Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154694 чол.
Переглядів: 1037
  • 27 лютого 2019 року | Переглядів: 508

Саме під такою назвою відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Старокостянтинівського району, який організував Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради.

На творчому звіті були присутні поважні члени журі: Жолобок Наталія Володимирівна – заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Стельмах Інна Анатоліївна – завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання та методисти відділу: Митко Оксана Миколаївна, Грабова Віта Павлівна, Василишина Наталя Іванівна.

Огляд-конкурс розпочався із перегляду виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району на якій були присутні члени журі та заступник голови райдержадміністрації Гнатюк Людмила Григорівна.

Екскурсоводи виставки Вікторія Василецька та Сергій Шевчук, учні 11 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., зустрічали гостей у затишній виставковій залі Центру дитячої творчості. На ній було представлено 96 робіт у 28 техніках. Присутніми були відмічені цікаві вироби виконані у техніках м’яка іграшка, художня вишивка, в’язання гачком і спицями, паперова пластика та оригамі, квілінг, художнє випалювання, вишивка по дереву.

На початку концертної програми до учасників фестивалю та усіх присутніх звернулася Жолобок Наталія Володимирівна. Вона відмітила, що сьогоднішній захід – це свято таланту і творчості, яке відкриває нові горизонти перед обдарованими дітьми.

У концертній програмі взяли участь 126 учасників. Ведучі обласного огляду-конкурсу Маргарита Григоренко та Главацький Денис, учні 9 класу Староостропільського НВК, майстерно оголошували учасників свята.

Приємно, що на заході було представлено номери усіх жанрів, а саме: вокального, хореографічного, інструментального, фольклорного, театрального, літературно-мистецького.

Заряд позитивного настрою дарували учасники танцювального колективу "Гармонія" Центру дитячої творчості, учні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Наталія Ручківська) з жартівливим танком "Ти ж мене підманула", Альона Вовчемис, учениця Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст. із спортивно-хореографічною композицією, а також Захар Гниліцький, учень Поповецького НВК, з гуморескою Павла Глазового "Як мій кум моржем був" (керівник Любов Семенюк).

Схвилював глядачів вірш "Кохали, вірили, чекали" Катерини Майстренко у виконанні Анжели Бушкевич, учениці Іршиківського НВК (керівник Наталя Любчак).

Належний рівень виконавської майстерності продемонстрував фольклорний колектив Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. з фольклорним дійством "Весільний обряд випікання короваю".

Із захопленням спостерігали глядачі за театральною виставою "На перші гулі" у виконанні театрального колективу Ілляшівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Валентина Якобчук) та сучасною постановкою народної казки "Ріпка на новий лад" у виконанні лялькового театру Центру дитячої творчості, учнів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Тетяна Валькова).

Члени журі відзначили злагоджене виконання музичних творів ансамблем народних інструментів Центру дитячої творчості, учні Стецьківського НВК (керівник Олександр Нижник), а також маленьку зірочку, скрипальку Ангеліну Бондарук, ученицю Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Світлана Маковій) з польською дитячою пісенькою "Ведмедик і лялька".

Мелодійно і піднесено звучав вокал у виконанні хору Староостропільського НВО (керівник Любов Шлапак), вокальної групи "Перлинки" Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Любов Шлапак) та солістів Лавринчук Ольги, учениці Вишнопільського НВК (керівник Валентина Шепель), Бучинської Єлизавети, учениці Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Любов Шлапак).

Велика подяка вихованцям, керівникам колективів та батькам за свято творчості та талантів Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради

  • 26 лютого 2019 року | Переглядів: 446

26 лютого заступник голови районної ради Іван Овчар спільно із головою райдержадміністрації Сергієм Фесуном передали у користування Старокостянтинівській центральній районній лікарні артроскоп та додаткове операційне обладнання.

З метою підвищення рівня надання медичних послуг пацієнтам рішенням сесії районної ради на придбання такого обладнання було виділено 400 тис.грн.

Артроскопія є сучасним малоінвазним оперативним методом візуального обстеження внутрішніх структур суглобу і вмісту суглобової пазухи,  а також лікувального впливу на них, за допомогою тонких оптичних і механічних приладів. 

За словами головного лікаря центральної районної лікарні Володимира Стіхарєва використання артроскопа відкриває нові можливості для вирішення багатьох проблем, пов'язаних із патологією суглобів.

  • 22 лютого 2019 року | Переглядів: 398

22 лютого в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№9-10 від 01.02.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про розгляд заяви ФОП Дмитрашко В.В.

3. Про розгляд заяви ФОП Заріцької Н.О.

4. Про розгляд заяви ФОП Сомова О.В.

5. Про розгляд заяви ФОП Орловської Г.В.

6. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

 

  • 20 лютого 2019 року | Переглядів: 593

20 лютого, у день п’ятої річниці розстрілів на Майдані, у Старокостянтинові вшанували пам’ять всіх українців, які віддали своє життя під час Революції Гідності та під час неоголошеної війни на сході країни.

Під час скорботних заходів голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, міський голова Микола Мельничук, керівники установ та організацій, духовенство, школярі, громадськість міста та району, небайдужі старокостянтинівці згадували про криваві події на Майдані, які змінили хід історії нашої країни.


Учасники меморіального заходу під час спільного молебню помолилися за упокій душ загиблих, за мир і спокій у державі.

 

  • 15 лютого 2019 року | Переглядів: 497

Сьогодні, 15 лютого, голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у церемонії покладання вінків і квітів до пам’ятника старокостянтинівцям, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.
У заході, присвяченому вшануванні пам’яті земляків, які полягли на полі бою, взяли участь керівництво району та міста, представники підприємств, установ та організацій, громадські організації, молодь.

Сюди також прийшли ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, діти загиблих на війні солдатів, а також близькі і рідні ветеранів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Цього ж дня,  на урочистому зібрані голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун вручили Почесні грамоти та подарунки учасникам бойових дій на території інших держав.

"Ваш подвиг -  це приклад справжньої самовідданості, мужності, чесності та високо морального духу. Кожен, хто прослужив в Афганістані,  виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід," – зауважив Михайло Борисович. Голова ради побажав усім присутнім, щоб біль війни назавжди залишиласі в минулому, а мирне життя було наповнене добробутом та стабільністю.

Цьогоріч згідно розпорядження голови районної ради було виділено 21 тис.грн. для надання грошової матеріальної допомоги сім'ям загиблих і померлих воїнів афганців.

Отож 15 лютого голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови Іван Овчар,  представники районної державної адміністрації виїхали у сільські ради району, щоб покласти вінки і квіти до могил воїнів афганців, поклали квіти могил загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів на території району, відвідали родичів загиблих та вручили їм адресну матеріальну допомогу.

  • 15 лютого 2019 року | Переглядів: 397

14 лютого для представників органів місцевого самоврядування Хмельниччини відбувся  семінар «Відкриті дані і регуляторна політика органів місцевого самоврядування». Захід, організований Державною регуляторною службою спільно з Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні»  за участі голови Державної регуляторної служби України Ксенії Ляпіної.

В роботі семінару взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.
Під час семінару учасники мали нагоду дізнатись про регуляторну політика як інструмент активізації економічного розвитку громади, про інструменти для оприлюднення публічної інформації про регуляторну діяльність органів місцевого самоврядування у форматі відкритих даних, про розробку якісних регуляторних актів, про місцевий регуляторний перегляд, як спосіб оздоровлення бізнес-клімату на засадах діалогу.

  • 14 лютого 2019 року | Переглядів: 403

14 лютого під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій узгодили пропозиції розглянули заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, та виділили на це понад 40 тис.грн.

  • 14 лютого 2019 року | Переглядів: 491

14 лютого під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання двадцять першої позачергової сесії районної ради, у роботі якого взяли участь 24 депутати.

Із доповіддю з основного питання позачергової сесії "Про внесення змін до районного  бюджету на 2019 рік" виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району, проектом рішення планується збільшити видаткову частину районного бюджету по загальному фонду бюджету на  2344,6 тис.грн., з них спрямувати кошти на виконання районної програми забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, які проживають у Старокостянтинівському районі, на 2019-2021 роки – 300,0 тис.грн.,  районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки - 30,0 тис.грн., програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 100,0 тис.грн., комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки – 100 тис.грн.

Крім того відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації передбачається виділити 570 тис.грн. на співфінансування придбання шкільного автобуса.

Разом з тим з державного бюджету надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на капітальний ремонт приміщень корпусу №2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та капітальний ремонт приміщень харчоблоку, обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зі спеціального фонду районного бюджету в сумі  буде виділено 4298,134 тис.грн., а саме  на реконструкцію дошкільного навчального закладу «Пізнайко» с. Григорівка – 500,0 тис.грн., на співфінансування капітального ремонту приміщень корпусу № 2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 42,5 тис.грн., на співфінансування капітального ремонту приміщень харчоблоку, обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів– 42,5 тис.грн., на капітальний ремонт даху харчоблоку та утеплення фасадів приміщень харчоблоку, спортивного залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів– 1493,134 тис.грн., на капітальний ремонту інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ – 1550,0 тис.грн.

Також рішенням сесії районної ради було затверджено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Старокостянтинівського району на 2019 рік

Депутати районної ради передбачили забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2019 році із розрахунку 13 грн. на одну дитину в день. 

Двома рішеннями затверджено проекти землеустрою щодо зміни меж населених пунктів с. Пашківці Пашковецької  сільської ради та с. Красносілка Сахновецької  сільської ради.

Під час пленарного засідання районні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег.

Депутатський запит депутата Ольги Куйдан стосувався заміни аварійної опори електропередач в с.В.Мацевичі. Олександр Білобокий звернувся від імені жителів села Верхняки щодо безпідставного відключення від діючого газопроводу фізичних споживачів природного газу.

В пленарному засіданні шостої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

  • 12 лютого 2019 року | Переглядів: 449

Розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 12.02.2019 року №46/240-16/2019, керуючись частинами 7, 10 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять першу (позачергову) сесію районної  ради сьомого скликання 14 лютого 2019 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;

- про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Старокостянтинівського району на 2019 рік.

3. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

  • 11 лютого 2019 року | Переглядів: 414

Старокостянтинівська районна рада та районна державна адміністрація глибоко сумують з приводу смерті учасника бойових дій, Почесного ветерана України, члена президії Ради ветеранів, Голови старійшин, Почесного громадянина міста Старокостянтинова та району

Захрабова Нуруша Гейдаровича.

На 101-му році життя перестало битися серце непересічної Особистості, скромної та достойної Людини, беззаперечний авторитет якої, невтомна енергія, життєвий досвід завжди допомагали у вирішенні багатьох питань.

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азербайджанської РСР в сім’ї колгоспників.

В 1938 року був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. Брав участь у радянсько-фінській війні.

З вересня 1941 року по березень 1943 року проходив військову службу в Радянській Армії на території союзних республік. З квітня 1944 року і до закінчення війни брав участь в бойових діях на фронті. Був командиром взводу, мінометної роти, батареї.

Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.

Після закінчення війни був направлений для проходження служби в м.Старокостянтинів. В 1948 році був звільнений в запас. Після того працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії, а згодом в партійних організаціях району та у відділах райкому партії.

В 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".

З 1958 року по 1984 рік працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу. За час керівництва Нуруша Гейдаровича колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості СРСР та УРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.

В 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.

З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.

Захрабов Нуруш Гейдарович був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Почесний громадянин міста Старокостянтинова та Старокостянтинівського району.

Йому завжди були притаманні людяність, принциповість, високий професіоналізм, за що користувався повагою не тільки ветеранів, а й всіх жителів району.

У ці скорботні дні ми щиро поділяємо біль важкої втрати та невимовний сум рідних і близьких покійного. Світлий спомин про Нуруша Гейдаровича Захрабова назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, жив та працював поруч.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено