Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 165
  • 30 жовтня 2018 року | Переглядів: 461

26 жовтня в приміщенні районного центру культури ім. В.Ножки відбувся районний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» та народного танцю «Вихиляс», організований  відділом освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації та Центром дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради. В ньому взяли участь 6 хореографічних колективів та 25 вокальних груп, всього 134 учасники із 21 закладу загальної середньої освіти та Центру дитячої творчості. На святі був присутній головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА О. Грінченко.

Оцінювали виступи учасників члени журі у складі:

Н. В. Сапчук – директор Центру дитячої творчості;

О. В. Буєва – керівник зразкового хореографічного колективу «Арабеск»;

О. М. Свиридовська – викладач сольного співу і хорових дисциплін дитячої музичної школи імені Миколи Кондратюка. Керівник зразкового хорового колективу «Музичні барви» Старокостянтинівської музичної школи;

Г. П. Маєвська – методист Центру дитячої творчості.

Свято української пісні, музики, танцю об’єднало майстерних виконавців народної творчості – у всіх виступах відчувалася енергія, емоції, запал учасників, любов до рідної землі і ми вкотре переконалися, наскільки неповторним, колоритним, різнобарвним і багатим є наше українське мистецтво. Цей фестиваль засвідчує, що ми, українці, сильні та єдині. І великою мірою наша сила – в мові, в пісні, в танці, в нашому культурному надбанні, у вмінні та бажанні його розвивати і берегти.

Методист ЦДТ Г.П. Маєвська

  • 26 жовтня 2018 року | Переглядів: 442

28 жовтня відзначатиметься 74-а річниця Визволення України від  фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

З нагоди знаменної дати сьогодні відбулось покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави, в якому взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, ветерани, представники трудових колективів, установ, підприємств та організацій району і міста.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. Ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

  • 26 жовтня 2018 року | Переглядів: 385

26 жовтня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№81-82 від 12.10.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви адвоката Поліщук Н.Г.

3. Про розгляд заяви ФОП Здихальського В.Є.

4. Про розгляд заяви ФОП Дмитрашко В.В.

5. Про розгляд листа ПП "Земпроект".

6. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

7. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 25 жовтня 2018 року | Переглядів: 439

Сьогодні, 25 жовтня, голова районної ради Михайло  Яснюк взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна.

Згідно порядку денного на розширеному засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2018 року.

2. Про результати моніторингу якості освіти в навчальних закладах району.

  • 25 жовтня 2018 року | Переглядів: 461

Ректорат Національного університету  запрошує майбутніх вступників взяти участь у Дні відкритих дверей 1 листопада 2018року.

Старшокласники зможуть ознайомитися із захоплюючою історією та цікавим сьогоденням Острозької академії, порівняти можливості навчання на різних спеціальностях університету, безпосередньо взяти участь у навчальному процесі та відчути себе в ролі студента. Поспілкуватися з викладачами, студентами, представниками адміністрації закладу.

Учасники Дня відкритих дверей зможуть також завітати до гуртожитків та інших закладів інфраструктури. А також перевірити наскільки вибір майбутньої професії відповідає цінностям, інтересам та здібностям старшокласників за допомогою безкоштовного онлайн-тестування "Профорієнтатор-UA".

Програма заходу:

9:00 – 10:00 – Реєстрація учасників
10:00- 11:30 – Зустріч з ректором університету, Відповідальним секретарем Приймальної комісії НаУ ОА, Головою Братства спудеїв

11:30- 13:40 – зустріч з представниками факультетів, відвідування занять, відвідування гуртожитків

14:00 – 16:00 – екскурсія університетом або проходження тесту на визначення професійної спрямованості «Профорієнтатор».

Реєстрація за покликанням: https://goo.gl/forms/VznByd46bPpc9Kk73

Щодо організації приїзду школи/класу/групи осіб звертайтесь до контактної особи:

Горбач Іванна Вікторівна

e-mail:

тел. (068) 75 14 539

  • 18 жовтня 2018 року | Переглядів: 592

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання дев’янадцятої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 29 депутатів.

На початку пленарного засідання головою постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району Любов’ю Бондар було запропоновано включити до порядку денного питання «Про затвердженння Статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні в новій редакції», яка і була підтримана більшістю депутатського корпусу.

Одними із перших районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши понад 10 мільйонів бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо. Зокрема на заробітну плату центральній районній лікарні виділено 900 тис.грн., центру первинної медико-санітарної допомоги – 150 тис.грн.

Власні надходження районного бюджету спрямовано  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації   на виконання програми «Шкільний автобус»  - 400,0 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт загальноосвітніх навчальних закладів – 190,0 тис.грн.

Додаткову дотацію сільським бюджетам затверджено відповідно Веснянській сільській раді – 75,0 тис.грн., Радковецькій сільській раді – 200,0 тис. грн.,

300 тис.грн. передбачено управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділено кошти на перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

Окрім того передбачено фінансування ряду районних програм, а саме комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району – 22,0 тис.грн., програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району – 10,0 тис.грн., програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 60,0 тис.грн. та комплексної програми мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, Старокостянтинівської РДА, Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків на належне їх обслуговування на 2017-2018 роки – 21 тис.грн.

Разом з тим спрямовано кошти відділу культури, національностей, релігій та туризму районної державної адміністрації на поповнення бібліотечних фондів.

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Крім того районними обранцями затверджено нову районну програму розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін» на 2019-20123 роки.

Заслухали депутати інформації про виконання   програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки та  районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки.

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2018 року, перед районними обранцями доповів прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник.

Окрім того ряд проектів рішень стосувався ефективного управління майном районної комунальної власності і були одноголосно підтримані депутатським корпусом.

З нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Олександра Білобокого, яка стосувалась   встановлення дорожніх знаків та розмітки в селах Верхняки та Миролюбне. У запиті депутата районної ради Миколи Петреченка  піднімалось питання із водопостачанням в с. Ст.Остропіль, так як в одній із частин села, де проживає значна частина мешканців та знаходиться Староостропільська лікарня, протягом тривалого часу існує невирішена проблема щодо безперебійного постачання достатньої кількості якісної питної води. Депутатом районної ради Оленою Фурсовою було внесено на розгляд депутатів 8 депутатських запитів, проте лише один отримав підтримку більшості присутніх.

Загалом дев’ятнадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 15 рішень з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

  • 17 жовтня 2018 року | Переглядів: 470

12 жовтня 2018 року  в приміщенні Центру дитячої творчості відбувся ХV районний зліт волонтерів,  на якому голови волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти звітували про роботу протягом минулого навчального року. 

Відрадно чути, що в полі зору юних волонтерів є люди похилого віку,  воїни АТО  та  діти з обмеженими можливостями. Жодна справа в шкільній родині не обходиться без їхньої участі. Також волонтери активно підтримали  ініційовану Центром дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради (директор Сапчук Н.В.) районну акцію «Не будь байдужим». Жоден учнівський колектив не залишився осторонь  благодійної справи - опіки людей похилого віку. На зібрані кошти було придбано пакунки із солодощами, з якими і завітали обрані  районним зльотом представники волонтерського руху,  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА Грінченко О.В, директор Центру дитячої творчості Н.В.Сапчук, директор Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Соколовська   А. Г., методист Центру дитячої творчості Стоянова С.М. у Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів. До Міжнародного Дня інвалідів  для мешканців Самчиківського будинку-інтернату учні Григорівської ЗОШ І-ІІІст.(директор Соколовська А.С.) підготували невелику концертну програму.

Важко передати словами радість, з якою мешканці Самчиківського будинку для людей похилого віку зустрічали своїх гостей. Після завершення концерту та вручення «смаколиків» деякий час не відпускали мешканці будинку-інтернату волонтерів – дякували, розповідали про себе, ділилися своїми думками та спогадами.

                            

                                                                                             

  • 16 жовтня 2018 року | Переглядів: 396

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули 11 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили на це понад 15 тис.грн.

  • 16 жовтня 2018 року | Переглядів: 434

Сьогодні, 16 жовтня, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати обговорили пропозиції до чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради.

Найбільше запитань та пропозицій надійшло до питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Начальник фінансового управління РДА Григорій Горда детально ознайомив присутніх із змінами, що пропонується внести до головного фінансового документу.

Крім того депутати заслухали звіти про виконання трьох районних програм,а саме програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки, комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки та Програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки.

Ряд питань порядку денного стосувались ефективного управління майном районної комунальної власності.

В роботі комісій взяли учать голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

 

  • 16 жовтня 2018 року | Переглядів: 863

14 жовтня Старокостянтинівський цукровий завод відзначив 120-річницю  з дня свого заснування. Підприємство – найстарше в районі, проте це дає йому лише плюси: багаторічний накопичений досвід та набутий потенціал спонукає до постійного вдосконалення і розвитку.

За словами директора ТОВ «Старокостянтинівцукор» Олександра Співака інвестиції в цукропереробну та аграрну галузі краю – це, першою чергою, забезпечення місцевих жителів робочими місцями й стабільним доходом.

  Старокостянтинівський  цукровий завод – це бізнес, але бізнес із соціальним обличчям, це надзвичайно велика відповідальність перед людьми, які нам повірили й вклали максимум своїх зусиль у відродження підприємства. Це й продукує той визначальний фактор, який спонукає нас втілювати масштабні виробничі та соціальні проекти, розвивати інфраструктуру та покращувати добробут краян.  У нас вистачає досвіду та є злагоджений колектив, який любить свою роботу і вболіває за підприємство. Це досвідчені працівники, які мають неоціненні знання та натхнення, адже працюють тут десятками років, та молодь, яка насичує енергією й новими ідеями робочу атмосферу. І те, що ми святкуємо сьогодні своє 120-річчя, – заслуга кожного, хто своєю щоденною працею підіймає цукрову галузь регіону на якісно новий рівень, – впевнений Олександр Співак.

Привітати колектив підприємства завітали і представники районної влади – голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Михайло Борисович, приєднуючись до всіх вітальних слів, побажав підприємству подальшого зростання та вдосконалення виробничих потужностей.

«Славна історія і сталий розвиток Старокостянтинівськогоо цукрового заводу сьогодні не викликають жодних питань, бо відповідь, продукована часом й діями, – одна: коли люди діляться своєю енергією любові й добра з оточуючими, то вона повертається до них сторицею і породжує всеохоплюючу силу. Силу рухатись вперед, розвиватись і ніколи не зупинятись на досягнутому» - зазначив голова ради.

 

 

 

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено