Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 23 травня 2018 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА І квартал 2018 року 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153720 чол.
Переглядів: 1183
  • 17 травня 2018 року | Переглядів: 65

17 травня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів.
При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Віктора Молдавана, яка стосувалась  виділення коштів на капітальний ремонт Самчиківської АЗПМС. Запит депутат районної ради Андрія Андрійчука  щодо підняття червоно-чорного прапора у дні державних свят не знайшов підтримки у депутатського корпусу та був відхилений.

Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до  бюджету на 2018 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району. 

Так проектом рішення пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4606,7 тис. грн. Зокрема  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується виділити 125,9 тис.грн. на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, 700,0 тис.грн. на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання, 407,789 тис.грн. - на придбання персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування, та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи.

Центральній районній лікарні передбачено фінансування в сумі 2 млн. грн. на придбання медичного обладнання, а саме реанімаційного обладнання для новонароджених.

Субвенцію з сільських бюджетів в сумі 200,0 тис. грн. направлено районному центру надання первинної медико-санітарної допомоги на капітальний ремонт приміщення Староостропільської АЗПСМ. Радковецька сільська рада отримає 1150,644 тис.грн. на будівництво вуличних мереж водопроводу в с. Жабче.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (100,0 тис.грн.), програми забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки (50,0 тис.грн.), програми соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки ( 26,7 тис.грн.).

Надалі депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань  звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки, а також інформації про реалізацію заходів районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки,  цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки, програми "Питна вода" Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки, програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки.

Крім того, районними обранцями  було реорганізовано комунальний заклад «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівський Центр ПМСД» та затверджено Статут нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради.

Серед питань, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, лише 3 знайшли  підтримку депутатського корпусу.  Лист Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 16 га на території Миролюбненської сільської ради  не отримав необхідної більшості голосів, тому рішення було не прийняте .

За підсумками роботи шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.
В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування шістнадцятої сесії районної ради від 17.05.2018 року  
Календар
«    Травень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Травень 2018 (11)
Квітень 2018 (13)
Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено