутніх  з тим, які зміни найближчим часом можуть відбутися в методиці і принципах тарифікації в Україні. Зокрема, Ігор Ярославович зазначив, що ПАТ "Хмельницькобленерго" впевнено прямує до введення у дію стимулюючого тарифоутворення (RAB) та зазначив основні елементи стимулюючого регулювання.

Стан електричних мереж та енергетичного обладнання, необхідність у додатковій потужності для споживачів електричної енергії вимагають значних інвестицій, які можуть бути залучені лише за умови впровадження стимулюючого регулювання – загальноприйнятого у міжнародній практиці інструменту, що забезпечує можливість реконструкції електричних мереж та розвиток енергетичної інфраструктури.

Середній час експлуатації розподільчих мереж електроенергетичного сектору складає понад 40 років, досягаючи 60-85% рівня зносу. При цьому споживання електричної енергії усіма категоріями споживачів зростає із року в рік, проте енергопостачальні компанії не мають необхідних ресурсів, щоб забезпечувати безперебійне, якісне та безпечне електропостачання для споживачів електричної енергії.
Досвід розвинених країн свідчить про високу ефективність стимулюючого регулювання. 
Перехід до стимулюючого регулювання означає визначення необхідного доходу від здійснення діяльності енергопостачальних компаній на підставі підходів, які мають стимулювати компанії до ефективної діяльності - залучення інвестицій, скорочення неефективних витрат, забезпечення якісного постачання електроенергії.

Запровадження стимулюючого регулювання створить привабливий інвестиційний клімат для розвитку та модернізації об’єктів енергетики України. Стимулююче регулювання передбачає встановлення фіксованих тарифів на передачу та постачання електроенрегії на довстроковий період та буде стимулювати енергокомпанії зменшувати (оптимізовувати) свої витрати. Крім того, стимулююче регулювання зобов’язуватиме енергопостачальні компанії підвищити якість та надійність постачання електричної енергії споживачам.

Необхідність впровадження стимулюючого регулювання передбачена Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами – членами, з іншої сторони та Договором про заснування Європейського Співтовариства в частині впровадження Директиви 2009/72/ЄС.Відповідно, Програмою Уряду та стратегією сталого розвитку «Україна – 2020» передбачено вдосконалення існуючої нормативної бази тарифоутворення в енергетиці, зокрема перехід до стимулюючого тарифоутворення в сфері передачі та постачання електричної енергії.

Одним із кроків до європейського майбутнього України є перехід її електроенергетичного сектору на роботу по системі стимулюючого тарифоутворення. Така методологія вже довела свою ефективність і успішно діє у Великобританії, Франції, Німеччині, Норвегії та інших країнах Євросоюзу.

Діюча в Україні система визначення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та постачання електричної енергії по регульованому тарифу нині повністю себе віджила. Серед її недоліків основними є недостатній рівень залучення інвестицій в розвиток мереж, можливість зниження лише понаднормативних втрат електроенергії, далекий від досконалості механізм встановлення рівня витрат на виробничу діяльність енергокомпаній, відсутність фактичних стимулів для підвищення якості послуг.

Мета впровадження стимулюючого тарифоутворення насамперед полягає в активізації залучення коштів для модернізації мереж. Це дозволить зменшити кількість і тривалість аварійних відключень, а отже підвищиться рівень якості та надійності електропостачання, знизяться технологічні втрати електроенергії.

На запит Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо переходу на систему стимулюючого тарифоутворення ствердну відповідь дали двадцятьенергопостачальних компаній, у тому числі ПАТ «Хмельницькобленерго». В товаристві усвідомлюють відповідальність за прийняте рішення й можливі труднощі на шляху до його реалізації. Як і те, що докорінне реформування ринку електричної енергії нині є питанням справді державної ваги.

"Якщо все відбудеться так, як заплановано, то наша компанія зможе перейти на стимулюючий тариф уже в жовтні цього року, оскільки всі головні умови для такого переходу "Хмельницькобленерго" успішно виконує", зазначив заступник фінансового директора ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

  • 6 липня 2017 року | Переглядів: 575

Сьогодні голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови ради Іван Овчар ознайомилися із ходом робіт по зовнішньому утепленню Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.

На виконання цих робіт рішенням десятої сесії районної ради від 24.03.2017 року було спрямовано субвенцію за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1300 тис.грн. Наразі, за словами директора навчального закладу Ігоря Польового, виконано утеплення ізоляційним матеріалом та проведено оздоблювальні роботи фасаду майже половини примішення. Будівельники обіцяють завершити роботи до початку нового навчального року.

"Минулого року за бюджетні кошти було замінено покрівлю закладу, а у цьому році проводимо термомодернізацію школи. Важливо те, що потрібно працювати на економію, бо економія ресурсів дає додатковий ресурс для подальшого розвитку цих же закладів", - зазначив Михайло Борисович.

  • 5 липня 2017 року | Переглядів: 643

З метою ефективного використання земель Веснянської сільської ради та додаткових надходжень до сільського бюджету 5 липня було проведено робочу нараду головою районної ради Михайлом Яснюком, в роботі якої взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, Веснянський сільський голова Дмитро Поліщук, начальник відділу у Старокостянтинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Возний, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Бурлаков.

Присутні провели моніторинг договорів оренди на землю та детально проаналізували стан надходжень до сільського бюджету від сплати земельного податку, після чого було прийнято рішення провести повну інвентаризацію наявних земельних ресурсів Веснянської сільської ради та далі продовжити свою роботу.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено