Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2153
  • 30 січня 2018 року | Переглядів: 646

Сьогодні, 30 січня, свій поважний 85-річний ювілей відзначає знана на території Старокостянтинівщини людина, Почесний громадянин району Білан Іван Семенович. Привітати ювіляра з визначною подією цього дня з квітами, подарунками, нагородами, щирими теплими словами до оселі іменинника завітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук та керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук.

У своїх вітаннях гості висловили глибоку вдячність Івану Семеновичу за багаторічну трудову діяльність у галузі будівництва, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток району,  активну громадську позицію та побажали ювіляру міцного здоров’я, довголіття, мирного неба над головою, благополуччя, родинного затишку, підтримки і уваги від рідних і близьких людей.

Від імені голови районної ради Михайла Яснюка, депутатського корпусу районної ради шанованому ветерану  вручили Почесну грамоту районної ради й цінний подарунок.

Іван Семенович обирався депутатом районної ради, неодноразово був занесений на обласну та районну Дошку Пошани.

Також ювіляру було вручено Почесну грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації й цінний подарунок.

Розчулений увагою присутніх, Іван Семенович і на адресу гостей висловив побажання та теплі слова вдячності.

  • 29 січня 2018 року | Переглядів: 547

З метою висвітлення серед представників місцевих ЗМІ інформації про кращі практики та результати вдосконалення системи місцевого самоврядування в громадах області, поширення позитивного досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування Хмельницької області, спрямованих на збільшення ефективності місцевої влади, розбудову спроможності громад краю, Хмельницькою обласною радою анонсується проведення у 2018 році щорічного обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельниччини. Детальніше на офіційному веб-сайті  - Хмельницька обласна рада, розділ"Премії та конкурси обласної ради" http://km-oblrada.gov.ua/oblasnij-konkurs-zhurnalistskix-robit/

  • 26 січня 2018 року | Переглядів: 502

26 січня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 1-2 від 05.01.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Шупрудько С.П.

3. Про розгляд листа КЗ "Старокостянтинівського центру ПМСД".

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 

  • 26 січня 2018 року | Переглядів: 475

26 січня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 1-2 від 05.01.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Шупрудько С.П.

3. Про розгляд листа КЗ "Старокостянтинівського центру ПМСД".

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 

  • 25 січня 2018 року | Переглядів: 851

24 січня в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбувся форум на тему: «Поліція та громада: співпраця в цілях безпеки», в роботі якого взяв керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

У заході взяло участь близько 250 учасників: правоохоронці, мери міст і голови районних рад та адміністрацій, очільники об’єднаних тергромад, голови ОСББ, члени громадських формувань і організацій, — усі ті, хто працюють над безпекою громадян.

Як зауважив у вступному слові голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний: «Наше з вами спільне завдання — зробити так, щоб Хмельниччина була максимально безпечною для життя, а відтак — і для реалізації різних проектів і починань».
У ході форуму його учасники мали змогу обмінятися досвідом у сфері забезпечення правопрядку та безпеки. А напрацювань і справді багато, адже минулого року на Хмельниччині відкривались поліцейські станції, створювались нові громадські формування, громади почали активно реалізувати різноманітні проекти, що стосуються безпеки громадян, встановлювати системи відеоспостереження тощо. І це справді дає результат.
"Минулого року за допомогою громадських формувань було розкрито 182 кримінальних правопорушення. Інформація, яку надали пересічні громадяни, допомогла затримати 526 правопорушників. 191 злочин розкрито завдяки фіксації відеокамер," — зауважив начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський.

Головний поліцейський області також нагородив найактивніших членів і керівників громадських формувань.
Також у якості спікерів на форум були запрошені представники різних громадських організацій, які допомагають реалізувати проекти з питань безпеки. Зокрема, презентували вже досить відому «Сусідську варту», інститут соціальних перемовників та проект «ПОЛіС (поліція і суспільство)».
Усі учасники форуму погодились, що, тільки об’єднавши зусилля, можна забезпечити безпеку громадян.

За матеріалами Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області
  • 22 січня 2018 року | Переглядів: 567

Сьогодні, 22 січня, в Гарнізонному Будинку офіцерів відбулися урочистості присвячені Дню Соборності України.

У заході прийняли участь представники районної та міської влади, військовослужбовці гарнізону, учасники АТО, жителі міста та району.

У вітаннях до присутніх виступаючі відзначили, що саме історичні події 22 січня 1919 року сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної  України та утвердження національної ідеї. День Соборності України - це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності всіх українських земель.

Український народ вперше створив національну державу, яка мала всі ознаки незалежної держави: територію, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мову. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених під час тих подій. 

Але і сьогодні, як і 100 років тому, Україна змушена збройно захищати власний цивілізаційний вибір і державний суверенітет від російського агресора. Сучасні українські герої воюють сьогодні на Сході не за повернення окремих територій, а за незалежність всієї України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх українських патріотів, які віддали своє життя за незалежність України.

Для всіх учасників зібрання зі святковою програмою виступили танцювальні колективи та ансамблі народної творчості.

  • 18 січня 2018 року | Переглядів: 547

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про те, що 07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Нагадаємо, безоплатна вторинна правова допомога (далі – БВПД) полягає в отриманні захисту, представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Її надають юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – центри), або бюро правової допомоги, а також адвокати, які співпрацюють із центрами. Послуги юристів та адвокатів оплачує держава.

Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають найбільш чутливі та соціально незахищені категорії осіб, такі як: діти-сироти, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у том числі й учасники АТО), малозабезпечені, люди з інвалідністю, переселенці та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, біженці, та інші відповідно до ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Із внесеними законодавчими змінами право на всі види БВПД отримали й особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Центри отримали нові повноваження щодо роботи із цією категорією, які полягають у:

- Забезпеченні надання безоплатної правової допомоги постраждалим особам, у тому числі на базі загальних та спеціальних служб підтримки постраждалих осіб;

- Взаємодії із іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

- Звітування про результати здійснення повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», особою, яка постраждала від домашнього насильства є будь-яка особа, яка зазнала домашнього насильства у будь-якій формі.

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» зазначає, що особою, яка постраждала від насильства за ознакою статі є особа, яка зазнала насильства за ознакою статі.

Насильство за ознакою статі – діяння, спрямовані проти осіб через їхню стать, або поширені в суспільстві звичаї чи традиції (стереотипні уявлення про соціальні функції (становище, обов'язки тощо) жінок і чоловіків), або діяння, що стосуються переважно осіб певної статі чи зачіпають їх непропорційно, які завдають фізичної, сексуальної, психологічної або економічної шкоди чи страждань, включаючи погрози таких дій, у публічному або приватному житті.

Крім того, згаданими законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на БВПД. 

Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти.

Для отримання безоплатної правової допомоги необхідно звертатись за адресою: м.Старокостянтинів, вул.Миру 1/2, тел. (03854)4-54-75. Працюємо з 9.00 год. до 18.00 год. без перерви, крім суботи та неділі.

0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні; цілодобово та безкоштовно в межах України).

 

  • 15 січня 2018 року | Переглядів: 579

На виконання рішень чотирнадцятої сесії районної ради 15 січня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району під керівництвом голови комісії Любові Бондар.

На пленарному засідані чотирнадцятої сесії районної ради було прийнято рішення про повторний розгляд постійною комісією депутатського запиту Олени Фурсової стосовно використання коштів, які були виділені на ліквідацію вогнища інфекції африканської чуми в ТОВ "Подільський бекон" с.Воронківці. Крім того ще один запит депутата стосувався виділення коштів на організацію діяльності шахового клубу районного Центру культури ім.В.Ножки.

Члени комісії детально ознайомилися із відповіддями, що надійшли щодо виконання цих запитів, та після ретельного обговорення прийняли відповідні рішення.

  • 15 січня 2018 року | Переглядів: 635

Зимові свята - це завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій, це - Новорічні вітання і щедрі побажання, смачна кутя, гості. З давніх - давен в народі говорили: «Якщо на зимові свята в будинку колядують і щедрують- весь рік буде щасливим і багатим.»

Підтримуючи добру українську традицію, 12 січня до  Старокостянтинівського шпиталю із привітаннями воїнам АТО, що знаходяться на реабілітації, завітали заступник директора ЦДТ Старокостянтинівської районної ради Валентина Лінійчук, методист центру Юлія Оначенко, керівник вокального гуртка ЦДТ Тетяна Якуба та вихованці гуртка, учні Великомацевицького НВК.

Для наших захисників діти охоче щедрували, розіграли кумедну виставу, водили козу та Меланку, по завершеню свята вручили кожному із них на згадку сувеніри із теплими словами вдячності, любові та підтримки. Щедрівників радо віншували цукерками, печивом та грошима. Втомлені та щасливі діти весь рік будуть пам’ятати теплу та радісну гостинність наших захисників. Звучить щедрівка і оживають зневірені серця, повертається надія, віра у щасливе майбутнє нашої держави.

 

Методист ЦДТ

Оначенко Ю. Ю.

  • 12 січня 2018 року | Переглядів: 709

Сьогодні  керівництво та виконавчий апарат районної ради привітали із Новим Роком вихованці дитячого садочка №1 м.Старокостянтинів.

У своїх віршах та піснях щедрівники щиро бажали голові районної ради Михайлу Яснюку та усім працівникам ради злагоди, добробуту, багатства та здоров’я.

Від посадовців дітки отримали солодкі дарунки та слова вдячності.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено