Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 347
  • 29 березня 2019 року | Переглядів: 324

29 березня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№17-18 від 01.03.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про розгляд заяви ПРАТ "Київстар".

3. Про розгляд заяви ФОП Гуменюк С.Ф.

4. Про розгляд заяви ФОП Куліковського М.В.

5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

6. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 26 березня 2019 року | Переглядів: 532

26 березня відбулось урочисте відкриття реконструйованого інфекційного відділення та адміністративного корпусу Старокостянтинівської центральної районної лікарні, на яке завітали народний депутат України Олександр Герега, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун. За доброю українською традицією зустрічали поважних гостей запашними короваями.

Урочисте зібрання розпочалося з виступу Вадима Миколайовича, який привітав усіх присутніх з цією подією, адже оновлене інфекційне відділення - це гордість лікарні. Також здійснив приємну місію, нагородивши кращих Почесними грамотами та Подяками Хмельницької облдержадміністрації.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Михайло Борисович привітав усіх жителів і наголосив: «Нині цей медичний заклад відповідає всім вимогам сучасності. Комфортні світлі палати, облаштовані новими меблями та сантехнічним обладнанням, затишні приміщення для медичного персоналу, найсучасніше медичне обладнання – все це дасть можливість надавати якісну медичну допомогу та забезпечити комфортне перебування хворих у лікарняному закладі.» 

Потім настав урочистий момент – Олександр Герега, Вадим Лозовий, Яків Цуглевич,  Михайло Яснюк та Сергій Фесун перерізали символічну стрічку, після чого керівники оглянули оновлене приміщення та посадили дерева. 

Усі присутні мали змогу оглянути відремонтоване відділення, порівняти з тим, що було.

Приємним сюрпризом для присутніх був святковий концерт.

На капітальний ремонт та реконструкцію інфекційного відділення, придбання сучасного медичного обладнання та меблів було використано більше 5 млн.грн. коштів. З них біля 3 млн.грн. виділено з Фонду регіонального розвитку, а за ініціативи депутатського корпусу Старокостянтинівської районної ради було виділено більше 2 млн.грн.

Відремонтоване відділення відповідає всім вимогам надання спеціалізованої медичної допомоги, дотримання протиепідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів. Замінено і підключено усю систему опалення та водовідведення. Повністю замінено розетки і вимикачі, нову сантехніку та облаштовано нову підлогу. Повністю замінено вікна і двері на енергозберігаючі. Відділення в повному об’ємі забезпечено новими меблями.

Інфекційне відділення  розгорнуто на 28 ліжок. У відділенні облаштовано 6 палат по принципу боксу. Кожен бокс розрахований на два ліжка, облаштований власним санвузлом і душовою кабіною, а також має окремий вихід на вулицю.

  • 22 березня 2019 року | Переглядів: 332

Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області  обслуговує  5667 страхувальників. Станом на 01.01.2019 року на обліку перебуває 564 потерпілих, що отримали виробничі травми та 29 осіб, які отримують виплати в зв’язку з втратою годувальника.

Протягом минулого року відділенням було опрацьовано 2167 заяв-розрахунків страхувальників та надано фінансування на оплату допомог  у розмірі 19,672 млн. грн., в тому числі допомоги по тимчасовій непрацездатності  13,637 млн. грн., по вагітності та пологах – 5,819 млн. грн., на поховання – 0,086 млн. грн.

Протягом 2018 року сталося  13 нещасних випадків на виробництві, страховим експертом відділення проведено 34 перевірки на підприємствах, установах та організаціях, взято участь у впровадженні СУОП на 34 підприємствах, а також у перевірці знань з питань охорони праці на 44 підприємствах, участь у нарадах, семінарах, круглих столах з питань охорони праці на 48 підприємствах.

Проведено перерахування щомісячних страхових виплат в разі втрати працездатності та щомісячних страхових виплат по втраті годувальника. Протягом звітного року проведено виплати потерпілим на виробництві:-щомісячні страхові виплати  - 9,259 млн. грн.; щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника – 0,438 млн. грн.; витрати на медичну та соціальну допомогу майже на 1 млн. грн.

У 2018 році відділенням проведено роботу по забезпеченню потерпілих, яким визначено потребу в протезуванні, забезпеченні протезно-ортопедичними виробами, а саме: 14 потерпілих отримали протезно-ортопедичні вироби на суму 187,9 тис. грн.  від Хмельницького протезно-ортопедичного підприємства.

У 2018 році реабілітаційне лікування пройшли  45 застрахованих осіб на суму 526,6 тис.грн. Також путівки на  санаторно-курортне лікування отримали 14 потерпілих, сума яких склала 210,7 тис.грн.

З 1 жовтня 2018 року набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників(роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, допомоги на поховання відповідно до положення, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року №12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ». Порядок запроваджує новий підхід до обслуговування страхувальників, дозволить вдосконалити систему фінансування та упередити можливі помилки при визначенні розміру допомоги та страхових виплат. За новим порядком робочий орган виконавчої дирекції Фонду після надходження заяви-розрахунку здійснюють перевірку інформації,наведеної в ній, зокрема,правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані про сплату ЄСВ тощо.

 

 

В.Василик

начальник Старокостянтинівського

                                                                                 відділення

  • 20 березня 2019 року | Переглядів: 349

У продовження свого візиту Президент України взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельниччини, що було присвячене затвердженню Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки. Щоб обговорити перспективи області та остаточно визначитися із пріоритетами подальшого розвитку, у Хмельницькому сьогодні зібралися представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та небайдужі громадяни з усіх куточків нашого краю.

В роботі засідання Ради взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови ради Іван Овчар.

Глава держави відзначив успіхи Хмельниччини в реалізації цілої низки реформ, що відбуваються в державі. Зокрема, він зазначив, що Хмельницька область активно залучає інвестиції та створює робочі місця, адже за останні  чотири роки створено майже 40 тисяч робочих місць.

“Ще один спільний пріоритет держави і громад – енергозбереження і енергонезалежність. На теренах Хмельницької області працює 19 сонячних електростанцій загальною потужністю 55 МВт. У Кам’янці-Подільському за кошти Світового банку відкрито першу в Україні, третю в Європі та п’яту в світі новітню біотеплоелектростанцію потужністю 45 МВт. Впродовж 2019-2020 років на Хмельниччині планується введення в експлуатацію 36 сонячних електростанцій,” – додав Петро Порошенко.

Також Петро Порошенко подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка на його тверде переконання є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

Він відзначив підрозділи українських військ, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи, зокрема,  8 окремий полк спеціального призначення та 140 окремий центр спеціального призначення Сил спеціальних операцій, 7-му бригаду тактичної авіації, яку неодноразово визнавали кращою авіаційною бригадою Повітряних Сил Збройних Сил України, 19-ту окрему ракетну бригаду та  383-й окремий полк дистанційно керованих літальних апаратів.

“Говорю про це, щоб Хмельниччина і вся Україна знали про героїзм цих частин створеної нами української армії. Дякую області, громадам, дякую усій Хмельниччині за підтримку наших воїнів», – сказав Петро Порошенко.

За матеріалами Хмельницької ОДА

  • 20 березня 2019 року | Переглядів: 358

20 березня, на Хмельниччині з робочим візитом перебував Президент України Петро Порошенко.

В Старокостянтинові на військовому полігоні глава держави оцінив випробування безпілотного літального апарату «Bayraktar» турецького виробництва.

«Сьогодні ми передаємо для потреб ЗСУ чергову партію з понад чотирьох сотень одиниць озброєння і військової техніки. Наразі в пріоритеті розвитку українського війська ракетна програма – створення високоточних ракет збільшеного радіусу дії та завершення розробки нового та модернізованого озброєння і серійне виробництво, зокрема, ракетних комплексів «Вільха-М» та «Нептун», 155 міліметрових артилерійських систем «Богдана», розроблених за стандартами НАТО, реактивної системи залпового вогню «Верба 1», безпілотного розвідувально-ударного комплексу «Сокіл», - зазначив Президент.

Також гарант додав, що в період з 2014 року до українського війська було поставлено більше 23 тисячі зразків озброєння і військової техніки. Серед них - модернізовані літаки і вертольоти, броньовані артилеристські катери, бронетанкове озброєння.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва

Президента України

офіційного інтернет-представництва Президента України

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/prezident-vidznachiv-geroizm-boyovikh/
У підготовці інформації використані матеріали офіційного інтернет-представництва Президента України

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/prezident-vidznachiv-geroizm-boyovikh/
У підготовці інформації використані матеріали офіційного інтернет-представництва Президента України

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/prezident-vidznachiv-geroizm-boyovikh/
  • 19 березня 2019 року | Переглядів: 523

19 березня  відбулося урочисте відкриття сонячної електростанції  «СЕС Писарівка» потужністю 1,8  МВт.  В урочистостях з нагоди значущої події для громади Огівської сільської ради взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Сергій Фесун.

Будівництво сонячної едектростанції тривало з вересня 2018 року, де на території понад 4 га було змонтовано 8404 фотоелектричних модулів.

Проект реалізовано в рамках співпрацї районної влади, громади Огіївської сільської ради та замовника ТОВ «Сервістрансавто» м.Вінниця. Вартість проекту становить близько 50 млн.грн.

«Ще одну сонячну електростанцію успішно зведено і вона вже генерує «чисту» електроенергію для українських родин. Ця подія доводить, що бізнес та влада активізувалися у цій сфері. Реалізація таких масштабних проектів є кроком до енергетичної незалежності України », – зазначив заступник голови ради Іван Овчар, вітаючи усіх з відкриттям станції.

  • 18 березня 2019 року | Переглядів: 312

Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватися.

Фонд соціального страхування України здійснює надання матеріального забезпечення шляхом зарахування коштів на окремий поточний рахунок страхувальника (роботодавця) для подальшого здійснення ним виплат безпосередньо застрахованим особам.

Страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку, або на окремий рахунок в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, можуть бути використані страхувальником виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону.

Отже, безпосередньо з окремого рахунку страхувальника стягнення аліментів з сум матеріального забезпечення не передбачено чинним законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Водночас, до обов’язків підприємств, установ, організацій належить здійснення відрахувань із заробітної плати боржника і перерахування коштів на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби.

Також на допомогу з державного соціального страхування, що виплачується в разі тимчасової непрацездатності та в інших випадках, стягнення здійснюється виключно за рішеннями про стягнення аліментів.

Тож з коштів матеріального забезпечення, що були виплачені боржнику, стягнення аліментів має здійснюватися.

Спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг

Старокостянтинівського УВД ФСС України

в Хмельницькій області Н.Ситник

 

 

  • 14 березня 2019 року | Переглядів: 319

Асоціація благодійників України та Громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Хмельницької області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь усі хто надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Асоціація спільно з регіональним партнером прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Хмельницькій області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Хмельниччина – 2018» у Хмельницькому та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2018» у Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2019 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»: [email protected] до 20 березня 2019 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Заповнюючи заявку обов’язково вкажіть номінацію у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 16 основних, 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації:

Основні колективні номінації:

Благодійність великого бізнесу.

Благодійність середнього та малого бізнесу.

Корпоративна благодійність.

Колективне волонтерство.

Всеукраїнська благодійність.

Регіональна благодійність.

Місцева благодійність.

Благодійність в охороні здоров’я.

Благодійність в освіті та науці.

Благодійність в культурі та мистецтві.

Благодійність в соціальній сфері.

Благодійність в захисті України.

Благодійність неурядового сектору.

«Добро починається з тебе».

Благодійна акція року.

«Платформа добра».

Індивідуальні номінації:

Благодійник року.

Волонтер року

Меценат року

Спеціальні номінації:

Народний благодійник.

Медіа про благодійність

Благодійність медіа

Допомога з-за кордону.

Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із «Положенням про «Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: [email protected], сайт: http://blagoukraine.org/

Конкурсну заявку та додаткові інформаційні матеріали (за наявності) просимо надіслати до 20 березня 2019 року на електронну адресу:

Регіональний партнер конкурсу у Хмельницькій області – Громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки». Контакти: тел.: (067) 430-46-29 (Олександр Попов) e-mail: [email protected]

  • 13 березня 2019 року | Переглядів: 385

Старокостянтинівське відділення Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області інформує:

починаючи зі звіту за І квартал 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт) до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови № 28.

Тобто Звіт за І квартал 2019 року подається страхувальниками до 10 квітня 2019 року за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, що пов'язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці у звітному періоді, звітність за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) страхувальник подає до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).

При цьому зазначаємо, що у разі погашення страхувальником заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду до кінця звітного періоду, звітність до Фонду не подається.

Старокостянтинівське УВД ФСС України в Хмельницькій області

  • 9 березня 2019 року | Переглядів: 511

9 березня виповнилося 75 років з дня визволення Старокостянтинівщини від німецько-фашистських загарбників. З цієї урочистої нагоди до усіх братських могил, обелісків та меморіалів були покладені квіти мешканцями району.

У селі Пеньки відбулася зустріч делегації від Ізяславського району  та передача естафети пам'яті разом з капсулою зі священною землею з місць бойової слави. За участю мешканців села відбувся мітинг та покладання квітів до обеліску.
Далі урочисті заходи продовжились у місті Старокостянтинові на території Меморіального Комплексу.
Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам прийшли голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, міський голова Микола Мельничук, представники трудових колективів, мешканці міста та району.

Представники релігійних конфесій провели поминальну панахиду за всіма визволителями міста і району, які загинули в роки Другої світової війни.

Пам’ять про тих, хто ціною власного життя наближав Перемогу, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Зі словами привітання з 75-ою річницею визволення Старокостянтинівщини до всіх присутніх звернувся Почесний громадянин Хмельниччини, представник Обласної організації ветеранів Дмитро Гаврилович Литовка.

Голова Ізяславської ветеранської організації Лідія Загоруй передала керівництву району та міста атрибути Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України".

Патріотична естафета пам'яті проходить від області до області, від міста до міста, по всіх місцях бойової слави, в кожному куточку нашої, тепер уже вільної і незалежної України. Символи Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України" перебуватимуть у Старокостянтинівському  районі. Далі естафету пам'яті прийматиме Хмельницький район.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено