Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2115
  • 28 вересня 2018 року | Переглядів: 466

28 вересня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№71-72 від 07.09.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ГО ДЮСТК "ДАНС-ЛІЦЕЙ".

3. Про затвердження звіту про незалежну оцінку.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 27 вересня 2018 року | Переглядів: 489

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед.

Напередодні, 27 вересня, бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи Старокостянтинівськогорайону зібралися в залі центральної районної бібліотеки з нагоди свята.

Бібліотекарів, ветеранів бібліотек  прийшли вітати керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, які зазначили, що сьогодні бібліотеки нашого району та міста це інформаційні, культурноосвітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек керівники  нагородили кращих бібліотечних працівників  грамотами та  подарунками.

  • 26 вересня 2018 року | Переглядів: 615

26 вересня голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяли участь в урочистому відкритті двох сонячних електростанцій на території Вишнопільської сільської ради - Северинської та Вишнопільської.

З липня поточного року зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт" завершено будівництво та введено в дію сонячну електростанцію потужністю 1,9 МВт у с.Вишнопіль, загальна вартість проекту – 49,5 млн.грн. Потужність сонячної електростанції с.Северини складає 1МВт та вартість будівництва об'єкту 22 млн.грн.

«Ще дві сонячні електростанції успішно зведено і вони вже генерують «чисту» електроенергію для українських родин. Ми сьогодні будемо залежати лише від себе. І коли кожен з нас щоденно докладатиме максимум зусиль для процвітання нашої країни, то тоді ми будемо гідно жити", - прокоментував голова ради Михайло Яснюк.

Районною владою налагоджена тісна та плідна співпраця із зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт". Першим проектом підприємства на теренах Старокостянтинівського району стало будівництво у 2015 році сонячної електростанції потужністю 149,5 кВт та мікро ГЕС у селі Коржівка. Протягом І півріччя 2018 року Коржівською сонячною та гідроелектростанцією вироблено 600 тис. кВт/год. електроенергії.

Процес впровадження альтернативної енергетики на Старокостянтинівщині триває. Так, незабаром початок будівництва сонячної електростанції потужністю 1,9 МВт у с.Писарівка. Вартість проекту становить близько 50 млн.грн. Введення в експлуатацію заплановано до кінця поточного року.

 

  • 25 вересня 2018 року | Переглядів: 419

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати дев’ятнадцяту  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 16 жовтня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 18 жовтня 2018 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

 - про виконання програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки;

 - про виконання районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки;

 - про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки;

 - про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року;

 - про припинення шляхом ліквідації  комунального закладу "Грибенинська загальноосвітня школа І ступеня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням  даного розпорядження  покласти на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

Голова районної ради М.Яснюк

 

 

 

 

 

 

  • 21 вересня 2018 року | Переглядів: 440

Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом,  своїми подвигами прославили нашу Вітчизну різні покоління українського народу.
Сьогодні з нагоди Дня партизанської слави заступник голови районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Секргій Фесун  разом з іншими представниками трудових колективів взяли участь в урочистому покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави.

  • 20 вересня 2018 року | Переглядів: 403

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій розглянули  16 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили на це близько 18 тис.грн.

  • 17 вересня 2018 року | Переглядів: 481

З нагоди професійного свята – Дня рятівника – працівників Старокостянтинівського районного сектору  Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій привітали голова районної ради Михайло Яснюк та голова райдержадміністрації Сергій Фесун. 

У своєму вітальному слові Михайло Борисович  відмітив, що захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Відзначення професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Очільники району висловили щиру вдячність усім рятувальникам за  врятовані  життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку, вручили кращим працівникам Грамоти районної ради та райдержадміністрації. 

  • 17 вересня 2018 року | Переглядів: 455

15 вересня на території Торгово Сервісного Центру «Поділля» відбулася Хмельницька 31 агропромислова виставка «Агро-Поділля 2018».

Делегацію Старокостянтинівського району очолили заступник голови районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Кілька сотень сільгоспвиробників з Хмельниччини, різних регіонів України та близького зарубіжжя представили свою промислову та продовольчу продукцію, сільськогосподарську техніку та обладнання, засоби захисту рослин, сучасні технології та проекти у сільському господарстві.

Десятків фірм і компаній з виробництва та продажу сучасної техніки для сільського господарства презентували новітні модифікації комбайнів, тракторів, сівалок, плугів, малої техніки для господарств.

  • 13 вересня 2018 року | Переглядів: 742

Сьогодні, 13 вересня, в селі Веснянка вирувало справжнє свято – відкриття закладу дошкільної освіти. Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані тати і мами, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Керівники району привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття закладу дошкільної освіти для майбутнього нашої держави – для дітей.

Також голова ради та голова адміністрації вручили подяки людям, які так багато доклали зусиль, щоб нарешті це дійство відбулося: директору західного кластеру ТОВ "Енселко Агро" Олександру Огуй, голові правління ПрАТ "Старокостянтинівський спеціалізований кар'єр" Володимиру Романюку, в.о. начальника філії "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал ПАТ "Укрзалізниця" В'ячеславу Кучеру, начальнику організаційного відділу апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитру Поліщуку та секретарю Веснянської сільської ради Валентині Вороніній.

За давньою українською традицією відкриття приміщення дитячого садочку освятив священик. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

  • 7 вересня 2018 року | Переглядів: 538

7 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Районному Центрі культури ім.В. Ножки. Із професійним святом представників сфери фізичної культури і спорту привітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук. У залі були присутні також вчителі фізичного виховання, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, керівники гуртків спортивного спрямування та кращі спортсмени району.

У вітальному виступі Сергій Іванович сказав: “Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Старокостянтинівщини.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!”

За значний внесок в розвиток фізичної культури і спорту району Сергій Гречковський та Андрій Літвінчук  нагородили кращих представників галузі Почесними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації й цінними подарунками.

Приємним подарунком для всіх присутніх став концерт у виконанні юних вихованців дитячої музичної школи.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено