Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2234
  • 27 червня 2018 року | Переглядів: 470

Сьогодні заступник голови районної  ради Іван Овчар  та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяли участь в урочистому зібранні, приуроченому до Дня Конституції України.

Вітаючи учасників зібрання від імені депутатського корпусу районної ради, Іван Овчар закликав шанувати символи нашої державності, шанувати Основний Закон України, який засвідчує, що Україна – це вільна, незалежна й демократична країна. Як зазначив Іван Васильович, Конституція для українців є головним гарантом державності і демократії, незалежності і соборності України.

"З нагоди свята – Дня Конституції, бажаю усім вам, шановні друзі, міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я українського народу під високим захистом Основного Закону!" – сказав заступник голови районної ради.

У переддень цього визначного державного свята посадовець вручив Почесні нагороди Хмельницької обласної ради.  

Відповідно до розпорядження голови обласної ради за сумлінну службу в органах Національної поліції України, високий професіоналізм, мужність і відданість справі по забезпеченню правопорядку на території району Почесною грамотою обласної ради нагороджено начальника Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолія Чубенка та за самовіддану працю в органах місцевого самоврядування, високі організаторські здібності та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Огіївської сільської ради  - Огіївського сільського голову Миколу Петрука.

  • 26 червня 2018 року | Переглядів: 448

26 червня 2018 року заступник голови районної ради Іван Овчар взяв у часть у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, під керівництвом голови ОДА Вадима Лозового.

На порядок денний пропонувалися такі питання:

1. Про стан забезпечення послугами водопостачання та водовідведення населених пунктів області в рамках програми «Питна вода Хмельниччини» на 2008-2018 роки.

2. Про стан здійснення заходів з пожежної безпеки на період збирання врожаю зернових в агроформуваннях та хлібоприймальних підприємствах області.

3. Про хід виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2016 -2020 роки.

4. Про експертні пропозиції за результатами громадської експертизи діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації у галузі охорони здоров’я.

5. Про план роботи обласної дер­жав­ної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року.

  • 23 червня 2018 року | Переглядів: 561

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди 100-річчя запровадження державної служби України та Дня державної служби України, яке щорічно відзначається у нашій державі 23 червня.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун та заступник голови районної ради Іван Овчар, які привітали державних службовців краю та ветеранів державної служби.

Цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні – 1918 року гетьман Павло Скоропадський здійснив важливі установчі заходи, аби заснувати славетний корпус державної служби України.

Від імені голови районної ради Михайла Яснюка, усього депутатського корпусу державних службовців району привітав заступник голови районної ради Іван Овчар.

"Люди, які обирають своєю професією служіння державі, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави," - сказав Іван Васильович.

Посадовець побажав учасникам зібрання міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.
Також заступник голови ради  звернувся до ветеранів державної служби та висловив слова вдячності за науку і працелюбність: "Ваша професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків є прикладом для покоління нинішніх державних службовців".

  • 22 червня 2018 року | Переглядів: 467

22 червня 1941 року нагадує нам про трагічну сторінку в історії нашого народу – Велику Вітчизняну війну. Щороку Україна вшановує пам'ять своїх синів і дочок, полеглих під час цієї страшної війни.
У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував найдорожчим – життям, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Вшановуючи пам'ять про загиблих, у Старокостянтинові відбулося традиційне покладання вінків і квітів біля Меморіалу Слави, у якому взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар,  голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник міського голови Володимир Богачук, ветерани війни, представники установ, організацій, підприємств району та міста, громадських організацій, жителі міста.

  • 22 червня 2018 року | Переглядів: 479

22 червня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 43-44 від 01.06.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського район.

2. Про розгляд заяви адвоката Поліщук Н.Г.

3. Про розгляд заяви ТОВ "Медичний центр МТК".

 

  • 20 червня 2018 року | Переглядів: 660

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість відпочити  від уроків, вдосталь поспілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому. Це час не лише відпочинку, але й оздоровлення, загартування, захоплюючого розвитку талантів та обдарувань. Цією справою, як правило, займаються літні табори.

Цього літа на Старокостянтинівщині, 19 червня розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Калинівка» Старокостянтинівської районної ради. Під час відкриття табору вихованців привітали директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олег Омелянюк, депутат обласної ради Микола Гнатюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Чернега та начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Анатолій Пасічник.  Також не залишились осторонь свята  друзі та меценати табору, такі як начальник Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Анатолій Чубенко, директор ВАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр» Володимир  Романюк, голова СГК «Решнівецький» Василь Гальома, представник агрохолдингу "Кернел" Олена Романенко, голова ТОВ «Старокостянтинів-Агро» Василь Демихін.

Звертаючись до дітей, Іван Васильович побажав їм зміцнення здоров'я, приємного та активного відпочинку, незабутніх і яскравих вражень. Оскільки літо – найвеселіша для дітей пора року, бо влітку найдовші та найцікавіші канікули. Вони дарують цікаві розваги та зустрічі, можна багато побачити нового та дізнатись цікавого. Також заступник голови районної ради у свою чергу подякував працівникам табору за проведену роботу по підготовці закладу до початку оздоровчого періоду.

«На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими», - підсумував заступник голови районної ради Іван Овчар.

І зміна табору “Калинівка”, буде працювати 21 день, нею охоплено понад 120  хлопчиків і дівчаток, які весело і змістовно проведуть тут три тижні канікул, які будуть насиченими заходами, що дозволять школярам набратися здоров’я і сил перед наступним навчальним роком.

З детальною інформацією про "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка" можна ознайомитися на офіційному веб-сайті табору: http://kalynivka.fo.ua


 

 

  • 19 червня 2018 року | Переглядів: 543

Підбиваючи підсумки роботи Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Хмельницькій області за 1-й квартал 2018 року варто зазначити, що відділення, в межах своїх функцій, реалізує право працюючої людини на соціальний захист, проводить послідовну роботу щодо підвищення ефективності системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, створюючи всі необхідні умови для справедливого забезпечення страховими виплатами. Передусім, йдеться про зростання щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

Нагадаємо, що з 01 січня 2018 року було проведено осучаснення страхових виплат для потерпілих, які перебували на обліку у 2008-2011 роках. По Старокостянтинівськомувідділенню сума виплат збільшилась для 295 осіб. Розрахунок щомісячних страхових виплат здійснено зі збільшеного розміру заробітної плати – 3200 грн, з урахуванням відсотка втрати працездатності.Перерахування здійснювалось на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей».

З 01 березня 2018 року Фондом соціального страхування України здійснено черговий перерахунок страхових виплат усім потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2.

Збільшений розмір страхових виплат потерпілі на виробництві (члени їх сімей) уже отримали на початку квітня, а це 340 осіб. Середній розмір підвищення по Старокостянтинівськомувідділенню склав 347,1 гривень. Загалом, для здійснення перерахунків страхових виплат бюджет Старокостянтинівського відділення потребує додаткового збільшення на 118,0 тис. грн щомісяця. На січень-квітень 2018 року загальна сума витрат (з урахуванням перерахунків), необхідна на виплату щомісячних допомог потерпілим та членам їх сімей, по місту Старокостянтинів, Старокостянтинівському та Полонському районах складає 2,5 млн гривень.

Середній розмір страхової виплати після осучаснення по Старокостянтинівськомувідділенню становить 2019,7 гривень. А коливається він від 452,7 до 10596,8 грн – для утриманців та від 325,9 до 9146,3 грн – для потерпілих на виробництві залежно від відсотка втрати працездатності та розміру заробітку.

Всього у 1 кварталі 2018 року відшкодовано коштів потерпілим на загальну суму 2263,598 тис.грн,а саме:  допомога  у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю - 115,455 тис. грн; щомісячна грошова сума в разі втрати працездатності - 1898,564 тис.грн; щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 99,972 тис. грн; відшкодування витрат на лікування- 0,940 тис. грн; витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення -20,226  тис. грн; витрати на спец мед догляд -10,669 тис. грн; витрати на постійний сторонній догляд- 37,609 тис. грн; витрати на побутове обслуговування  -77,739 тис. грн; витрати на придбання пального – 2,424 тис. грн.

Протягом 1 кварталу 2018 року страхувальниками подано до відділення 545 заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 4,74 млн гривень. Середній розмір денної допомоги по тимчасовій непрацездатності становив у звітному періоді 172,8 грн, середній розмір денної допомоги по вагітності та пологах – 158,4 грн. Аналіз показників тимчасової непрацездатності за 1-й квартал 2018року показав, що порівняно з попереднім роком кількість днів на 100 застрахованих осіб не збільшилася і склала в цілому по відділенню 98  днів. У розрізі районів: Старокостянтинівський – 92 днів на 100 застрахованих осіб (+2), Полонський – 106 день на 100 застрахованих осіб.

Важливим напрямом роботи відділення є організація роботи щодо забезпечення права застрахованих осіб та членів їх сімей на отримання реабілітаційного лікування.В 1 кварталі 2018 року після перенесених захворювань і травм 7 застрахованих осіб отримали лікування  в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування  на суму 93600грн.

Крім того,  в санаторно-курортних закладах пройшли лікування 2 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, вартість даного лікування в сумі 26800грн. була оплачена Фондом соціального страхування.

Фонд соціального страхування України активно впроваджує інноваційні зміни у сфері соціального страхування, спрямовані на поліпшення соціального захисту громадян та задоволення потреб кожної застрахованої особи, всіх потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

 

  • 18 червня 2018 року | Переглядів: 637

18 червня, з нагоди 95-ї річниці з дня створення служби дільничних офіцерів поліції заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк привітали працівників Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області із професійним святом.

У своєму вітальному слові заступник голови районної ради зазначив, що дільничний – це місток, який з’єднує громаду з правоохоронними органами та відмітив, що в службі працюють широко профільні фахівці, які займаються і профілактикою, і розкриттям злочинів.

Іван Васильович  побажав дільничним завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, благополуччя, добра та мирного неба над головою.

За сумлінну працю, мужність та відданість справі по забезпеченню правопорядку на території району Почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками було відзначено  кращих дільничних офіцерів поліції сектору превенції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області.

  • 15 червня 2018 року | Переглядів: 526

День медичного працівника –  особливе свято, яке традиційно відзначається в Україні у третю неділю червня. У такий день всім нам хочеться від щирого серця подякувати медикам за радість здоров’я і диво життя, які вони  дарують кожному, роблячи це з властивою даній професії невимушеністю та легкістю. Адже за цим стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка й  потужна інтелектуальна праця.

Сьогодні, 15 червня,  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.  У святковому заході, на який зібралися представники медичної галузі зі всієї Старокостянтинівщини, взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін.

У святковому виступі Михайло Борисович сказав: « Напередодні свята, хочу привітати всіх медичних працівників Старокостянтинівщини – лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я –  із професійним святом.

Професія лікаря –  це набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар, без якого неможливо рятувати життя. І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу. Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Хочу відмітити, що депутатський корпус районної ради не стоїть осторонь галузі охорони здоров’я. Зокрема, на протязі року з районного бюджету було виділено 2 мільйона гривень для придбання медичного обладнання, 350 тис.грн. для закупівлі м’якого інвентаря, 1 мільйон 300 тисяч гривень було використано на закупівлю апарату ультразвукової діагностики, за 100 тисяч гривень придбано кисневі конденсатори для реанімаційного відділення, також значні кошти було виділено на ремонт гінекологічного, інфекційного відділень та заміну дверей у консультативно-діагностичній поліклініці. За 450 тис.грн. придбали реанімобіль для транспортування важкохворих, який сьогодні був вручений».

За сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у справу охорони здоров’я Михайло Борисович та Сергій Никанорович кращим фахівцям медичної галузі вручили почесні грамоти, подяки  та подарунки від обласної та районної влади.

Медичних працівників привітали також головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолій Швець.

Керівники медичних колективів подарували кращим лікарям, медичним сестрам та санітарам квіти та нагородили почесними грамотами та подяками.

Музичні привітання для винуватців свята прозвучали від працівників культури та аматорів сцени, а також присутні мали змогу подивитися слайди про трудові будні медичних працівників Старокостянтинівщини.

  • 15 червня 2018 року | Переглядів: 910

15 червня Старокостянтинівська центральна районна лікарня отримала сучасний реанімобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади.

У церемонії передачі карети "швидкої" брали участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв та медичний персонал лікарні.

Звертаючись до присутніх Михайло Борисович сказав: «Реанімобіль оснащено всім необхідним сучасним обладнанням для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам. Все це надає більше можливостей для лікарів, які приїжджають на виклик, де потрібно терміново транспортувати тяжко хворих пацієнтів до медичних установ на різні відстані. На новому автомобілі бригада швидкої допомоги матиме більше можливостей для надання екстреної, своєчасної та якісної медичної допомоги населенню району. Для закупівлі санітарного автомобіля з районного бюджету було виділено 450 тисяч гривень. В свою чергу, хочу подякувати депутатському корпусу районної ради за підтриману пропозицію при голосуванні. І вже сьогодні ми бачимо результати нашої спільної праці в дії». 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Червень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено