Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 107
  • 26 липня 2019 року | Переглядів: 282

З метою задоволення потреб ринку праці, протягом січня-червня 2019 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 817 роботодавців здійснювалося навчання понад 3 тис. безробітних  за 199 професіями та напрямами.

Найбільш затребуваними робітничими професіями на сьогодні є:

 - водій тролейбуса,

 - електрогазозварник,

 - електромонтер з ремонту електроустаткування,

 - манікюрник,

 - оператор котельні,

 - охоронник,

 - швачка,

 - кухар,

 - продавець продовольчих товарів,

 - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та інші

«Головною метою професійної підготовки зареєстрованих безробітних є максимально швидка підготовка фахівців з високим чи достатнім рівнем професійної кваліфікації, зорієнтованих на конкретні робочі місця», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних обласною службою зайнятості максимально використовується база центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ДСЗ). Протягом січня-червня 2019 року, на базі Рівненського, Львівського, Івано-Франківського та Одеського  центрів професійно-технічної освіти ДСЗ навчались 2047 осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості Хмельниччини (66,1%  від загальної чисельності безробітних, які проходили навчання).

Як результат, рівень працевлаштування після закінчення навчання становить майже 100%.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

  • 26 липня 2019 року | Переглядів: 259

26 липня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.  Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№51-52 від 28.06.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 18 липня 2019 року | Переглядів: 390

18 липня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів.
При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів було підтримано депутатські запити депутата районної ради Олени Фурсової щодо виділення коштів на ремонт дороги до с.Григорівка, встановлення огорожі біля Григоівської ЗОШ І-ІІІ ст. та забезпечення безооплатного проїзду медичних працівників до закладів охорони здоров’я району.

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність Трохимовичу Віталію Аркадійовичу.

Трохимович Віталій Аркадійович народився 1 січня 1943 року в селі Бедриківці Городоцького району Хмельницької області.

Після закінчення 10 класів Городоцької середньої школи у 1960 році розпочав працювати токарем на Городецькому верстатобудівному заводі.

З 1962 по 1965 рік служив в рядах Радянської армії.

З 1965 по 1971 рік навчався у Вінницькому медичному інституті імені М.І.Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 1971 по 1972 рік проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю "Хірургія".

По закінченню навчання в інтернатурі з 1972 по 1973 рік працював на посаді лікаря-травматолога-хірурга Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

З 1973 року по даний час обіймає посаду завідувача травматологічного відділення, лікаря-ортопед-травматолога Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

За період роботи Віталій Аркадійович проявив себе як кваліфікований фахівець, досвідчений керівник, чуйний, привітний, відданий справі професіонал. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, розширює та поглиблює раніше отримані знання, ознайомлюється з новими досягненнями в системі охорони здоровя та впроваджує в роботу закладу.

Трохимович В.А. нагороджений Значком "Відмінник охорони здоров'я" (Указ міністра охорони здоров'я СРСР від 03.06.1987 року), має Почесне звання "Заслужений лікар України" (Указ Президента України від 28.11.2017 року №1162), нагороджений Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації, був занесений на районну Дошку Пошани.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2018 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2019 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2018 рік до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів 344 488 727 грн., що складає  100,3 %  до затверджених обсягів, в т.ч.  власних доходів мобілізовано до районного бюджету  65 072 413 грн., при затвердженому плані 60 045 380 грн., 108,4 %  річних показників. Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2018 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 334745133,89 грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

При розгляді змін до районного бюджету на 2018 рік депутати внесли зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4105,216 тис. гривень

Зокрема   спрямовано  1239,198 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа", комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів та на придбання шкільного автобуса в сумі 1281,0 тис.грн.

Крім того відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується також виділити на капітальний ремонт покрівлі будівлі Миролюбненської ЗОШ в сумі 931,302 тис.грн.

272,1 тис.грн. передбачено  центральній районній лікарні на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок медичної субвенції. 

КНП "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" на виконання районної програми "Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу" виділено 30,0 тис.грн. Також районний бюджет долучиться  на умовах співфінансування  з державним бюджетом до будівництва Самчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в сумі 898 тис. грн.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (175,75 тис.грн.) та прогарми «Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки (15 тис.грн.).

Депутатами районної ради було внесено цілу низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, став щорічний звіт голови районної ради. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради  за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

"Обіймаючи посаду голови районної ради, головне завдання для мене – виправдати дану мені довіру, мобілізувати роботу виконавчого апарату та консолідувати зусилля депутатського корпусу на прийняття важливих для району рішень," – сказав Михайло Борисович. – "Усі ті позитивні напрацювання і досягнення вдалося одержати завдяки щоденній, наполегливій, спільній праці. Завдяки взаєморозумінню із керівництвом райдержадміністрації, сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району досягнуто певних позитивних результатів у вирішені проблемних питань району." Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Надалі депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік, програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2019-2020 роки, районну комплексну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки та районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

Крім того, районними обранцями  було реорганізовано Старокостянтинівську центральну районну лікарню шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство та доручено головному лікарю Володимиру Стіхарєву розробити  Статут нового комунального закладу.  

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник, який відмітив, що прокуратурою у 2018 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Окрім того,  розглянувши лист відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації, депутатами було  припинено діяльність Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Коржівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Драчівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Проект рішення про тимчасове призупинення діяльності Староостропільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату викликало бурхливе обговорення серед районних обранців. Більшістю з них було зазначено, що у такому сільськогосподарському районі, як Старокостянтинівський, недоцільно закривати заклад, в якому отримують вкрай необхідну спеціальність тракториста для агрогосподарств району. Тому питання було зняте з порядку денного для його подальшого вивчення.

Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

За підсумками роботи двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 30  рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


В пленарному засіданні сесії взяли участь  заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 16 липня 2019 року | Переглядів: 241

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 16 липня 2019 року | Переглядів: 289

16 липня, відповідно до затвердженого графіка, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Михайло Яснюк.

Так, на розгляд депутатів винесено понад 20 питань. Основними питаннями до детального обговорення стали щорічний звіт голови районної ради та звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік. Також начальник управління фінансів  Григорій Горда  познайомив депутатів з проектом рішення "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік".

Крім того під час роботи у комісіях депутати опрацювали звіти про виконання районних программ, термін виконання яких минув та розглянули проекти аналогічних програм на наступні роки.

Також депутатми було розглянуто питання ефективного управління об'єктами районної комунальної власності. Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія районної ради, засідання якої відбудеться 16 липня.

  • 12 липня 2019 року | Переглядів: 298

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня.

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером "гарячої лінії"

8 800 50 99 66. 

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18

  +38(0382)76-46-42  

  • 12 липня 2019 року | Переглядів: 272

16 липня  2019 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

16 липня  2019 року

13.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 6 липня 2019 року | Переглядів: 442

Літо – завжди гаряча пора, тому народне прислів’я каже «Один день – рік годує», бо вчасно зібраний врожай забезпечує добробут людей до наступного врожаю. 6 липня в районі стартувало збирання врожаю зернових культур, і традиційно цього дня відбулося свято Першого снопа.

Відзначення традиційного свята зажинків у Ладигах відроджено та організовано керівником сільськогосподарського кооперативу ім.Щорса Віталієм Фомовичем. 

На святкування прибули представники фермерських господарств та агрофірм зі всього району. Привітати з початком жнив прибули і голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

 Голова районної ради Михайло Яснюк привітав присутніх та гостей:

Наш район споконвіків був хліборобською землею, бо завжди Україна славилася хлібами. Для аграріїв розпочалася гаряча, відповідальна та напружена пора і ми вітаємо їх з початком жнив. Бажаємо сприятливої погоди та добрих врожаїв, а також миру та злагоди нашому краю.

Символом свята став Перший сніп, зв’язаний із колосся, зібраного на землі фермерського господарства. Перший сніп впродовж року буде зберігатися, як оберег, а зерно, окремо обмолочене з нього, використається у посіві під новий врожай.

У ході свята була проведена екскурсія по фермерському господарству. Керівник господарства Віталій Фомович ознайомив гостей із виробничими потужностями та здобутий досвід в роботі.

Урочисту атмосферу свята допомогли створити вихованці кінно-спортивного клубу "Козацький герць". Програма була цікавою та наповненою тематичної самобутності обрядів та традицій нашого краю.

 

  • 5 липня 2019 року | Переглядів: 235

З початку року понад 4,3 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 19,4 тис. вакансій.

«Найбільшим попитом серед роботодавців користуються робітничі спеціальності, не вистачає кваліфікованих робітників у сфері транспорту, торгівлі та послуг, агропромислового комплексу», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

У десятку найбільш затребуваних професій увійшли:

- ідсобний робітник – 145 вакансій;

- родавець продовольчих товарів – 125 вакансій;

- водій автотранспортних засобів – 113 вакансій;

- швачка – 92 вакансії;

- охоронник – 74 вакансії;

- кухар - 52 вакансії;

- тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 36 вакансій;

- електрогазозварник – 32 вакансії;

- слюсар-ремонтник – 29 вакансії;

- продавець непродовольчих товарів – 27 вакансій.

Зазначимо, що протягом січня – червня 2019 року завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 61,1% вакансій було укомплектовано, кількість працевлаштованих осіб становила понад 12,4 тис. осіб, в тому числі 7,8 тис. - зареєстрованих безробітних.

Станом на 26 червня 2019 року актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

        

 

 

  • 4 липня 2019 року | Переглядів: 321

Сьогодні у  святковій залі  Старокостянівського відділу поліції відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Привітати  правоохоронців із їхнім професійним святом і розділити з ними радість у такий святковий день, до Старокостянтинівського відділу поліції завітали голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін й міський голова Микола Мельничук.

Голова ради привітав працівників районного відділу поліції з професійним святом, подякував служителям закону за самовіддану працю та побажав, щоб удача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті.

 «Шановні працівники поліції, на поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.  Варто відзначити, що нелегку службу у рядах нашої поліції несуть і представниці прекрасної статі. Ваша робота важка і відповідальна. У вас немає ні вихідних, ані свят. Дуже часто ви ризикуєте своїм життям заради інших, тому бажаю вам щоразу після служби повертатись додому цілими та неушкодженими.» - зазаначив Михайло Борисович.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено