Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1176
  • 30 листопада 2017 року | Переглядів: 535

Національна премія «Media etc. 2.0»  – для журналістів, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Дебютувавши у 2016 році, премія здобула визнання серед медійної спільноти та відкриває нові можливості.

Партнерами цьогорічної премії стали Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україні, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. До Ради премії увійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань.

Суть проекту: процеси реформування економіки України потребують якісного, професійного та оперативного висвітлення. Безперечним є той факт, що суспільство має бути обізнаним у різних аспектах формування справедливої та ефективної податкової системи; усвідомлювати механізми створення сприятливого бізнес-середовища. Українські журналісти роблять численні вдалі спроби фахово висвітлювати, а також ініціювати та підтримувати зважену суспільну дискусію в межах економічної тематики.

Сьогодні виникла нагальна потреба у більш широкому громадському обговоренні ідей економічного розвитку країни в цілому та її регіонів і міст зокрема в українському медіа-просторі. Саме з метою активізації цього процесу, а також задля удосконалення якості української економічної журналістики започаткована Національна премія для журналістів «Media etc.» на кращий медійний продукт (публікація будь-якого жанру у друкованих або інтернет-ЗМІ, відео- або радіорепортаж), присвячений економічним реформам в Україні, розвитку малого та середнього підприємництва і податкового реформування.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих  видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрилансери, що сплачують податки в Україні. Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

Для участі у конкурсі варто надіслати електронний лист-заявку на e-mail: . Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: https://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова).

Останній день подачі конкурсних заявок – 20 грудня 2017 року.

Премія «Media etc. 2.0» є громадською ініціативою, заснована громадськими організаціями: Інститут податкових реформ та «Громадське радіо».

 

  • 27 листопада 2017 року | Переглядів: 648

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати чотирнадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 12 грудня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 14 грудня 2017 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про депутатські запити;

 - про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

 - про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік;

 - про програму підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки;

 - про районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки;

 - про виконання програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2016-2017 роки;

 - про програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2018-2021 роки;

 - про внесення змін до районної програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському  районі на 2017 рік;

 - про хід виконання комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки;

 - про внесення змін до комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки;

 - про виконання програми безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки;

 - про хід виконання програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки;

 - про хід виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки;

 - про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та затвердження плану роботи районної ради 2018 рік;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на керуючого справами районної ради Гречковського С.І.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

 

  • 25 листопада 2017 року | Переглядів: 533

Традиційно в останню суботу листопада українці в рідній державі та в багатьох країнах світу вшановують пам'ять жертв голодоморів в Україні.

25 листопада, в День пам’яті жертв Голодомору, у Старокостянтинівському районі пройшли жалобні заходи. Голова районної ради Михайло Яснюк разом із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Гнатюк, міським головою Миколою Мельничуком, керівниками установ та організацій, духовенством та сотнями небайдужих старокостянтинівців, зі свічками у руках скорботною колоною пройшли до Пантеону невинно убієнним у роки Голодомору.

Учасники церемонії вшанували померлих від голоду хвилиною мовчання і поклали вінки та квіти до монумента.

  • 24 листопада 2017 року | Переглядів: 547

24 листопада в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови комісії Олени Фурсової.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 87-88 від 03.11.2017 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа ПП "Земпроект".

3. Про розгляд листа ТОВ "Моноліт ЦМ".

4. Про затвердження звіту про незалежну оцінку.

5. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 

  • 23 листопада 2017 року | Переглядів: 586

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", Національне агентство проводить вже другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів "Конфлікт інтересів: треба знати!".

В межах інформаційної кампанії у 2017 році Національним агентством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!", який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

З урахуванням викладеного, Національне агентство пропонує безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" для депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017 року. Для участі в ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" та зареєструватися на вказаний курс.

  • 22 листопада 2017 року | Переглядів: 681

Сьогодні голова районної ради Михайло Яснюк спільно із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном вручили ключі від пожежного автомобіля на базі «ЗІЛ-131» громаді Самчиківської сільської ради.

Урочиста подія відбувалася на території пожежної частини с.Самчики. На церемонії передачі автомобіля були присутні в.о.начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Бондар, головний інспектор Старокостянтинівського РВ ГУ ДСНС Сергій Чиж, весь особовий склад місцевої пожежної команди, представники засобів масової інформації, жителі села та учні школи.

Новий  пожежний автомобіль  було придбано за кошти районного бюджету. Так рішення тринадцятої сесії районної ради від 05.10.2017 року було спрямовано додаткову дотацію Самчиківській сільській раді на придбання автомобіля у розмірі 200 тис.грн.

Голова районної ради Михайло Яснюк під час свого виступу зазначив, що дана подія стала можливою виключно завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади району, підтримці депутатів районної ради. Окремо подякував Самчиківському сільському голові Володимиру Мельничуку за спільне розуміння важливості тих проблем, які вирішуються працівниками пожежної частини та  запевнив присутніх у  підтримці і сприянні вирішення проблемних питань в майбутньому.

У свою чергу головний інспектор Старокостянтинівського РС ГУ ДСНС Сергій Чиж, під час урочистої події висловив слова щирої подяки керівництву району, депутатському корпусу за підтримку працівників пожежної служби та зазначив, що даний автомобіль буде використовуватись для оперативного вирішення невідкладних завдань, ліквідації надзвичайних ситуацій, своєчасного збереження майна, матеріальних цінностей та життя жителів району під час гасіння пожеж.

  • 21 листопада 2017 року | Переглядів: 592

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

З нагоди визначного для нашої держави свята голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук вшанували пам’ять загиблих патріотів України, поклавши живі квіти до пам’ятника Герою України Сергія Бондарчука та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Разом з першими особами району та міста, їх заступниками пам’ять новітніх героїв вшанували представники установ, організацій, підприємств, релігійних конфесій, учнівська молодь, волонтери, громадськість міста та району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за волю та свободу, територіальну цілісність своєї країни.

  • 20 листопада 2017 року | Переглядів: 633

У 2014 році педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів, лідери учнівського самоврядування, Рада старшокласників Старокостянтинівського району  долучились до реалізації Всеукраїнського культурологічного проекту «Книга пам’яті та звитяги», ініційованого Всеукраїнським збором лідерів учнівського самоврядування (2014 р.)

Мета проекту: зберегти пам’ять про подвиги героїв Євромайдану та захисників держави, їх вшанування; виховувати в учнів почуття патріотизму; розвивати діалог толерантності у спілкуванні школярів зі старшим поколінням; активізувати ініціативи лідерів учнівського самоврядування.

За підсумками результативної пошукової роботи учнів, членів учнівського самоврядування, вчителів району у 2015-2016 навчальному році оформлено «Книгу пам’яті та звитяги» Старокостянтинівського району.

У рамках цього проекту у 2016-2017 навчальному році на загальних зборах лідерами учнівського самоврядування була ініційована «Естафета пам’яті». Її мета - ознайомити  всіх учнів загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району з матеріалами  «Книги пам’яті та звитяги».

Ця естафета стала ще однією важливою складовою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, лейтмотивом якої є любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.

                                                  Координатор районної Ради старшокласників Лінійчук В.В.

  • 18 листопада 2017 року | Переглядів: 697

18 листопада у Підгірнянській ЗОШ І-ІІ ст. встановили меморіальну дошку на честь Олега Майстришина — учня цієї школи, учасника АТО, який загинув 12 червня 2017 року у с.Ольгинка Волноваського району Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України. За відвагу і героїзм в боях Олегу Майстришину рішенням дванадцятої сесії районної ради від 21.07.2017 року було присвоєно звання "Почесного громадянина Старокостянтинівського району". 

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну-учаснику АТО були присутні керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, Миролюбненський сільський голова Іван Катренюк, рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, громадські активісти.

Виступаючи перед присутніми Сергій Іванович зазначив, що на сході України і досі триває війна та наші герої щодня мужньо відстоюють рубежі рідної Вітчизни.

"Герої не вмирають! Саме цими словами громада нашого району проводжала в останню путь своїх синів, синів української землі, які відділали своє життя за справедливість, гідність, свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Герої не вмирають тому, що пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях та серцях наших нащадків!" – підсумував  керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки, запалили свічі пам’яті.

  • 17 листопада 2017 року | Переглядів: 564

В третю неділю листопада  відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

17 листопада, в рамках цього свята, на Старокостянтинівщині відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та директор Хмельницького науково-дослідного центру продуктивності агропромислового комплексу Олексій Місінкевич
У своєму виступі Михайло Яснюк  привітав усіх аграріїв району та відмітив, що незважаючи на всі труднощі, які завжди мають місце в аграрному секторі, господарства району як і в минулому році зібрали рекордний врожай зернових культур та зайняли лідируючу позицію в області, досягли високої врожайності зернових, кукурудзи, цукрових буряків. Також вдалося стабілізувати галузь тваринництва, наростити виробництво продукції садівництва та овочівництва.

«Хочу запевнити всю громаду аграріїв, що пріоритетним напрямком роботи районної ради нинішнього скликання є і надалі залишатиметься соціальний розвиток села. А саме, поліпшення транспортного, побутового та медичного обслуговування населення, забезпечення доступу до якісної середньої освіти кожної дитини,»- зазначив Михайло Борисович.

Окремо голова районної ради виразив слова вдячності ветеранам сільськогосподарського комплексу за їх нелегку працю, за життєву мудрість, за натруджені працьовиті руки.

Традиційно кращих керівників та працівників сільськогосподарських підприємств району було відзначено Грамотами і Подяками обласної державної адміністрації, обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
Запашним короваєм та святковим концертом привітали хліборобів району артисти районного центру культури, вокалісти Староостропільської дитячої музичної школи та танцювальні колективи.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено