Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 74
  • 29 грудня 2017 року | Переглядів: 510

Від усього серця радий привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Ці свята, підносячи нас над плином повсякдення, вдячно сприймаються і розумом, і серцем. Вони одвіку осяяні чарівним світлом перших дитячих вражень, не затьмарених наступним нелегким досвідом, ми пропускаємо їх через свої долі, надії та сподівання.

Рік, що минув, збагатив всіх нас новим життєвим досвідом, ще раз переконав в тому, що ми самі є творцями власного добробуту та благополуччя. Разом ми долали труднощі, вчилися на помилках, будували спільні плани на майбутнє.

Сьогодні я хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Старокостянтинівщини. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя. Тож нехай у наступному році кожен з нас буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Нехай різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки.

Зичу всім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла та сімейного затишку. Миру та Божої благодаті в кожен наш дім.

Хай рік прийдешній принесе нам квітучі ниви, щедрі врожаї, оновлення і процвітання рідного краю. А святкова дорога, яку стелять новорічні свята, буде багатою і щедрою, щасливою і благословенною для кожної родини, додасть наполегливості та прагнення досягти ще більшого у майбутньому.

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят, процвітання та удачі!

 

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 28 грудня 2017 року | Переглядів: 837

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят до Старокостянтинівського військового шпиталю з вітаннями та подарунками воїнам АТО, що знаходяться на лікуванні та реабілітації завітали директор Центру дитячої творчості Наталія Сапчук, координатор лідерів учнівського самоврядування Оначенко Юлія, голова Центру волонтерів районної Ради старшокласників Чугаєнко Євгенія та депутат районної ради, представник ГО «За конкретні справи» Олександр Коваль. Долучилась до привітань волонтер Миропольська Оксана, яка передала подарунки захисникам від Фейсбук-Аукціону «Старокостянтинів небайдужий».

  • 27 грудня 2017 року | Переглядів: 606

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій  розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили кошти на їх вирішення. Загалом було розподілено близько 20 тис.грн.

  • 21 грудня 2017 року | Переглядів: 494

21 грудня керуючий справами районної ради Сергій Гречковський взяв участь в урочистостях, присвячених Дню енергетика України.

"Нині життя тисяч людей, подальший соціально-економічний розвиток району і міста прямо пов’язані з діяльністю енергетичного комплексу. Від вашого професіоналізму і сумління залежать стабільна робота економіки, якість побуту наших громадян. Саме ви щоденною працею вселяєте впевненість  у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишок, -  сказав у своєму вітальному слові Сергій Іванович.  -  "Сьогодні ваші зусилля спрямовані на збереження існуючих енергетичних мереж та їх відновлення, робиться все можливе для  розв’язання проблем енергозабезпечення та енергозбереження."

Також у своєму виступі Сергій Гречковський підкреслив, що незважаючи на складну енергетичну ситуацію в державі, галузь і надалі буде прикладом стабілізуючого фактору економіки, а енергетики гідно виконуватимуть свій професійний обов’язок. 

Кращих енергетиків району  було відзначено грамотами районної ради та районнної державної адміністрації ради і цінними подарунками.

 

  • 19 грудня 2017 року | Переглядів: 678

19 грудня всі очікують на диво, не лише дітлахи, але й дорослі, диво яке їм подарує Святий Миколай. Малеча ж вірить, що саме Микола Чудотворець подарує їм іграшки та солодощі, і, що найголовніше, - любов та турботу дорослих, котрі в свою чергу у наш непростий час теж очікують на диво.
Найбільшої уваги цього дня заслуговують від громади дітлахи з малозабезпечених, прийомних, багатодітних родин, діти, що знаходяться під опікою, діти з сімей переселенців зі східних територій країни, діти учасників АТО, обдарованих діти. Саме діток таких категорій було запрошено 19 грудня  у кінокультурний центр.

Понад 300 дітей отримали сьогодні солодкі подарунки від Святого Миколая та прийняли участь у казковому передноворічному дійстві, іграх та конкурсах.

"Радість у дитячих очах - найвища нагорода," - говорит, звертаючись до дітей та їхніх батьків керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. Він побажав присутнім здоров'я, щасливого і безтурботного дитинства, усмішок і подарунків від Святого Миколая, тих про які мріялось.

Чудове передноворічне дитяче свято, яскрава шоу-програма, яку презентували місцеві художні колективи та вихованці навчальних закладів, подарували дітям багато позитивних емоцій, створили гарний настрій і запалили вогник передчуття добрих новорічних чудес у дитячих серцях.

  • 15 грудня 2017 року | Переглядів: 599

З нагоди Дня працівників суду, який відзначається щорічно 15 грудня, голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк привітали з професійним святом представників Феміди Старокостянтинівського району.

Нині, коли наша держава переживає непрості часи випробувань на зрілість громадянського суспільства, особливо важливими є роль і місце в цьому процесі судової гілки влади. Створення дієвої системи правосуддя має бути вагомим пріоритетом нашої держави.

Судова влада, як і вся влада у державі, має здійснити заходи для повернення віри людей у справедливість, адже від віри у справедливість та можливості її отримати та захистити людину залежить довіра до судової влади загалом та суду зокрема.

У своєму вітальному слові Михайло Борисович відзначив важливу роль судової гілки влади в утвердженні принципу верховенства права і справедливості.

«Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а крім того любові до людей, наголосив Михайло Яснюк. Сьогодні важливо аби судові процедури, робота суддів та працівників суду були такими, щоб людина при розгляді її справи в суді почувалась гідно, навіть якщо рішення суду ухвалено не на її користь. Переконаний, що ви й надалі забезпечуватимете прийняття неупереджених і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави, що ваш високий фаховий рівень, принциповість та чесність і надалі сприятимуть реалізації верховенства права на теренах нашого краю».

Цього дня кращим працівникам Старокостянтинівського районного суду було вручено грамоти районної ради та райдержадміністрації. Цих відзнак вони удостоєні за сумлінну працю, високий професіоналізм та добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків.

  • 14 грудня 2017 року | Переглядів: 1 449

Два десятка питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради, яку провів  голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засдіння взяли участь 29 депутатів.

Основні питання цієї сесії – внесення змін до поточного бюджету та прийняття районного бюджету на 2018 рік. Спочатку обранці заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 11581,9 тис.грн. Значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо. Водночас передбачається спрямувати субвенцію, передану з сільських бюджетів на Григорівську ЗОШ І-ІІІ ст. та ремонт тепломережі і придбання металопластикових вікон для Ладигівського НВК.

Заклади охорони здоров’я отримають кошти на оплату праці, придбання туберкуліну, лікування хворих на цукровий діабет та поточні ремонти. На підтримку закладів культури передбачено 119 тис.грн. Крім того за рахунок районного бюджету буде профінансовано ряд районних програм.

Що ж стосується районного бюджету на 2018 рік, то головний фінансист району вважає його базовим, адже необхідність прийняття районного бюджету на наступний рік є актуальною, оскільки від цього залежить функціонування району уже у січні. Варто зазначити, що хоч прийнятий бюджет і є базовим, але він повністю збалансований за соціальними видатками та забезпечить діяльність усіх життєво важливих сфер.

Безаперечно одним із головних питань, яке забезпечить життєдіяльність усього району на наступний рік є програма соціально-економічного розвитку. Заходи, закладені у програмі, спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району до стратегічних пріоритетів економічного і соціального розвитку на 2018 рік. За її прийняття  депутати проголосували одноголосно.   

Окрім того районні депутати прийняли ще три нових районних програми, а саме: програму підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, районну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2018-2021 роки. До програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському районі та комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції щодо профілактики злочинності було внесено зміни в частині розподілу фінансування.

Разом з тим взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм і програм, термін дії, яких минув.

Також депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання плану роботи за 2017 рік та план роботи районної ради на 2018 рік.

Окрім цього сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег. Нові депутатські запити  депутатів Назара Летюка, Василя Уруса, Віктора Бачинського стосувалися збереження терапевтичного відділення №3 у с.Підгірне. Олена Фурсова у своєму запиті просила повторно розглянути постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва  її депутатського запиту щодо правомірності виділення коштів на ліквідацію вогнища інфекції африканської чуми свиней в ТОВ "Подільський бекон".

Запит Андрія Андрійчука стосувався надання повноважень постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти з розробки Положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу освіти, проте більшість депутатського корпусу не підтримали цього запиту.

Під час роботи постійних комісій депутатом районної ради Юрієм Грачуком було внесено пропозицію про включення до  порядку денного сесії звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо недопущення реалізації проекту «Стратегії сталого розвитку та реформування лісового господарства Украіни на період до 2022 року» та одноголосно підтримано депутатами на пленарному засіданні.

Загалом чотирнадцятою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято 26 рішень задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

У роботі пленарного засідання чергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

 

  • 13 грудня 2017 року | Переглядів: 1 140

Необхідність проведення профілактичної роботи серед найменших громадян міста і району доводить саме життя проявами надзвичайних ситуацій. Сумні цифри загиблих  є ,статистика свідчить про необхідність проведення просвітницької роботи в даній сфері діяльності, адже опинитися в екстремальній ситуації дитина може зовсім несподівано, коли дорослого, який може захистити, немає поруч.

І саме з метою дати нові знання підростаючому поколінню та поглибити вже існуючі з 20 по 24 листопада 2017 року проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в освітніх закладах м.Старокостянтинів та Старокостянтинівського району, де в концентрованому вигляді зверталась увага на профілактику порушень в протипожежній поведінці, порушень правил вуличного руху, профілактиці травматизму, попередженню виникнення інфекційних захворювань через порушення санітарних вимог до харчових продуктів, порядку питного водопостачання і водовідведення

З дітьми відпрацьовувався мінімальний рівень знань та умінь з питань особистої безпеки та стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Проводилась значна робота із створення належних умов з цивільного захисту дітей і персоналу освітніх навчальних закладів,практичних навичок персоналу і дітей в можливості реалізувати отримані знання на практиці.

Розроблено:

- плани підготовки та плани проведення Тижня знань ОБЖД, методичні рекомендації щодо проведення заходів,  інструкції щодо дій персоналу в разі виникнення надзвичайних ситуацій, аварійні картки дій персоналу підчас аварії на АЕС, під час пожежі, під час викиду СДОР, під час виникнення надзвичайних ситуацій епідеміологічного характеру.

Вихователями доповнено папки-пересувки для батьків «Щоб не трапилось біди – пам’ятай про це завжди!», «Небезпеки, що оточують нас», «Захист дітей від шкідливого впливу навколишнього середовища». У закладах проведено:

- бесіди «Що забруднює навколишнє середовище?», «Небезпечні ліки», «Небезпечні речі», «Небезпечні розваги» «Будьмо на дорозі обережними!», «Правила поведінки в громадському транспорті», «Правила поведінки в побуті», «Спеціальні служби порятунку», «Світлофор – наш друг»;

- екскурсії до пожежного куточка, до пожежної частини;

- перегляд фільмів «Вогник друг, чи ворог», «Уроки безпеки», мультфільм «Уроки обережності»;

- дидактичні ігри «Як викликати пожежних», «Небезпечні розваги»,

- заняття «Користь і небезпека від електроприладів», «Як і чим ми дихаємо?», «Щоб не трапилось біди – пам’ятай про це завжди», «Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати»;

- лялькові вистави «Пригоди Лисенятка»;

- творче завдання «Небезпечні речі»;

- сюжетно-рольові ігри «Пожежники», «Лікарня»;

- театралізована вистава «Лісова школа безпеки»;

- конкурси малюнків  «Пожежна безпека»;

- переглянули фільм.

З персоналом дошкільних закладів проведений тренінг «Користування засобами індивідуального захисту».

Для ознайомлення батьків з питанням безпеки життєдіяльності проведено загальні батьківські збори, тренінг практичного психолога, розроблені пам’ятки, консультації, тематичні папки-пересувки та виставлені для ознайомлення в батьківських куточках.

Сестри медичні старші підготували інструкції, пам’ятки з питань: перша допомога в разі нещасного випадку; при враженні електричним струмом; збереження ліків; засоби індивідуального захисту під час надзвичайних ситуацій. Виготовлено ширми «Інфекційні захворювання дітей», «Дитячі інфекції», «Небезпечні пустощі».  У загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено:

- наради щодо організації та проведення Тижня знань з основ безпеки  життєдіяльності;

- тематичні лінійки «Життя людини – найвища цінність», «Діти і безпека»;

- виховні години «Безпечна поведінка», «Культура харчування», «Здоров’я найбагатший скарб», «Чому здоровим бути модно?», «Основні правила безпеки в осінньо-зимовий період», «Твоя безпека», «Подорож в країну здоров’я», «Життя і здоров’я у твоїх руках», «Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Надзвичайні ситуації і вихід з них.», «Правила дорожнього руху -  твоя безпека», «Подорож у світ безпеки», «Безпека в побуті  та школі», «Вибухонебезпечні предмети. Петарди»,  «Заходи безпеки при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами», «Безпечні дії при виявленні маловідомих предметів», «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайної ситуації»;

- години спілкування з елементами вікторини «Про безпеку не забудь, коли ти вирушаєш в путь»;

- круглий стіл «Ми – за здорове покоління»;

- конкурси і вікторини «Основні правила поведінки в небезпечних ситуаціях», «Як захистити своє життя», «Правила безпечної поведінки»;

- конкурси малюнків, плакатів: «Безпека вдома та в школі», «Безпека на дорогах», «Як треба поводитись у школі, дома, на вулиці», «Безпека очима дітей», «Тиждень знань з БЖД», «Безпека очима дітей»;

- моделювання надзвичайних ситуацій;

- заняття з елементами гри «Правила дорожнього руху»;

- урок-практикум «Надання першої медичної допомоги»;

- ігровий правовий практикум «Як вберегтися від біди»;

- практичні заняття «Дії населення під час надзвичайних ситуацій»;

- інсценізація «Електричний струм на службі людей»;

- спортивні змагання «Зростаємо здоровими»;

- уроки основ здоров'я «Безпека  дітей: як  поводитися під  час  терористичної загрози»;

- екскурсії до зали з безпеки життєдіяльності;

- класні батьківські збори;

- організовано виставки літератури у шкільних бібліотеках «Орієнтир здорове життя» «Ми – творці власного життя»;

- поновлення куточків безпеки «Зупинись! Прочитай! Дій!»;

- перегляд відеофільмів «Причини пожежі», «Небезпечні знахідки», мультиплікаційного фільму «Уроки обережності»;

- виготовлення та розповсюдження листівок та пам’яток для учнів і батьків.

Є надія , що після проведених заходів діти та їх батьки, працівники освітніх закладів запам’ятають необхідні правила безпеки, а якщо вже опиняться в епіцентрі лиха, то зможуть правильно зреагувати і викличуть рятувальників за екстреним номером « 101».

Завідувач Навчально-консультаційного пункту у м.Старокостянтинові НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області

                                                                         В.Лезун

  • 12 грудня 2017 року | Переглядів: 524

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили кошти на їх вирішення.

  • 12 грудня 2017 року | Переглядів: 541

Відповідно до розпорядження голови районної ради, 14 грудня цього року відбудеться пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні депутати розпочали роботу у постійних комісіях.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів винесено близько 20 питань. Начальником управління фінансів  Григорієм Гордою  представлено депутатам проект рішення "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік" та головне питання «Про районний бюджет на 2018 рік».

Під час роботи у комісіях депутати опрацювали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та розглянули проекти аналогічних програм на наступні роки.

Окрім того депутати детально обговорили заходи нових районних програм, що пропонується прийняти на черговій сесії районної ради, а саме: програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік; програму підтримки та виконання заходів з мобілізації призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки; про районну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

Також районні обранці заслухали інформації про хід виконання програм, зокрема: про хід виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки; про хід виконання програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки.

Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися пропозиції до проектів рішень.

Депутатом районної ради Юрієм Грачуком було внесено пропозицію про включення до  порядку денного сесії звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо недопущення реалізації проекту «Стратегії сталого розвитку та реформування лісового господарства Украіни на період до 2022 року», яку присутні депутати підтримали.

Члени комісій погодилися винести запропоновані проекти рішень на розгляд пленарного засідання, яке відбудеться 14 грудня о 10.00 год.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено