Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1279
  • 27 липня 2018 року | Переглядів: 485

Новий УЗД-апарат, придбаний за кошти райооного бюджету, отримала Старокостянтинівська центральна районна лікарня. Завдяки обладнанню, що відповідає усім європейським нормам та критеріям, лікарі зможуть проводити сучасну ультразвукову діагностику.

26 липня, в передачі ультразвукової системи нового покоління, взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв.

“Це обладнання незамінне для оперативної високоточної діагностики. Апарат, яким лікарі користуються наразіі, вже морально застарів і його не можна застосовувати на сучасному рівні. Придбане обладнання збільшить і обсяг, і якість обстежень, значно підвищить ефективність надання допомоги старокостянтинівцям. Нова УЗД-система, яку ми отримали, дозволяє обстежувати хворих, виконувати весь спектр діагностичних маніпуляцій, виявляти захворювання на ранніх стадіях і своєчасно його лікувати, а також профілактувати недуги”, – зазначив головний лікар.

За словами голови районної ради Михайла Яснюка, сьогодні спільне завдання як медиків, так і районної влади зробити Старокостянтинівську центральну районну лікарню найкращою  в області.

”Для нас головне – це люди та їх здоров’я. Саме для них ми прагнемо поступово покращувати умови життя та надання медичної допомоги. Сьогодні кожний мешканець району отримав можливість на своєчасну та якісну діагностику. І це найголовніше. Це не перший, та не останній проект, який спрямований на збереження здоров`я людей”, – зазначив Михайло Борисович.

  • 26 липня 2018 року | Переглядів: 588

26 липня  голова районної  ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання сімнадцятої чергової сесії районної ради. У засіданні взяли участь 30 депутатів. Депутати розглянули понад 20 питань та прийняли 23 рішення з різних сфер життєдіяльності району.

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». В цьому році посмертно звання було присвоєно Павлову Іллі Олександровичу, який загинув при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України та за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність присвоїли звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району"  Польовому Павлу Петровичу.

Крім того обранці заслухали інформації про хід виконання районних програм,  зокрема районної програми правової освіти населення на 2016-2010 роки  та програми протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки.

Разом з тим, депутати внесли зміни до діючої програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки  і тим самим передбачили забезпечення діяльності військового комісаріату для ефективного проведення військового обліку.

Зі змінами, що пропонується внести до районного бюджету на 2018 рік, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району необхідно внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 13407,19 тис. грн., а саме субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» 1263,29 тис.грн., субвенцію з Старокостянтинівського міського бюджету в сумі 250,0 тис.грн. та сільських бюджетів в сумі 250,0 тис.грн., збільшення медичної субвенція з державного бюджету на 1997,6 тис.грн.,  збільшення субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на 2306,5 тис.грн.,  збільшення субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 835,5 тис.грн., збільшити власні надходження районного бюджету в сумі 5832,3 тис. грн.

Власні надходження районного бюджету пропонується спрямувати центральній районній лікарні -  на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет в сумі 250 тис.грн.,  на капітальний ремонт даху адміністративного корпусу – 970,0 тис.грн., на придбання набору для артроскопічних втручань – 500,0 тис.грн., управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  - на забезпечення перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах – 300,0 тис.грн., відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на забезпечення співфінансування видатків на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів відповідно до постанови КМУ № 237 від 04.04.2018 р – 120,69 тис.грн.,  на співфінансування  придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи, на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання – 387,73 тис.грн.

Також декілька галузевих програм району отримають фінансування на виконання заходів, передбачених у програмах.

Загалом районними обранцями було розподілено близько 6 млн. грн. додаткових надходжень на  нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району. 

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму  надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки, районну цільову соціальну програму "Молодь Старокос-тянтинівщини" на 2018-2020 роки, програму формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки та району програму надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки.

Також депутати розглянули  питання, що стосувалися ефективного управління спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтиніввського району. Зокрема рішенням сесії було реорганізовано Баглаївську ЗОШ І ст. шляхом приєднання до Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. та перейменовано останню у школу І-ІІІ ст. Крім того за пропозицією комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Старокостянтинівської районної ради було прийнято новий Статут цього закладу.

Кілька питань порядку денного були щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств. Двома рішеннями затверджено проекти землеустрою щодо зміни меж населених пунктів сіл Громівка та Писарівка Огіївської сільської ради.

В пленарному засіданні сімнадцятої взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун,  заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

 

  • 24 липня 2018 року | Переглядів: 439

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  19 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили на це близько 27 тис.грн.

  • 24 липня 2018 року | Переглядів: 530

З 24 липня в рамках сімнадцятої чергової сесії районної ради депутати розпочали роботу в постійних комісіях. Сьогодні за участі голови районної ради Михайла Яснюка та заступника голови Івана Овчара відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
На розгляд депутатів було представлено понад 20 питань. На початку засідання, як і щороку до Дня незалежності України, депутати роглянули кандидатуру для присвоєння звання "Почесного громадянина Старокостянтинівського району".

Деякі проекти рішень вимагали від депутатів особливо прискіпливої уваги. Так, члени комісій ретельно підійшли до обговорення питання внесення змін до районного бюджету на поточний рік, внесли свої зауваження та пропозиції, які вже 26 липня  будуть предметом розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради.

Крім того, планується затвердження депутатами районної ради чотирьох районних програм – програми надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки, районної цільової соціальної програми "Молодь Старокос-тянтинівщини" на 2018-2020 роки, програми формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки та районної програми надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки.

До програми програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України на інших військових формувань на 2018-2020 роки сесією передбачається внести зміни. 

 

Разом з тим деякі питання стосувались ефективного управління майном районної комунальної вланості та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

  • 19 липня 2018 року | Переглядів: 487

24 липня 2018 року

10.00 год.

- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

- комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

- комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

24 липня 2018 року

13.00 год.

- президія районної ради.

  • 18 липня 2018 року | Переглядів: 580

17 липня на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні, з метою об'єктивної оцінки готовності закладу до роботи у складі госпітального округу, відбулось засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу. У засіданні ради взяли участь  голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, представники медичних закладів Хмельницького госпітального округу.

Голова госпітальної ради Хмельницького госпітального округу, головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк відзначив, що Старокостянтинівська центральна районна лікарня є однією з найкращих в окрузі та області загалом. Високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення дає можливість надавати якісні медичні послуги населенню.

Посадовець висловив сподівання, що округ стане одним з кращих. Жодну центральну районну лікарню у процесі реформування не закриють. Натомість, кількість ліжок у них будуть оптимізовувати або перепрофільовувати. У межах округу госпітальна рада визначатиме, де розташують лікарні інтенсивного, планового, відновного лікування, центри первинної медико-санітарної допомоги та хоспіси.

Крім того члени госпітальної ради обговорили питання перспективного плану розвитку Хмельницького госпітального округу та місце у ньому Старокостянтинівської лікарні.

В свою чергу головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимр Стіхарєв ознайомив учасників зібрання із матеріально-технічним, кадровим забезпеченням медичної установи, передовим досвідом фахівців та основними досягненнями.

  • 6 липня 2018 року | Переглядів: 947

5 липня у селі Ладиги  відзначили так зване «Свято першого снопа». Вже другий рік поспіль відзначають зажинки з нагоди початку збору урожаю зернових.

Свято зажинків організовано та проведено з ініціативи керівника сільськогосподарського кооперативу ім.Щорса Віталія Фомовича, який відкриваючи урочисту частину свята, що метою даного заходу є збереження українських традицій, обрядів та звичаїв.

Привітати аграріїв та селян із Святом першого снопа прибули голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, керівники сільськогосподарських підприємств району.

 

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Михайло Яснюк привітав усіх, хто обрав справою свого життя нелегку, але почесну хліборобську працю на землі, цю споконвіку найважливішу професію, на якій тримається й завжди триматиметься світ.

«Цю землю треба не тільки любити і шанувати, а й передавати майбутнім поколінням свій досвід та знання. Це нелегка праця – виростити колосок із маленької зернинки. Тож нехай у ваших оселях завжди живе запашний дух рум’яної паляниці! Мудрості, сили й здоров’я вам і вашим родинам! Нових успіхів на благо Старокостянтинівщини та народу України! – побажав він.

Цього року на Старокостянтинівщині озимі зернові дозріли на площі 13,5 тис. га, в тому числі на полях сільськогосподарськими підприємств – 12,0 тис. га.  Основними із зернових культур залишаються пшениця, ячмінь, овес.

До уваги запрошених та гостей свята було представлено виставку сучасної зернозбиральної техніки.

Родзинкою святкування стали запальний концерт колективу "Лісапетний батальйон" та трюки із верхової їзди від вихованців кінно-спортивного клубу "Козацький герць".

Також, усі могли скуштували смачний коровай, козацькі юшку та кашу.

 

  • 4 липня 2018 року | Переглядів: 473

Привітати зі святом численний загін працівників поліції, який очолює Анатолій Чубенко – начальник Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, на урочисте зібрання, влаштоване з нагоди календарної дати, завітали голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови ради Іван Овчар, заступник міського голови Володимир Богачук. Кращі співробітники в цей день отримали почесні відзнаки.
Голова районної ради Михайло Яснюк відзначив відповідальність, яка має бути притаманна професії, як і те, що незважаючи на складність роботи, старокостянтинівські поліцейські гідно несуть службу. Завдяки відповідальному ставленню працівників Національної поліції до своєї роботи, наші краяни можуть почувати себе захищеними.
Михайло Борисович у своєму вітальному виступі зауважив, що завдяки відповідальному ставленню до своїх службових обов'язків працівники райвідділу Національної поліції нашого району добиваються позитивних результатів у своїй роботі. На сьогоднішній день в районі знизився рівень злочинності, зросла кількість розкриття злочинів, покращився стан профілактичної роботи серед осіб негативної поведінки та неповнолітніх.

"Депутатський корпус районної ради теж не стоїть осторонь ваших проблем. В районі прийнята комплексна програма спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції та районної ради щодо профілактики злочинності. На її виконання щорічно виділяються кошти з районного  бюджету. Тільки в цьому році сесією районної ради вже було виділено 200 тис.грн. бюджетних коштів.

Запевняю вас у цілковитій підтримці і в подальшому усіх ваших реформаторських кроків задля розбудови нової демократичної системи, яка орієнтована на людину, на захист її законних прав та інтересів." - сказав голова ради Михайло Яснюк.

 

 

  • 4 липня 2018 року | Переглядів: 529

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати сімнадцяту  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 24 липня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 26 липня 2018 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про депутатські запити;

 - про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

 - про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

 - про районну програму надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки;

 - про районну цільову соціальну програму "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки;

 - про програму формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки;

 - про програму надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки;

 - про внесення доповнень до програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України на інших військових формувань на 2018-2020 роки;

 - про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки;

 - про хід виконання комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки;

 - про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

 - про призначення директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради від 17.05.2018 року №13 "Про реорганізацію Комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області";

 - про направлення депутатських запитів;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 Голова районної ради     М.Яснюк

 

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено