Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 484
  • 31 травня 2018 року | Переглядів: 493

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Тож  з нагоди цього дивовижного свята сьогодні відбулося справжнє гучне святкування для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Організаторами  свята стали працівники служби у справах дітей, відділу освіти районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного центру культури ім.В.Ножки.
На свято завітали діти разом із своїми батьками із усіх куточків Старокостянтинівського району.
Вітаючи наймолодших громадян нашої держави, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  від імені голови районної ради Михайла Яснюка, депутатського корпусу та від себе особисто привітав присутніх із святом.

«Це прекрасне свято радості та надії. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край» - сказава Сергій Іванович.

Разом з тим керуючий справами районної ради зазначив, що депутати районної ради значну увагу приділяють підтримці та розвитку дітей. Сьогодні головним завданням для влади є соціальний захист і створення належних умов для виховання і розвитку майбутнього покоління. Саме тому на черговій сесії районної ради було виділено 26,7 тис.грн. на реалізацію заходів програми соціального і правового захисту дітей»Діти Старокостянтиніівщини».
З пісенними вітаннями і танцями виступили маленькі аматори народного мистецтва Старокостянтинівщини. А веселі Фіксіки запросили усіх діточок до веселих танців, вікторин та ігор.

 

  • 30 травня 2018 року | Переглядів: 502

Завершився навчальний рік, попереду літо і перед батьками школярів стоїть питання ефективної оздоровчої кампанії, щоб діти не лише відпочили на канікулах, але й оздоровились і з новими силами приступили до нового навчального року. Саме організація якісного, повноцінного літнього оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді є одним із основних пріоритетів діяльності органів місцевого самоврядування.

Позаміський заклад оздоровлення і відпочинку «Калинівка» Старокостянтинівської районної ради готовий до відкриття сезону, у цьому переконалися голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови ради Іван Овчар.

В  цьому році табір планує працювати у 3 оздоровчі зміни тривалістю 21 день кожна. Вартість путівки становитиме 3495 гривень, для відпочиваючих буде організовано 5-ти разове харчування, створено комфортні та сучасні умови: проведені ремонти приміщень та впорядковано територію.

«У  «Калинівці» діти зможуть не тільки оздоровитись, а й спробувати свої сили, проявити творчі здібності, взяти участь у різноманітних конкурсах, знайти нових друзів. Для цього табором відпочинку спільно з позашкільними навчальними закладами району заплановано проводити тематичні культурно-виховні заходи, конкурси та майстер-класи» – підсумував Михайло Борисович.

  • 22 травня 2018 року | Переглядів: 565

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ  освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації  та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.

Учасниками   районного етапу гри   стали  8 роїв з 7 закладів загальної середньої освіти району та Центру дитячої творчості.  На урочистому відкритті гри перед юними джурами виступили: начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернега С.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Грінченко О.В., заступник військового комісара майор ЗСУ Рибачук О.А., директор ЦДТ Сапчук Н.В.

Програма гри  складалася з видів змагань та конкурсів військово-спортивного та культурно-просвітницького спрямування: «Впоряд», «Стрільба», «Рятівник», «Відун» та «Перетягування линви».

Всі види змагань та конкурси були командні, але у конкурсі «Стрільба» визначалися ще особисті результати. Найкращі результати у командному заліку конкурсу «Стрільба» показав рій «Відважні соколи» (Пашковецький НВК). Друге місце зайняв рій «Патріоти» (Іршиківський НВК) та третє місце – рій «Стрільці» ЦДТ (на базі Староостропільського НВО).

Виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою оцінювалося у військово-спортивному виді «Впоряд». Найкраще із завданнями впорався рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) Друге і третє місця – у роїв «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.) та «Відважні соколи» (Пашковецький НВК).

В інтелектуальній вікторині «Відун», що включала питання з історії України та доби козаччини переможцем став рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.), друге і третє місця посіли «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.) і «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.). Відмічено у даному конкурсі і знання юних джур рою «Молода Січ» (В.Мацевицький НВК).

У конкурсі «Рятівник» оцінювались  знання та практичні вміння з надання першої долікарської допомоги. Рій «Нащадки козаків» (Бутовецька ЗОШ І-ІІІст.) був визнаний кращим. Друге місце у цьому конкурсі – у рою «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.), третім став рій  «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.).

Цікаво пройшло змагання «Перетягування линви», яке традиційно є одним з найулюбленіших видів змагань. Поетапне  випробовування сили та  командного вміння принесло перемогу рою «Патріоти» (Іршиківський НВК). Друге і третє місця розділили відповідно рої  «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) та «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.)

Швидко промайнув день джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям та  призерам І етапу козацької гри вручалися грамоти.

Методист ЦДТ                                           А.Л.Нагорна

  • 21 травня 2018 року | Переглядів: 618

Активізація діяльності територіальної громади стає ключовим чинником у вирішенні місцевих проблем. Вчасність та швидкість вирішення проблем залежать від інтенсивності співпраці територіальної громади з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. Однією з форм безпосередньої участі громадян у вирішенні проблем місцевого значення є схід села, який забезпечує якісний діалог між владою та громадськістю.

18 травня на запрошення жителів с.Йосипівка голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар прийняли участь у сході села. Також на зібранні були присутні заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, голова ФГ «Династія» Ігор Василевський та секретар Сербинівської сільської ради Оксана Бачук. Жителів територіальної громади турбували такі нагальні питання як: оренда ставка; сплата податків за оренду земель за межами населених пунктів; ремонт та будівництво доріг в селі.

В ході жвавого обговорення кожна сторона висловила свою точку зору та бачення вирішення даних питань. Зокрема, голова районної ради рекомендував громаді ініціювати переведення ставка у власність громади. Також Михайло Яснюк та Олег Борикін пообіцяли при формуванні бюджету на 2019 рік включити будівництво дороги по селу за кошти бюджету регіонального розвитку.

«Депутатам Сербинівської сільської ради треба активніше працювати на сесії для вирішення питань соціально-економічного розвитку сільської ради та вашого села.  Зокрема, ініціювати питання виділення коштів на співфінансування будівництва дороги до села Йосипівка з районними будівельними організаціями» - наголосив Михайло Борисович.

  • 17 травня 2018 року | Переглядів: 571

17 травня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів.
При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Віктора Молдавана, яка стосувалась  виділення коштів на капітальний ремонт Самчиківської АЗПМС. Запит депутат районної ради Андрія Андрійчука  щодо підняття червоно-чорного прапора у дні державних свят не знайшов підтримки у депутатського корпусу та був відхилений.

Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до  бюджету на 2018 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району. 

Так проектом рішення пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4606,7 тис. грн. Зокрема  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується виділити 125,9 тис.грн. на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, 700,0 тис.грн. на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання, 407,789 тис.грн. - на придбання персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування, та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи.

Центральній районній лікарні передбачено фінансування в сумі 2 млн. грн. на придбання медичного обладнання, а саме реанімаційного обладнання для новонароджених.

Субвенцію з сільських бюджетів в сумі 200,0 тис. грн. направлено районному центру надання первинної медико-санітарної допомоги на капітальний ремонт приміщення Староостропільської АЗПСМ. Радковецька сільська рада отримає 1150,644 тис.грн. на будівництво вуличних мереж водопроводу в с. Жабче.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (100,0 тис.грн.), програми забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки (50,0 тис.грн.), програми соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки ( 26,7 тис.грн.).

Надалі депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань  звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки, а також інформації про реалізацію заходів районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки,  цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки, програми "Питна вода" Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки, програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки.

Крім того, районними обранцями  було реорганізовано комунальний заклад «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівський Центр ПМСД» та затверджено Статут нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради.

Серед питань, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, лише 3 знайшли  підтримку депутатського корпусу.  Лист Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 16 га на території Миролюбненської сільської ради  не отримав необхідної більшості голосів, тому рішення було не прийняте .

За підсумками роботи шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.
В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 567

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 483

15 травня, відповідно до затвердженого графіка, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів було винесено близько 15 питань. Основними питаннями до детального обговорення стали щорічний звіт голови районної державної адміністрації  про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень та питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Крім того під час роботи у комісіях депутати розглянули Програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки. Опрацювали звіт про виконання районної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки та заслухали інформації про хід виконання діючих районних програм.

Також народні обранці обговорили встановлення кількості змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” Старокостянтинівської районної ради.

Ряд проектів рішень стосувався затвердження нормативної грошової оцінки земель. Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи та вносилися пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія районної ради, засідання якої відбудеться 15 травня.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 805

14 травня в Будинку Рад відбулась зустріч голови районної ради Михайла Яснюка з волонтером Корпусу Миру США в Україні Ліамом Фораном та головою громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергієм Пікулею.

Завдяки зусиллям активістів ГО "Старокостянтинів небайдужий" вперше на Старокостянтинівщині два роки поспіль працюватиме волонтер Корпусу Миру.

Місія Корпусу миру в Україні міститься у трьох простих цілях:

- допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації;

- сприяти кращому розумінню американців українцями;

- сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

Як розповів Ліам Форан головні напрямки його роботи – це питання розвитку громад, волонтерський рух та молодіжний розвиток. Зокрема, проекти спрямовані на:

- розвиток громадянської свідомості й волонтерського руху;

- популяризацію  здорового способу життя;

- проблеми екології.

Також волонтер Корпусу Миру розповів про розвиток пластунського руху й можливість спілкування з учнівською молоддю для покращення знання англійської мови, так як це теж є одним з напрямків його місії.  

В ході розмови Михайло Борисович зазначив, що робота, яку проводить Ліам Форан, є цікавою й актуальною, оскільки розвиток будь-якої громади залежить від активної громадянської позиції кожного жителя, а реалізація запропонованих проектів волонтера в подальшому матиме позитивний вплив на розвиток Старокостянтинівщини.

  • 14 травня 2018 року | Переглядів: 487

13 травня, свій славний 100-річний ювілей зустрів Почесний громадянин району та міста, учасник бойових дій, голова ради старійшин району та міста Захрабов Нуруш Гейдарович. З цією знаменною подією його привітали голова районної ради Михайло Яснюк,  голова районної державної  адміністрації  Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін.

Вітаючи ювіляра Михайло Борисович зазначив: “Ви гідно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій, повністю міняли звичний уклад життя. Вам довелось захищати нашу Вітчизну від посягань ненависного ворога, відбудовувати її після війни, своєю наполегливою працею нарощувати її економічний потенціал. При цьому Ви залишилися сильною людиною, яка вміє радіти життю  філософськи ставитись до всіх мінливостей долі.  Шануємо Вас, як цілеспрямовану людину з блискучим розумом, доброю душею та відкритим серцем. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.  Бажаємо Вам  міцного здоров'я, мирного неба над головою, родинного затишку, благополуччя, поваги та турботи від рідних і близьких людей”.

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азердбайжанської РСР в сім’ї колгоспників.

В 1938 році був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. З 14 грудня 1939 року по 13 лютого 1940 року брав участь у радянсько-фінській війні. 13 лютого 1940 року був поранений і три місяці лікувався у Ленінградському військовому шпиталі, після чого був направлений для проходження подальшої військової служби в Ленінградський військовий округ.

З вересня 1941 року по червень 1942 року служив в Західному військовому окрузі в м. Батумі. З 7 листопада 1942 року по 12 лютого 1943 року приймав участь в бойових діях на Північнокавказькому фронті. Двічі був поранений.

З березня 1943 року по квітень 1944 року навчався в військовому училищі м. Махачкала. По закінченню якого був направлений на фронт (з 22 квітня 1944 року по 9 травня 1945 року). Під час війни був командиром взводу, мінометної роти, батареї.

Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.

Після закінчення війни у 1945 році був направлений для проходження служби в Хмельницьку область (тодішня Кам'янець-Подільська), м.Старокостянтинів.

В 1948 році був звільнений в запас. З червня 1948 року по грудень 1949 року працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії.

З грудня 1949 року по липень 1952 року працював звільненим секретарем первинної партійної організації радгоспу ім.Котовського с.Самчики.

З липня 1952 року по жовтень 1955 року працював інструктором організаційного відділу та завідуючим сільськогосподарського відділу Старокостянтинівського райкому Компартії України.

В 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".

З листопада 1956 року по серпень 1957 року – звільнений секретар первинної партійної організації Немиринецької МТС.

З серпня 1957 року по жовтень 1957 року працював секретарем райкому КПУ по Старокостянтинівському МТС. Після скорочення посади був призначений інструктором організаційного відділу райкому Компартії України.

З серпня 1958 року по лютий 1984 року працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу.

З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.

В 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.

За час керівництва Захрабова Н.Г. колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості УРСР та СРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.

Захрабов Н.Г. був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Почесний громадянин міста Старокостянтинова.

20 липня 2012 року рішенням №9 дванадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради Захрабову Нурушу Гейдаровичу присвоєно звання Почесного громадянина Старокостянтинівського району.

 

  • 14 травня 2018 року | Переглядів: 456

11 травня заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк взяли участь в  урочистостях присвячених  Міжнародному дню медичної сестри, які відбулись в актовій залі центральної районної лікарні.

Від імені голови районної ради, депутатського корпусу Іван Васильович привітав усіх медичних сестер з професійним святом.  «Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Медсестра – це життєлюбність, це – розуміння чужої біди, це – відчайдушна хоробрість, це – мудрість і людяність, це – жертовність, це – величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям.

Ви – перші помічники лікаря, адже саме медичні сестри виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої медичної допомоги.

Від вашої праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї медичної галузі Старокостянтинівщини. Щиро зичу всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя», – наголосив Іван Овчар.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі й високий професіоналізм найкращі медичні сестри району були відзначені почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і  подарунками, а працівники культури подарували усім присутнім гарну святкову програму.

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено