Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 454
  • 29 вересня 2017 року | Переглядів: 550

Однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління  є туристсько-краєзнавча робота.

У Міжнародний день туризму, 27 вересня 2017 року, за ініціативи  Центру  Дитячої творчості було організовано та проведено районне свято туризму . Участь у  ньому взяли  учні  із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району, вихованці Центру дитячої творчості та педагоги, всього близько 100 учасників. На святі були присутні головний спеціаліст  відділу освіти  молоді та спорту Грінченко О.В., директор ЦДТ Сапчук Н.В. та методист районного методичного кабінету Мордюк О.І., які привітали учасників із святом.

У конкурсній програмі  свята взяло участь 11 команд. Вони  мали змогу продемонструвати свої  вміння у конкурсах із розпалювання вогнища та в’язання вузлів, а також у вмінні користуватись компасом та визначати азимут. Діти  із задоволенням проводили таборування, розпалювали вогнище та готовили обід. По закінченні свята була проведена екологічна акція «Збережемо ліс» в результаті якої було очищено від побутового сміття територію таборування та прилеглі до неї площі.

  • 28 вересня 2017 року | Переглядів: 622

У переддень професійного свята 28 вересня в районному центрі культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівнику освіти.
Освітян Старокостянтинівщини з професійним святом привітали голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Чернега.

Голова районної ради  вітаючи освітян наголосив, що вчитель – це та людина, яка відкриває нам першу мудрість, запалює іскорку знань, стає другом і порадником, людина, якій ми зобов’язані багатьма перемогами і досягненнями. Ми все життя пам’ятаємо своїх улюблених вчителів і завжди вдячні їм за добрі настанови, які проносимо через все життя.

"Швидкі соціально-економічні та політичні зміни, що відбуваються в світі та Україні, викликають потребу у реформуванні освітньої системи відповідно до нових запитів та суспільних вимог. Наразі точиться багато суперечок навколо основних положень запропонованої урядом реформи. Сподіваюсь, що ці нововведення сприятимуть підняттю вітчизняної освіти на вищий рівень," - сказав Михайло Борисович.
Михайло Яснюк зазначив, що депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби і проблеми освітян. Тому саме розвиток освітянської галузі є пріоритетним в діяльності районної ради. Практично, на кожній сесії ради розглядаються шляхи покращення фінансування та матеріаль-ного забезпечення   закладів освіти району. Загалом же у районному бюджеті нинішнього року на освітню галузь спрямовано близько 90 млн. грн., що на 31,6 млн.грн  більше, ніж у 2016 році.

Михайло Борисович подякував багатотисячній когорті педагогів, за те, що вони передають своїм вихованцям знання і життєвий досвід, вкладають у них своє серце та душу, виховують в них патріотизм та громадську свідомість.
За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти керівники районної влади вручили педагогам почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації  і цінні подарунки.
Мистецькі колективи району подарували учасникам заходу святковий концерт.

  • 22 вересня 2017 року | Переглядів: 535

22 вересня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 65-66 від 18.08.2017 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа ПП «Земпроект».

3. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 22 вересня 2017 року | Переглядів: 611

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави та вшановують пам'ять загиблих партизанів і підпільників у роки Другої світової війни.
З цієї нагоди делегація трудових колективів району та міста очолювана головою районної ради Михайлом Яснюком, головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном та першим заступником міського голови Володимиром Богачуком здійснила покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави.
На церемонії також були присутні ветерани підпільно-партизанського руху в роки Великої вітчихзняної війни, представники громадських організацій та установ, ветерани війни.

  • 18 вересня 2017 року | Переглядів: 566

16 вересня на Хмельниччині відбулася обласна виставка «Агро-Поділля 2017», на якій демонструвалася продукція провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, сільськогосподарська техніка та обладнання. У широкому асортименті гостям та жителям області була представлена також промислова та продовольча продукція, зокрема харчової та переробної промисловості, засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого.

Делегацію Старокостянтинівського району очолили голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Загалом цього року на участь у виставці було запрошено понад 400 учасників з різних регіонів України. Завітали на Хмельниччину і зарубіжні гості з Польщі та Білорусі.

 

  • 15 вересня 2017 року | Переглядів: 570

Професійне свято - День працівника лісу встановлене указом Президента на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України. З того часу це свято відзначається щорічно у третю неділю вересня. Це стало традицією і для лісівників Старокостянтинівщини, восени відзначати своє професійне свято.
Зі  святом працівників ДП "Старокостянтинівський лісгосп"привітали голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та  керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.
У своєму вітальному слові керуючий справами районної ради зазначив, що день працівників лісу – це свято тих, хто дбає про відтворення лісових багатств, земельних та водних ресурсів і забезпечує всіх нас деревиною та продукцією її переробки.
Також Сергій Гречковський відзначив, що колектив ДП "Старокостянтинівський лісгосп"  своєю працею робить гідний внесок у збереження лісових насаджень Старокостянтинівщини та висловив впевненість, що і надалі працівники лісового господарства будуть працювати творчо і професійно, примножуючи лісові багатства району.
Кращих лісників району  було відзначено грамотами обласної державної адміністрації та грамотами районної ради і райдержадміністрації.

 

  • 15 вересня 2017 року | Переглядів: 494

17 вересня в Україні традиційно відзначається професійне свято – День Рятівника. Це свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Привітати працівників Старокостянтинівської державної пожежно-рятувальної частини завітали голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та перший заступник міського голови Володимир Богачук.

“Ваше покликання – прийти на допомогу людям в найскрутнішу хвилину, в будь-яку мить запобігти та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру, - зазначив у своєму вітальному слові голова ради Михайло Яснюк. "Приємно відмітити, що районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки із службою надзвичайних ситуацій району та по мірі можливості надає фінансову допомогу на покращення матеріального забезпечення служби.
Так на виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки у 2017 році виділено 50 тис.грн. та ще 50 тис.грн. планується додатково виділити на черговій сесії районної ради."

Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження кращих рятувальників району. За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість найкращих працівників було заохочено  Почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками.

  • 12 вересня 2017 року | Переглядів: 604

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати тринадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 3 жовтня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання 5 жовтня 2017 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про депутатські запити;

 - про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

 - про внесення змін до Цільової програми забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки;

 - про виконання комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;

 - про виконання комплексної програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки;

 - про виконання програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2016 рік;

 - про хід виконання програми розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2017 роки;

 - про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури за І півріччя 2017 року;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на керуючого справами районної ради Гречковського С.І.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

 

  • 8 вересня 2017 року | Переглядів: 607

8 вересня в Пеньківському НВК відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого спортивного залу.

В ході ремонту в приміщенні було замінено електропроводку, підлогу, вхідні двері, пофарбовано стелю, стіни оббито дерев'яною вагонкою, оновлено спортивний інвентар. Наразі школа має дійсно гарний, світлий, зручний для занять фізкультурою та спортом зал. Відкриття реконструйованого об’єкту приурочили до Дня фізичної культури та спорту в Україні.

В урочистому заході взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови районної ради Іван Овчар.

Вітаючи усіх присутніх з урочистою подією Михайло Борисович наголосив: “Оновлений спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, допоможе виростити здорове покоління, а молодь села матиме від сьогодні гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля.  Сподіваюсь, що результатом будуть високі досягнення учнів у спорті”.

Голова районної ради спільно з головою райдержадміністрації вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради директору НВК – Дячуку Костянтину Дмитровичу, який став ініціатором цього проекту, Пеньківському сільському голові – Загорському Віктору Станіславовичу, спонсорам – Гурському Олександру Володимировичу та Коцюку Володимиру Володимировичу за допомогу у реалізації проекту.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації:  http://staradm.gov.ua

  • 8 вересня 2017 року | Переглядів: 711

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з року в рік в нашій державі прийнято святкувати восени, в другу неділю вересня. Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки. За роки становлення української незалежної держави працівникам нафтогазової галузі вдалося зберегти надбання попередніх поколінь та продовжити розвиток стратегічно важливої для країни галузі промисловості.

Напередодні професійного свята працівників Старокостянтинівського відділення ПАТ “Хмельницькгаз”  та “Хмельницькгаззбут”  привітали голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток газопостачання і газифікації району кращих представників газової галузі нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.  

Вітаючи присутніх Сергій Гречковський сказав: “Ви працюєте в одній з провідних галузей економіки. Саме вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота промисловості, енергетична безпека країни. Висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі за відданість своїй професії і звитяжну працю.  У цей святковий день бажаю всім вам подальших успіхів, нових здобутків та творчого натхнення! Здоров’я, процвітання та благополуччя вам і вашим родинам. І нехай блакитний вогник зігріває Ваші домівки та Ваші серця! Зі святом!”

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено