Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 20 вересня 2017 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 5
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153494 чол.
Переглядів: 440
  • 5 жовтня 2017 року | Переглядів: 63

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 28 депутатів.

Перед початком роботи сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять передчасно пішовших з життя – Великомацевицького сільського голови Сергія Борищука та бувшого голови районної державної адміністрації, депутата районної ради попереднього скликання Ігоря Люшенка.

У цілому на контролі районної ради перебувало 5 запитів. Під час розгляду питання районні обранці продовжили терміни їх виконання до повного вирішення та підтримали нові запити депутата Олени Фурсової, які стосувалися забезпечення палати інтенсивної терапії новонароджених реанімаційним обладнанням та вирішення питання електропостачання будинку жителя с.Киселі.

Також районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши близько 6 мільйонів бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо. Зокрема на заробітну плату центральній районній лікарні виділено 1497 тис.грн., центру первинної медико-санітарної допомоги – 170 тис.грн.

Власні надходження районного бюджету спрямовано  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації   на придбання продуктів харчування для учнів 1-4 класів, дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО – 200,0 тис.грн., на виконання програми «Шкільний автобус»  - 500,0 тис.грн., на поточний ремонт тепломережі Стецьківського НВК та Лажівської  загальноосвітньої шкіли ІІ-ІІІ ст. – 290,0 тис.грн

Додаткову дотацію сільським бюджетам затверджено відповідно Стецьківській сільській раді – 130,0 тис.грн., Самчиківській сільській раді – 200,0 тис. грн.,

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділено кошти на перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

Окрім того передбачено фінансування ряду районних програм, а саме програми розвитку донорства крові  та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2017 роки – 10,0 тис.грн., районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2019 роки – 10,0 тис.грн., районної програми "Цукровий діабет" в Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки – 10,0 тис.грн.; програми  надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки – 35,0 тис.грн. та програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району" – 10,0 тис.грн.

Разом з тим спрямовано кошти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на здійснення заходів у сфері енергоефективності та енергозбереження, в тому числі на співфінансування капітального ремонту покрівлі Староостропільського навчально-виховного об’єднання “Дошкільний заклад, загальноосвітня школа I-III ступенів та  капітальний ремонт котельні Губчанського НВК.

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Заслухали депутати інформації про виконання  комплексної програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки, програми розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2012-2017 роки, комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у районі на 2012-2016 роки та прогшрами забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської РДА на 2016 рік.

Депутати районної ради передбачили забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017-2018 навчальному році та виділили на харчування учнів шкіл району 200,0 тис.грн. із розрахунку 9,5 грн. на одну дитину в день.

Крім того, рішенням ради внесено зміни до двох діючих програм – цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 та районної програми "Шкільний автобус".

Підтримано депутатами 5 питань порядку денного щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Старокостянтинівського району.

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2017 року, перед районними обранцями доповів керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець.

Загалом тринадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 22 рішення з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

  • 5 жовтня 2017 року | Переглядів: 46

На 48-му році пішов із життя бувший голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації, депутат районної ради попереднього скликання

ЛЮШЕНКО Ігор Васильович.

Невблаганна смерть передчасно вихопила із життя людину, яку знали і поважали не тільки на території району, а й далеко за його межами.

Народився Ігор Васильович 6 січня 1969 року на Житомирщині. Успішно закінчив Київський державний інститут фізичної культури та Київський міжнародний університет. З 1992 року пропрацювавши на керівних посадах  в різних куточках України, зарекомендував себе грамотним керівником та вмілим організатором, якому були притаманні людяність, принциповість, високий професіоналізм. Всі ці якості він сповна проявив працюючи на посаді голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації з 2010 по 2013 рік.

Його образ доброго життєрадісного чоловіка, сильної особистості, гарного господаря  назавжди буде в пам’яті старокостянтинівців, друзів, колег та усіх, хто був із ним знайомий.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші ніж смерть.

Районна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Ігоря Васильовича у хвилину їхньої скорботи. Поділяємо ваші біль та горе. Вічна і світла йому пам'ять.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тринадцятої сесії 05.10.2017 року  
Календар
«    Жовтень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2017 (5)
Вересень 2017 (12)
Серпень 2017 (13)
Липень 2017 (11)
Червень 2017 (15)
Травень 2017 (16)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено