Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 466
  • 27 квітня 2018 року | Переглядів: 410

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати шістнадцяту  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 15 травня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 17 травня 2018 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про депутатські запити;

- про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

- про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень;

- про виконання районної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки;

- про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки;

- про хід виконання програми "Питна вода" Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки;

- про хід виконання районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

- про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

- про направлення депутатських запитів;

- інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 Голова районної ради                             М.Яснюк

  • 27 квітня 2018 року | Переглядів: 665

27 квітня, в Будинку Рад, відбувся пленум Старокостянтинівської райміської організації ветеранів України. У роботі пленуму взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, завідувач організаційного відділу Світлана Ткачук, голови первинних ветеранських організацій району та запрошені.

Основним питанням роботи пленуму було посилення роботи по соціальному захисту ветеранів Вітчизняної війни, праці, військової служби та правоохоронних органів, дітей війни. Учасниками пленуму порушено низку питань, що стосуються соціального захисту ветеранів усіх без винятку категорій, зокрема, надання окремих пільг, покращення медичного та пенсійного забезпечення, оздоровлення. Значна увага приділена й питанням розгортання волонтерського руху та патріотичного виховання молоді.

Заслухавши доповідь в.о. голови ради райміської організації ветеранів Степана Звєзди з цього питання пленум визнав роботу ради за звітний період, яка була спрямована на збереження прав і свобод, соціальних пільг для ветеранів, пенсіонерів, всього старшого покоління громадян задовільною. Ветеранські цілі залишаються такими ж: всебічний захист ветеранства, виховання молоді в дусі істинного патріотизму, зміцнення всіх ветеранських структур, як головного інструменту у вирішенні завдань.

Вітаючи учасників пленуму Сергій Гречковський у своєму виступі наголосив: «Чимало зроблено міськрайонною організацією ветеранів зокрема. Це і зміцнення та підвищення ролі первинних ветеранських організацій, і співпраця з органами місцевого самоврядування, спрямована на покращення соціально-побутових умов ветеранів, і проведення багаточисленних заходів, приурочених пам’ятним датам. Велике значення для виховання підростаючого покоління мають уроки мужності, на яких ви, шановні  ветерани, доносите до дитячих сердець велику, неспотворену часом правду про війну та всіх її учасників.

Хочеться відмітити, що районна рада завжди тісно співпрацювала і співпрацює з районною радою ветеранів. Жодна урочиста подія, жоден захід не проходив без нашої участі. За рішеннями сесій районної ради, президії ради неодноразово надавалась фінансова допомога як районній раді ветеранів в цілому (при прийнятті бюджету на 2018 рік  районній раді ветеранів було виділено кошти у сумі 10 тис.грн.), так і окремим ветеранам. У минулому році матеріальну допомогу отримав 141 житель нашого району на суму понад 216 тис.грн. Вже в цьому році було надано близько 70 тис.грн. допомоги 43 громадянам.

За ініціативи районної ради в минулому році було створено Клуб Дозвілля районного Центру культури імені Ножки. Районна рада виділила безкоштовно приміщення, кошти на його обладнання та взяла на себе оплату комунальних послуг». Також Сергій Іванович подякував активістам ветеранського руху за їхню участь в громадському житті територіальних громад, за небайдужість до долі району, села і кожного громадянина, за ту важливу і нелегку роботу, яку вони проводять. Побажав життєвої наснаги ветеранам та пообіцяв підтримку з боку районної ради у вирішенні проблемних питань ветеранських організацій. Він наголосив на тому, що захист ветеранів та літніх людей – пріоритет у роботі районної влади, яка й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб почути кожного з них. 

За наслідками роботи пленуму було прийнято постанову згідно якої окреслено коло питань та заходів на наступний звітній період.

  • 27 квітня 2018 року | Переглядів: 442

27 квітня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 25-26 від 30.03.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про затвердження звітів про оцінку нежитлових приміщень.

3. Про розгляд заяви ФОП Гуменюк С.Ф.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 26 квітня 2018 року | Переглядів: 417

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня,  згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене й здорове покоління» збігається із завданням й метою Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей - гідна праця та економічне зростання - спрямована на забезпечення гідних  і безпечних  умов  праці  для  всіх  працівників.

Шановні колеги!

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15 - 24 років, зокрема, 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників, котрі старші 24 років.  

В  Україні  працює майже кожен третій  віком  від  15  до  24  років,  що становить понад 1 мільйон наших громадян. Враховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання - зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Реформи освіти та охорони здоров’я,  децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників.

Особливу роль у цьому процесі відведено школам і закладам вищої освіти  -  саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Правове поле та умови виробництва повинні розвиватися насамперед з урахуванням інтересів молоді, забезпечуючи захист від небезпек і збереження здоров’я майбутнього трудового потенціалу країни.

В Україні інтереси молодих працівників до 18 років достатньою мірою захищені  нормами законодавства (не дозволено прийом на роботу осіб до 16 років, установлено скорочений робочий тиждень, заборонено працювати вночі  та в позаурочний час тощо). Але відповідного захисту потребує і молодь до 24 років, яка ще не має належних навичок та достатнього досвіду, не досягла фізичної і психологічної зрілості.

Загалом недобросовісні роботодавці намагаються приховувати дитячу працю на власних підприємствах, адже це зобов’язує їх нести юридичну відповідальність за неповнолітніх.

Відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці від 17.06.1999 №182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці», ратифікованої Україною (Закон від 05.10.2000 № 2022-III), кожна держава має терміново вживати відповідних заходів.

За результатами державного нагляду, спрямованого на запобігання економічній експлуатації молоді, зокрема дітей, виконанню робіт, небезпечних  для їхнього життя і здоров’я , установлено, що 65% перевірених підприємств, де використовують працю неповнолітніх, порушують права дітей.

Найбільше дитячу  працю використовують у сфері послуг (58%), промисловості (20%), сільському господарстві (22%).

Причинами залучення дітей до роботи у зазначених галузях є низькі вимоги до якості робочої сили, значні потреби у використанні ручної праці, необізнаність дітей зі своїми правами (оплата праці, відпочинок тощо).

Зазвичай молоді працівники не повідомляють про випадки порушення щодо них законодавства про працю та охорону праці, оскільки не бачать альтернативи і тому зацікавлені у збереженні своїх робочих місць.

Отже, потрібно діяти на випередження - за активної участі представників профспілок і громадськості проводити серед молоді та роботодавців інформаційно-консультативну та навчальну роботу щодо підвищення правової обізнаності.

Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. За результатами минулого року в конкурсі взяли участь понад 250 тисяч дітей, які разом із їхніми батьками і вчителями були залучені до процесу формування відповідального ставлення до безпеки праці.

Тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи.

Збереження здоров’я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді у майбутньому стають значно більшими, ніж стосовно дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку молода людина отримує на початку свого трудового життя може призвести до довгострокових порушень  її здоров’я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями.

Доволі часто молоді працівники приймають не досить обдумані рішення, пов’язані із ризиками, та не усвідомлюють , що  їхня необачність на роботі може спричинити небезпеку не тільки для їхнього життя, але й для життя і здоров’я тих, хто їх оточує.

У середовищі молодих працівників виробничі ризики значно вищі через особливість їхнього способу життя. Стреси, пов’язані із зовнішніми чинниками, також можуть призводити до виникнення небезпечних ситуацій на роботі.

Закликаємо всі заінтересовані сторони сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників,  долучатися  до  роботи  з  формування  культури  безпеки  та  гігієни  праці.

В. Василик, начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області

  • 26 квітня 2018 року | Переглядів: 443

26 квітня 2018 року – минає 32 роки з моменту величезної катастрофи й екологічної трагедії на Чорнобильській АЕС.

Техногенна катастрофа забрала життя численних її ліквідаторів, які, особливо в перші дні, не знали про загрозу, яку несе радіація. Ціною власного життя і здоров’я вони ліквідували пожежу на станції і далі проводили роботи на аварійному блоці і навколо нього, а тридцятикілометрова територія навколо ЧАЕС стала зоною відчуження.

Сьогодні голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, ліквідатори, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ та організацій, учні шкіл та громадськість зібрались біля пам’ятного знака героям-чорнобильцям на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять людей, які віддали найцінніше – своє життя для ліквідації аварії.

Разом із ліквідаторами керівництво району, міста та громадськість хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Духовенство міста провело поминальну панахиду за жертвами катастрофи.

Прийдешнє покоління повинно пам’ятати і цінувати людей, які ціною власного життя та здоров’я зробили неоціненний подвиг. Саме він дав можливість зберегти життя та здоров’я мільйонам людей не тільки в Україні.

А ми повинні з оптимізмом дивитись в майбутнє і зробити все можливе щоб подібна катастрофа більше не повторилась,” – зазначив Михайло Яснюк.

  • 21 квітня 2018 року | Переглядів: 643

Саме з  такою метою 20 квітня головою районної ради Михайлом Яснюком та головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном було ініційовано проведення Дня довкілля у Старокостянтинівському районі.

На своєму прикладі працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, установ та організацій району показали, що про навколишне середовище треба дбати не словом, а ділом.

Чимала кількість людей приводила до порядку територію від  міста до кордону району: збирали сміття, скло, очищали придорожні смуги від чагарників.
Керіництво району впевнено, що подібні екологічні акції повинні проводитися постійно, та бути прикладом для тих, хто ще не навчився створювати і зберігати чистоту місць, де ми живемо.

  • 20 квітня 2018 року | Переглядів: 597

18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація – відзначає 100-річний ювілей своєї діяльності.

Саме протягом сторіччя в нашій країні Товариство допомагає тим, хто цього потребує найбільше. Взявши на себе з перших днів існування – з 1918 року – благородну місію турботи про здоров`я людей та їхнє благополуччя, Товариство утверджує в суспільстві цінності, непідвладні часу, – милосердя, людяність, співчуття – і є надійним помічником держави в її діяльності в гуманітарній сфері.

У День святкування 100-річчя Червоного Хреста України в районному центрі культури ім.В.Ножки відбувся урочистий захід, на якому були присутні керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, представники міської ради, керівники організацій, волонтери та їх родини, а також вдячні мешканці міста та району.

Вітаючи усіх присутніх, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський зазначив, що гуманна місія Міжнародного Червоного Хреста викликає повагу, розуміння і підтримку всього нашого суспільства та  відмітив, що співробітники та волонтери Червоного Хреста завжди поруч і готові прийти на допомогу за будь-яких обставин найменш захищеним верствам населення: ветеранам війни та праці, інвалідам, самотнім літнім людям.

«Такі напрямки вашої діяльності як: підтримка малозахищених верств населення, особливо самотніх громадян похилого віку та інвалідів, надання допомоги потерпілим у наслідок надзвичайних ситуацій; розвиток громадського руху донорів крові приносять вам шану і повагу серед мешканців нашого району.  Також хочу висловити слова вдячності голові районного Товариства Червоного Хреста Скакун Зої Миколаївні за її невтомну працю та значний вклад у розвиток Вашої організації,» -  сказав Сергій Іванович.

Урочисту програму прикрасили художні номери учасників дитячих танцювальних колективів «Ренесанс» і «Грація», муніципальний оркерст духових інструментів м.Старокостянтинів та артисти районного центру культури ім.В.Ножки. Волонтери Червоного хреста отримали адресне вітання від представників районної та міської влади, голови міськрайонного товариства Червоного Хреста та інших гостей святкового заходу.

Зустріч перетворилася на радісне свято із привітаннями та подарунками, щирими побажаннями і надією на процвітання волонтерського руху в Україні і на нашій рідній Старокостнтинівщині.

  • 19 квітня 2018 року | Переглядів: 433

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій  розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили кошти на їх вирішення.

Загалом було розглянуто 26 заяв та розподілено майже 40 тис.грн.

  • 13 квітня 2018 року | Переглядів: 515

В рамках Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” в державі проходять роботи по відновленню лісових насаджень, наведенню благоустрою та покращенню санітарного стану населених пунктів району, заліснення малопродуктивних земель.   

Традиційною стала акція і в нашому районі.  13 квітня заступник голови районної ради Іван Овчар, голова  районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступник Олег Борикін, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  представники ЗМІ долучилися до поповнення лісового фонду району молодими насадженнями.

Цього року на території городища часів Болохівської землі ХІІ-ХІІІст. с.Губин Ладигівської сільської ради  учасники акції висадили близько 300 саджанців модрини, берези, липи та дубу.

Вони показали власним прикладом, що створення лісів – це справа не лише лісників, це справа кожного із нас.

  • 13 квітня 2018 року | Переглядів: 491

12 квітня 2018 року в приміщенні районного центру культури ім. В. Ножки відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  закладів загальної середньої освіти та Центру дитячої творчості Старокостянтинівського району. Тематика обласного огляду-конкурсу – «Славні нащадки Еллади». Концертна програма, у якій взяли участь 156 учасників, була насиченою та складалась з 18 різножанрових номерів.

Оцінювали виступи дітей журі конкурсу: заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Жолобок Наталія Володимирівна, завідувач навчально-методичного відділу художно-естетичного виховання школярів Стельмах Інна Анатоліївна, методисти відділу Митко Оксана Миколаївна і Василишина Наталія Іванівна.

Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва. На розгляд журі було представлено 100 робіт виконаних у 17 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та проведено три майстер-класи з тістопластики, виготовлення ляльки-мотанки та м?якої іграшки.

Ведучими  концертної програми були вихованці театральної студії  Центру дитячої творчості «Маленька перерва» ( керівник С. Шпітько), які  перенесли  глядачів у часи Стародавньої  Греції  та ввели  у творчу, мистецьку атмосферу, що панувала протягом усього свята.Члени журі відзначили виступи: ансамблю  народних інструментів ЦДТ (керівник О. Нижник), духового оркестру  ЦДТ (керівник П. Кірсов),вокального дуету ЦДТ у складі Коломієць Анни та Ярошик Руслани (керівник Т. Якуба), хореографічного гурту «Дівчата» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Н. Ручківська), танцювального номеру з елементами акробатики Альони Вовчемис із Миролюбненської ЗОШ І-ІІІст.,солістки  Гуменюк Ельвіни, учениці Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Л.Шлапак), учнівського фольклорного колективу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст (керівник Н.Бондарчук).

Захід відбувся на високому організаційному  рівні. На святі панувала доброзичлива, творча атмосфера, яка додала гарного настрою усім присутнім у залі.

Методист ЦДТ Оначенко Ю. Ю.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено