Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 424
  • 31 серпня 2017 року | Переглядів: 563

Сьогодні, 31 серпня, голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна.

Перед початком роботи колегії було представлено нового заступника голови райдержадміністрації Людмилу Гнатюк.

Згідно порядку денного на розширеному засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1. Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації “Про стан підготовки освітніх закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року”.

2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2017 року.

  • 30 серпня 2017 року | Переглядів: 593

На виконання доручення Міністра юстиції України Павла Петренка працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  організовано та забезпечено роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. Під час роботи мобільних точок доступу буде зосереджена увага на питаннях захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та наданні роз’яснень у сфері антирейдерського законодавства.

Пропонуємо Вам ознайомитись з графіком роботи мобільних груп, які надаватимуть консультації з питань земельного законодавства, 06 вересня  2017 р. в Старокостянтинівському  районі.

Якщо у Вас виникнуть  питання, звертайтеся до Старокостянтинівського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної   правової допомоги за адресою  вул. Миру 1/2  тел (03854) 4-54-75.

ГРАФІК МОБІЛЬНИХ ГРУП ЯКІ НАДАВАТИМУТЬ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

  Місце прийому Дата, час прийому Склад групи
1.

Григорівська сільська рада

- с.Воронківці, вул.Шевченка, 1/3

- с.Григорівка, вул.Шкільна ,28

 

06.09.2017

10.00 - 11.00

11.15 - 12.15

 

 

Худняк В.А. - начальник ГТУЮ у Хмельницькій області

2.

Пашковецька сільська рада

- с.Пашківці, вул. Центральна,16

06.09.2017

13.00-14.00

Варфоломєєва О.В. -в.о. директора РЦ з НБВПД у Хмельницькій області

3.

 

Великочернятинська сільська рада

-с.Великий Чернятин, вул. Пригонова, 2                                                                                                                                                                   

06.09.2017

  14.20 -15.20
 Балясна О.А. - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами  надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого  центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги
  • 30 серпня 2017 року | Переглядів: 631

30 серпня в Будинку Рад відбулося розширене засідання колегії педагогічних працівників Старокостянтинівщини за участю голови районної ради Михайла Яснюка, голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна, заступника голови районної ради Івана Овчара, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Чернеги, керівників шкіл і представників педагогічних колективів. Метою заходу було підбиття підсумків, аналіз досягнень усіх навчальних структур та визначення орієнтирів діяльності освітянської галузі на найближчу та дальню перспективи.

Виступаючи з вітальним словом до освітян району, Михайло Борисович побажав всім міцного здоров’я, добробуту, щастя, усіх земних благ, наснаги та нових здобутків на освітянській ниві задля процвітання рідного краю. Невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії виховання обдарованої особистості.

Також голова районної ради Михайло Яснюк наголосив Сергію Чернезі про необхідність оптимізації графіку рейсів шкільних автобусів. Це необхідно для того, щоб діти мали можливість займатись в різноманітних гуртках в позашкільний час, могли ще більше всебічно розвиватись.

За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві та вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти України кращі освітяни були нагороджені почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.

  • 28 серпня 2017 року | Переглядів: 1 035

З нагоди Дня Незалежності України, 19 та 20 серпня в селах Губча та Зеленці відбувся урочистий захід – “Фестиваль одного села”, під назвою – “Моє село, моя родина та незалежна Україна”.

Організували та провели свято завідуючі сільських клубів сіл Зеленці, Мальки,  Партинці та директор Губчанського СБК. За підтримки Губчанської сільської ради. Заходи були проведені на базі Губчанського СБК та Зеленецького СК.

Підхід до клубу був прикрашений українськими квітами в глиняних горщиках. На стінах встановлено великі полотна з роботами сільських майстринь – вишивальниць. На столах виставлені картини вишиті нитками та бісером, вироби в техніці «декупаж» і «канзаши». Вишиті рушники  та подушки Антощук  Людмили, рушники та салфетки вишиті хрестиком Кудрук Валентини, картини та ікони вишиті бісером Самарук Наталії й Франчук Галини (с. Зеленці). Рушники, салфетки, картини вишиті нитками та бісером Носатової Оксани (с. Мальки). Ікони вишиті нитками та бісером Гаращук Тетяни, пляшки в техніці декупаж та прикраси для волосся, картини з бісеру  Гордійчук Олени і Шевчук Оксани, картини з бісеру Цісарук Людмили (с.Губча).

А зайшовши в святково прикрашений зал, можна було побачити виставку старовинного українського одягу, посуду, меблів та інших речей повсякденного вжитку. На сцені було зроблено імітацію української хатини, прикрашеної вишитими рушниками, маленьким віконцем, вишитими подушками на дерев’яному ліжку та білою пічкою з намальованими гронами калини.

В клубі було шумно, наче у вулику, та коли на сцену вийшли ведучі (директор Шевчук Оксана та зав. Бібліотекою Цісарук Людмила Губчанського СБК) й розпочалася концертна програма, всі стихли і з цікавістю заслухались.

З нагоди свята всіх присутніх привітав сільський голова Лукашук Сергій Васильович, і нагородив дипломами та подарунками найстарших та наймолодших жителів сіл, найстарші подружні пари, що прожили разом більше 50 і 60 років, та багатодітні молоді сім’ї.  Також були вручені подяки і подарунки людям, які вже багато років працюють на благо села та допомогу людям, це – заслужені вчителі, фельдшери, листоноші, ветеринари, майстрині – вишивальниці та аматори художньої самодіяльності Губчанської сільської ради. Також лунали вітання та слова великої вдячності ветеранам Другої Світової Війни, воїнам АТО, воїнам-афганцям і ліквідаторам аварії на ЧАЕС – ці мужні чоловіки є для нас героями.

А музичні дарунки виконували учасники художньої самодіяльності – гурт «Зеленчанка», Франчук Вікторія, Ясенчук Богдана, Самарук Олег (с. Зеленці), Носатова Оксана, Шевчук Ліза (с. Мальки), Кострич Володимир, Кострич Богдана, тацювальний колектив «Драйв», Шевчук ОксанаЦісарук Людмила (с. Губча), Гладчук Тетяна, Шикера Катерина, Кравчук Олена (с. Партинці), які виконували патріотичні пісні про Україну, веселі пісні про село і кохання та краючі душу і серце пісні про матір і небесних воїнів. Читалися гарні вірші. Також був представлений танець з рушниками.

Та що таке село без давніх звичаїв та обрядів. Тому в рамках районного конкурсу “Доторкнись до душі свого народу”, був відтворений обряд “Юрія”. З вигоном худоби, з дівочими хороводами та головним дійством – варінням щіпанки з шкварками на вогнищі.

Але це було б не справжнє свято, якби не запашна юшка та смачні варенички зварені у казанах перед клубом. А сільські жіночки влаштували справжній ярмарок, для всіх бажаючих. Чого там тільки не було: запашні пампушки з часником, смажені пиріжки з горохом, сирники, налисники з різними начинками, варена кукурудза, бутерброди, торти та багато іншого.

Ми з великою самовіддачею, та щирим бажанням влаштувати цікаве свято, підійшли до організації цього заходу. Адже часточкою нашої Батьківщини є – рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки. Тут наші будинки, школа, наші друзі. Це найрідніше місце на землі.

Працівники закладів культури  Губчанської сільської ради – Франчук Г., Шевчук О., Носатова О., Гладчук Т.

  • 25 серпня 2017 року | Переглядів: 689

24 серпня делегація Старокостянтинівського району на чолі із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном та заступником голови районної ради Іваном Овчаром взяла участь в обласних заходах з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, які відбулись на майдані Незалежності у м.Хмельницький.

У рамках урочистих заходів до уваги жителів міста та області представлено наметове містечко “Українська хата”, у яких виставлено експозиції з усіх районів та міст краю; виставку озброєння Національної Поліції та ДСНС області; інсталяції з природних матеріалів, вироби, виготовлені ПТУ області; виставку-ярмарок художніх виробів майстрів народного мистецтва "Барви рідного краю"; експозиції старовинного одягу, предметів побуту тощо "Скарби подільської скрині"; виставку АПК; представлення досягнень юних спортсменів.

Окремої уваги учасників заходу викликало представлення "Пирога єднання", над створенням якого працювали представники з усіх куточків області. Усі бажаючи могли скуштувати пирогів на різний смак.

На майдані Незалежності, поряд з іншими наметами районів та міст області, красувався святковий намет Старокостянтинівського району, оформлений у кращих українських традиціях. Гості свята мали змогу ознайомитись із традиційною українською кухнею, виробами майстрів народної творчості та побувати у справжній українській хаті.

Делегація Старокостянтинівщини гостинно зустріла голову Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука та голову Хмельницької обласної ради Михайла Загороднього запашними короваями. Після огляду намету керівники області подякували за гостинний прийом та побажали Старокостянтинівщині і надалі досягати гарних результатів у соціально-економічному розвитку, а її працелюбним людям – миру, достатку та злагоди.

За матеріалами Старокостянтинівської районної державної адміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 23 серпня 2017 року | Переглядів: 544

Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиросердечно вітаю вас із Днем Незалежності України – світлим святом Української Державності!

Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.  В День незалежності  щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги для подальшого розквіту України. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.  Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Бажаю всім вам міцного здоров’я, бадьорості духу, взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Хай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

Слава Україні!

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 23 серпня 2017 року | Переглядів: 805

 

23 серпня біля Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Дня Незалежності.

За участю керівництва району, працівників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудових колективів, представників установ, організацій та підприємств відбулася урочиста церемонія офіційного підняття синьо-жовтого стягу. Право підняти Державний Прапор України було надано заступнику голови районної ради Івану Овчару  та голові районної державної адміністрації Сергію  Фесуну.

У своєму вітальному слові Іван Васильович  зазначив: “У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Тож давайте з нагоди найважливішого свята щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу”.

Відповідно до рішення дванадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Майстришину Олегу Олександровичу, який загинув при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.

Іван Овчар та Сергій Фесун вручили родині загиблого посвідчення та пам’ятний знак “Почесний громадянин Старокостянтинівського району”. Після чого присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які поклали своє життя за волю і незалежність України.

За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність звання “Почесний громадянин Старокостянтинівського району” присвоєно Гульку Миколі Петровичу.

Микола Петрович подякував за відзнаку і побажав усім присутнім здоров’я, наснаги та успіхів у роботі на благо Старокостянтинівщини.

Виконуючи приємну місію, керівництво району  вручили Грамоти та Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації, районної ради та райдержадміністрації кращим представникам району.

Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани. На яку відповідно до спільного розпорядження районної ради та районної державної адміністрації за досягнуті успіхи у промисловості та сільськогосподарському виробництві, значний внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди 26-ої річниці Незалежності України занесено на районну Дошку Пошани “Гордість нашого району” три трудових колективи та 20 кращих виробничників, представників інтелігенції. Всім їм було вручено почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації й цінні подарунки.

Звертаючись до усіх присутніх заступник голови районної ради Іван Овчар наголосив: “Гарною традицією стало те, що саме цього дня ми урочисто відкриваємо районну Дошку Пошани “Гордість нашого району”. Головний скарб району – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь району, дбаєте про могутність держави. Занесення на районну Дошку Пошани є почесним засобом відзначення та заохочення кращих працівників та трудових колективів підприємств, установ і організацій району всіх форм власності. Здоров’я кожному із вас, добра, віри і довгих років життя. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям”.

Зі словами вітання виступив Решнівецький сільський голова Павло Талимончик, який привітав усіх присутніх з Днем Незалежності України.

Гарним музичним супроводом були виступи талановитих аматорів народного мистецтва та муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.

 

  • 17 серпня 2017 року | Переглядів: 619

Сьогодні, 17 серпня, свій славний 70-річний ювілей зустрів ветеран праці, голова ветеранської організації с.Баглаї, колишній сільський голова, керівник сільськогосподарського підприємства Левандовський Микола Станіславович.

З цією знаменною подією його привітав заступник голови районної ради Іван Овчар та  Баглаївський сільський голова Лідія Саволюк.

Вітаючи ювіляра, Іван Васильович вручив Почесну грамоту районної ради й цінний подарунок. Подякував Миколі Станіславовичу за багаторічну самовіддану працю, значний внесок в соціально-економічний розвиток району, патріотичне виховання підростаючого покоління, активну громадську діяльність та побажав міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, благополуччя, поваги та турботи від рідних і близьких людей.

 

  • 17 серпня 2017 року | Переглядів: 661

На виконання Доручення Міністра юстиції України від 09.08.2017 №102/1/48-17, задля забезпечення якісного та повноцінного захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії, що мають на меті протиправне захоплення їхнього майна, та оперативного надання безоплатної правової допомоги, Старокостянтинівський місцевий  центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє: упродовж серпня–жовтня 2017 року на території Хмельницької області працюватиме група фахівців у точках  доступу до системи безоплатної правової допомоги. З графіком роботи  мобільних точок  можна ознайомитись за посиланням:  http://khmelnytskyi.legalaid.gov.ua,  https://drive.google.com/drive/my-drive.

  • 11 серпня 2017 року | Переглядів: 551

11 серпня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 53-54 від 07.07.2017 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено