Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 330
  • 31 серпня 2018 року | Переглядів: 469

31 серпня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 51-52 від 29.06.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 30 серпня 2018 року | Переглядів: 439

Сьогодні, 30 серпня, голова районної ради Михайло  Яснюк взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна.

Згідно порядку денного на розширеному засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1. Про стан підготовки освітніх закладів району до початку нового 2018-2019 навчального року.

2. Про ефективність використання земель водного фонду району.

3. Про організацію роботи щодо зменшення суми заборгованості по податках і платежах на території району.

4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2018 року.

  • 29 серпня 2018 року | Переглядів: 451

29 серпня в Будинку Рад вже традиційно перед початком нового навчального року відбулось розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, основне завдання якого полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. 

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар. Серед запрошених на колегії були присутні директори навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, завідувачі дошкільних навчальних закладів, члени президії районного комітету профспілки, методисти районного методичного кабінету та працівники відділу освіти.

Михайло Борисович подякував освітянам за самовіддану працю, привітав усіх з початком нового навчального року та наголосив: “Педагог у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати багато в чому залежить від таланту і особистості педагога. Бути вчителем означає самовіддано служити двом вічним цінностям – просвіті та гуманності.
Бажаю вам у цей святковий день гарного настрою! Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості, нових успіхів!”

За підсумками роботи колегії прийнято рішення та визначено конкретні завдання, які необхідно вирішити для забезпечення належних умов організації навчально-виховного процесу із чітко вказаними термінами їх виконання та пріоритетні завдання діяльності закладів освіти району у 2018/2019 навчальному році.

 

  • 28 серпня 2018 року | Переглядів: 484

28 серпня в центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди 85-ої річниці створення українського товариства сліпих УТОС.

Українське товариство сліпих, як громадська організація, яка об’єднує осіб з інвалідністю по зору, розпочало свою історію 4 червня 1933 року і зараз є однією з найбільших та найстаріших громадських організацій, які опікуються людьми з вадами зору.

Статутними завданнями організації є соціальний захист осіб з інвалідністю по зору, їх трудова, медична та культурна реабілітація, матеріальна підтримка особливо потребуючих членів організації, сприяння у підвищенні навчального та культурного рівня, організація дозвілля.

Старокостянтинівська організація УТОС була створена в 1994 році і налічувала 154 людини. З часу створення і до цього часу її очолює Надія Шахрай.

З нагоди урочистої дати привітати ювілярів завітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича, депутатського корпусу районної ради Сергій Іванович привітав усіх присутніх з ювілейною подією: “Таке тепло і добро, які є у вашому товаристві, не знайдеш, напевно, у жодному іншому. Ви особливі тим, що по-справжньому цінуєте життя та розумієте межу між добром і злом. Дякую вам за силу волі та радість до життя. В цей не простий для суспільства і країни час хочу побажати міцного здоров’я, віри в себе і частіше посміхатися, адже позитивні люди оточуючих змінюють у кращий бік. А організації бажаю відзначати свій ювілей ще не один десяток років, адже 85 років – це тільки за людськими мірками старість, для організації це ще дитячий вік”.

За багаторічну активну участь у громадському житті організації, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-трудової реабілітації та інтеграції людей з вадами зору у суспільстві кращих активістів організації було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації та цінними подарунками.

Багато теплих слів було сказано на адресу ювілярів від районної, міської влади, небайдужих людей, а саме благодійників, які постійно надають організації  спонсорську допомогу. Приємним дарунком для усіх присутніх був святковий концерт.

На завершення свята Подякою голови ТПО УТОС Надією Шахрай було нагороджено голову районної ради Яснюка Михайла Борисовича за активну громадянську позицію і вагомий особистий внесок у вирішення питань соціальної, трудової, медичної реабілітації людей з інвалідністю по зору, їх соціального захисту та інтеграції у суспільстві, за милосердя і чуйність та з нагоди 85-річчя УТОС.

  • 27 серпня 2018 року | Переглядів: 1 085

24 серпня делегація Старокостянтинівського району взяла участь в обласних заходах з нагоди 27-ої річниці незалежності України. Делегацію очолили голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступники голови райдержадміністрації Олег Борикін та Людмила Гнатюк.

На майдані Незалежності до уваги жителів міста та області були представлені експозиції районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад з інсталяцій з природних матеріалів, виставок-ярмарків художніх виробів майстрів народного мистецтва; експозицій старовинного одягу, предметів.

З 27-ою річницею незалежності України привітали подолян голова обласної ради Михайло Загородний та голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять про всіх, хто поклав своє життя за незалежність України.

У рамках святкування кожен з відвідувачів свята мав можливість скуштувати шматочок 27 – метрового «Пирога єднання», над створенням якого працювали представники з усіх куточків області.

За матеріалами Старокостянтинівської районної державної адміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 23 серпня 2018 року | Переглядів: 376

Від імені депутатського корпусу районної ради, від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.
Хай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай свято Незалежності принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Бажаю вам міцного здоров’я і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо рідного краю!

З повагою голова районної ради  Михайло Яснюк.

  • 23 серпня 2018 року | Переглядів: 579

23 серпня біля Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди головних державних свят – Дня Державного прапора України та Дня незалежності, в яких взяли участь керівництво району, працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудові колективи, представники установ, організацій та підприємств.

Розпочалися вони святковою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти державний стяг та відкрити урочистості було надано голові районної ради Михайлу Яснюку та голові районної державної адміністрації Сергію Фесуну.

У вітальному виступі Михайло Борисович сказав: «Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Своєю напруженою, повсякденною працею, організаційними здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером, толерантністю і небайдужістю до запитів людей Ви забезпечуєте реалізацію завдань у справі подальшого утвердження української державності, правового суспільства, забезпечення динамічного соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівщини.

В цей урочистий день всенародного свята щиро зичу Вам здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і творчих успіхів у Вашому високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу».

На завершення виступу за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди Дня Незалежності України голова районної ради та голова районної державної адміністрації вручили Почесні грамоти обласної ради та цінні подарунки кращим посадовим особам органів  місцевого самоврядування району.

Відповідно до рішення сімнадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Павлову Іллі Олександровичу, який загинув при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.

Михайло Яснюк та Сергій Фесун вручили родині загиблого посвідчення та пам’ятний знак “Почесний громадянин Старокостянтинівського району”. Після чого присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які поклали своє життя за волю і незалежність України.

За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність звання “Почесний громадянин Старокостянтинівського району” присвоєно Польовому Павлу Петровичу.

Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани “Гордість нашого району”, на яку відповідно до спільного розпорядження районної ради та районної державної адміністрації за досягнуті успіхи у промисловості та сільськогосподарському виробництві, значний внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди 27-ої річниці Незалежності України занесено три трудових колективи та 20 кращих виробничників, представників інтелігенції. Всім їм було вручено почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації й цінні подарунки.

Зі словами вітання виступив Стецьківський сільський голова Василь Кирилюк, який привітав усіх присутніх з Днем незалежностіі.  Подякував керівництву району за висловлену довіру від занесених на Дошку Пошани та вручив Михайлу Яснюку й Сергію Фесуну запашні короваї, які випечені з урожаю 2018 року.

А гарним музичним супроводом урочистостей були композиції у виконанні  талановитих аматорів народного мистецтва та муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.

  • 21 серпня 2018 року | Переглядів: 425

21 серпня в Будинку Рад відбулося пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради, яке провів голова ради Михайло Яснюк. У роботі сесії прийняли участь 24 депутатів.

На розгляд депутатів було винесено питання про затвердження передавального акту Комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

Головний лікар КЗ "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Анатолій Швець проінформував депутатів з даного питання.

Після обговорення депутати одноголосно підтримали проект рішення.

У роботі пленарного засідання позачергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної державної адміністрації, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

  • 20 серпня 2018 року | Переглядів: 493

19 серпня на Старокостянтинівщині відзначили День пасічника. Привітати бджолярів із професійним святом завітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича, депутатського корпусу районної ради Сергій Іванович висловив слова вдячності всім працівникам галузі бджільництва, які не тільки забезпечують населення району цінною продовольчою та лікарською продукцією, але, завдяки розведенню бджіл, сприяють підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

«Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.

Тож нехай у вашому житті завжди світить зоря удачі, хай прикрощі та негаразди не стоять на вашому шляху, а оптимізму та наснаги вистачає для добрих справ. Плідної вам співпраці, щедрих медозборів, а на вашому столі, щоб завжди стояла повна чаша меду, як символ здоров’я та достатку і нехай буде багато щасливих і радісних моментів від того дива, що творять вам ваші роботящі бджоли.»

На завершення за вагомий особистий внесок в розвиток бджільництва району керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк вручили Почесні грамоти районної ради і районної державної адміністрації та цінні подарунки кращим представникам галузі.

  • 17 серпня 2018 року | Переглядів: 486

Керуючись частиною 10 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати вісімнадцяту (позачергову) сесію районної  ради сьомого скликання 21 серпня 2018 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про затвердження передавального акту Комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

3. На вісімнадцяту (позачергову) сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради   М.Яснюк

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено