Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1563
  • 31 жовтня 2019 року | Переглядів: 388

31 жовтня відбулась звітно-виборна конференція Старокостянтинівської райміської організації ветеранів України. У її роботі взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк, делегати та члени первинних організацій ветеранів

Із звітом про роботу організації виступив Звєзда Степан Якович, який  зупинився на аналізі проведеної роботи та відзначив співпрацю з первинними організаціями та органами влади району. Основне завдання ради ветеранів району - захищати законні права, соціальні, економічні і духовні інтереси ветеранів війни, дітей війни, усіх людей похилого віку та брати активну участь у патріотично-виховній роботі.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови районної ради Іван Овчар подякував ветеранам за тісну співпрацю, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, трудовий неспокій ветеранів, добрі справи і активну життєву позицію. При цьому зазначив, що між ветеранською організацією й районною владою склалися міцні, конструктивні взаємини, в основі яких покладено принципи взаєморозуміння й відповідальності.

«Соціальний захист ветеранів війни є одним із пріоритетів у роботі районної ради. Тому і надалі спрямовуватимуться зусилля на те, аби ветерани почували себе захищено у нашому районі, отримували вчасну соціальну допомогу, були оточені увагою і підтримкою влади та громади Старокостянтинівщини», - відмітив у своєму виступі Іван Васильович.

Заслухавши звіти та виступи учасники зібрання обрали президію ради районної організації ветеранів та ревізійну комісію, а також делегатів на обласну конференцію. Після обговорення відбулося обрання голови ради ветеранів району та міста. Одноголосно цю відповідальну роботу було довірено Чечуріну Анатолію Вікторовичу.

  • 28 жовтня 2019 року | Переглядів: 251

Голова районної ради Михайло Яснюк  разом із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Гнатюк та міським головою Миколою Мельничуком вшанували пам’ять визволителів нашої держави, поклавши вінки і квіти до Меморіалу Слави.

Поклонитися святій пам’яті безсмертного подвигу солдатів, партизанів-підпільників, героїв тилу, воїнів-визволителів та покласти квіти до Братської могили також прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати районної та міської рад, керівники підприємств, установ і організацій, жителі міста та школярі, громадскість краю.

  • 25 жовтня 2019 року | Переглядів: 267

25 жовтня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

на порядок денний було винесено наступні питання.

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№79-80 від 04.10.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський центр ПМСД".

3. Про розгляд листа Старокостянтинівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 01.10.2019 року №193.

4. Про розгляд листа Старокостянтинівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 02.10.2019 року №200.

5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

  • 23 жовтня 2019 року | Переглядів: 289

З початку 2019 року робота Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводилась у чіткій відповідності до розроблених планів роботи місцевого центру, завдань, доручень Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Станом на 30.09.2019 року Старокостянтинівським місцевим центром з надання  безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровано 2876 звернень, з них 203 звернення суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 2673 звернення щодо отримання консультацій, складення документів правового характеру. Серед звернень 77 осіб, що звернулися з метою доступу до електронних сервісів Мін‘юсту.

Працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготовлено та подано 58 позовних заяв до Старокостянтинівського районного суду. Здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 84. Красилівським бюро правової допомоги підготовлено та подано 21 позовну заяву до Красилівського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 29. Теофіпольським бюро правової допомоги підготовлено та подано 23 позовних заяви до Теофіпольського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 25.

Відділом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято рішень про надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтам — 186. Видано 62 доручення адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, які належать до однієї з категорій, передбачених ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Видано 153 накази про надання безоплатної вторинної правової допомоги на працівників місцевого центру.

Забезпечено посвідчення 55 довіреностей, виданих адвокатам/працівникам суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, за зверненнями яких прийнято рішення про надання такої допомоги.

Перевірено 413 акти адвокатів, з них 368 – направлено в Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області. 

Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Теофіпольським, Красилівським бюро правової допомоги з метою розширення правового світогляду школярів та студентів, їх правового виховання та правової освіти, забезпечення роз'яснення законодавства спрямованого на запобігання випадкам насильства в сім'ї та злочинності неповнолітніх, з початку 2019 року проведено 182 правопросвітницьких заходів.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, щодо можливостей вирішення проблем у правовий спосіб, станом на 30.09.2019 року проведено 26 правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю для осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку в Центрах зайнятості.

З метою обговорення результатів роботи з надання БПД, створення мережі параюристів та залучення нових стейкхолдерів для забезпечення консультування громадян відповідних територіальних громад проведено 73 робочих зустрічі з сільськими головами та головами територіальних громад.

З метою спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та задоволення потреб у правових послугах, зокрема для соціально вразливих суспільних груп (інвалідів, людей похилого віку або з обмеженими фізичними можливостями, одиноких осіб, ветеранів війни, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, які проживають або перебувають у віддалених населених пунктах проведено 17 правопросвітницьких заходів.

З початку 2019 року працівниками центру та бюро правової допомоги здійснено 75 виступів щодо висвітлення діяльності БПД в засобах масової інформації.

З метою консолідації зусиль спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством, Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2019 році укладено 5 меморандумів про співпрацю.

З метою надання органам місцевого самоврядування, а також зацікавленим особам консультаційно-методичної допомоги з правових питань Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та Красилівським, Теофіпольським бюро правової допомоги розроблено 11 методичних рекомендацій для ОМС та громадян.

На виконання завдання річного плану щодо висвітлення кращих практик роботи адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, за матеріалами Старокостянтинівського місцевого центру висвітленно 9 успішних практик адвокатів та працівників місцевого центру.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, з початку 2019 року здійснено 57 виїздів мобільних консультативних груп та забезпечено роботу 100 дистанційних пунктів консультування. Під час роботи яких жителям надавалася безоплатна правова допомога на найпоширеніші правові питання: аліменти, їх оформлення, стягнення, зміна; спадкування за законом, оформлення, оскарження, виготовлення документів; захист прав дітей, права багатодітних родин, захист від домашнього насильства; земельна ділянка/пай, виділення, поділ на частки, аренда/продаж; нарахування пенсій, перерахунок, індексація тощо.

На виконання загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, що має на меті посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги Старокостянтинівським місцевим центром та Теофіпольським, Красилівським бюро правової допомоги проведено 163 правопросвітницьких заходи у загальноосвітніх навчальних закладах Старокостянтинівського, Теофіпольського та Красилівськго районів, та у підприємствах, установах, організаціях згаданих районів, під час проведення яких громадян поінформовано про мету, цілі, завдання програми загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 18-00,  за адресою: м.Старокостянтинів,  вул. Миру, 36  тел. (003854) 4-54-75

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

  • 15 жовтня 2019 року | Переглядів: 371

Рішенням двадцять третьої сесії районної ради від 10 жовтня 2019  року № 17 прийнято звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до Президента України Зеленського В.О. про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі

Президенту України Зеленському В.О.

Звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

Шановний Володимире Олександровичу!

Ми, депутати Старокостянтинівської районної ради, висловлюємо глибоке занепокоєння у зв'язку з можливим скасуванням мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та поспішного запровадження ринку земель.

У випадку скасування мораторію та запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення буде зірвано злагоджену роботу агропромислового комплексу, що може вплинути на продовольчу безпеку і призвести до дестабілізації ситуації в Україні.

Одним із найважливіших питань, яке хвилює нас, депутатів, аграріїв та жителів району: чи стануть українці наймитами на власній землі, чи і надалі в Україні будуть рости земельні латифундії? Це не тільки економічне, а й соціальне питання. Там, де землю обробляють малі і середні господарства – село продовжує жити: у людей є робота, місцеві бюджети отримують додаткові податкові надходження, а самі аграрії відіграють ключову роль в підтримці соціального та культурного життя громади. А там, де землю забрали великі агрохолдинги, а особливо холдинги з капіталом іноземного походження, спостерігається інша картина: люди працюють вахтовим методом, а більшість сіл виявляються просто не потрібні, економічно не виправдані, що веде до їх повільного вимирання.

На наше глибоке переконання відкриття ринку землі в Україні можливе лише після того, як кожен  громадянин скористується передбаченим статтею 121 Земельного кодексу України правом на отримання земельної ділянки площею 2 гектари, виділеної внаслідок процесу розпаювання державних земель.

Враховуючи вищесказане, ми звертаємось до Вас, шановний Президенте України, щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям керувати українськими землями.

Надати державі виключне право купувати землі сільгосппризначення. Забезпеченням цього є внесення відповідних норм до першої частини Конституції України, що можна зробити лише після проведення всеукраїнського референдуму. Не виконання цього  та допуск іноземців до українських земель є реальною загрозою нашій економічній та продовольчій безпеці, а також призведе до зростання соціального напруження та пришвидшеної деградації українського села.

Закликаємо Вас:

- розпочати широке, публічне, суспільне обговорення покрокового запровадження прозорого і цивілізованого обігу земель в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь;

- ініціювати проведення всеукраїнського референдуму, щодо заборони іноземним фізичним та  юридичним особам прямо, або опосередковано набувати у власність українські землі сільськогосподарського призначення.

Ми, глибоко переконані, що земля має бути ресурсом розвитку саме українського народу, а не об'єктом  наживи для іноземних спекулянтів та олігархів.

Схвалено на двадцять третій сесії районної ради

10 жовтня 2019 року

       

 

  • 12 жовтня 2019 року | Переглядів: 285

11 жовтня на Старокостянтинівщині відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

 

День захисника України — свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

 

В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, завтупник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк, міський голова Микола Мельничук, учасники бойових дій на території інших держав, воїни учасники АТО, родини загиблих воїнів-героїв, військовослужбовці Збройних сил України, рядові та офіцери запасу, керівники державних установ та громадських організацій, жителі міста і району.

 

Звертаючись до присутніх, Іван Овчар  промовив: «Цей день об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі проти фашизму та бійців, які сьогодні мужньо відстоюють суверенітет і територіальну цілісність на Сході нашої країни.

 

Хочу сьогодні подякувати усім мешканцям Старокостянтинівщини, які роблять свій внесок у справу захисту Батьківщини, – непереможним бійцям, мужнім волонтерам, котрі активно допомагають попри небезпеку потрапити в полон, медикам, які під кулями борються за життя наших воїнів, капеланам, котрі допомагають нашим військовим психологічно та морально.»

 

Заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови  районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, які відзначили військовослужбовців за  високі  досягнення  у військовій  службі  на  користь нашої  Батьківщини, зразкову   військову   дисципліну   та з нагоди  Дня  захисника  України Почесними грамотами і цінними подарунками.

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

  • 11 жовтня 2019 року | Переглядів: 224
метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/vshanuvali-zakhisnikiv-ukraini/
метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/vshanuvali-zakhisnikiv-ukraini/
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/vshanuvali-zakhisnikiv-ukraini/

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

11 жовтня відбулось урочисте покладання квітів до Меморіалу пам’яті за участю голови районної ради Михайла Яснюка, заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк,  міського голови Миколи Мельничука, військовослужбовців, керівників установ та  організацій, духовенства, мешканців міста та району.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували найвідданіших борців за незалежність та свободу України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/vshanuvali-zakhisnikiv-ukraini/
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається День захисника України.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/vshanuvali-zakhisnikiv-ukraini/
  • 10 жовтня 2019 року | Переглядів: 391

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 28 депутатів.

У цілому на контролі районної ради перебувало 3 депутатських запити. Під час розгляду питання районні обранці продовжили терміни їх виконання до повного вирішення та підтримали нові запити депутата Сергія Зарічного, які стосувалися розчистки доріг від розрослих крон дерев та встановлення інформаційно-вказівних знаків із назвами населенних пунктів на території Огіївської сільської ради.

 

Також районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши 3,3 мільйони бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо. Зокрема відділу освіти,молоді та спорту РДА на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти виділено 1503,549 тис.грн.

 

Власні надходження районного бюджету спрямовано  на виконання заходів районних програм, а саме: районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу – 25,0 тис.грн.;  програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району" – 20,0 тис.грн.;  програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 40,0 тис.грн.;  програми "Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки" – 10,0 тис.грн.; програми соціального та правового захисту дітей "Діти Старокостянтинівщини"" на 2018-2020 роки – 10,0 тис.грн.; комплексної програма спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки – 50,0 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено 200 тис.грн. на забезпечення перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

 

Разом з тим спрямовано кошти на співфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Самчики – 635,1 тис.грн.

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Депутатами районної ради було внесено низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

 

Заслухали депутати інформації про програми територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки, програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки,

районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки.

 

Крім того, рішенням ради внесено зміни до двох діючих програм – районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки та програми по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 роки.

Найбільш обговорюванним стали питання затвердження статуту Комунального некомерційного підприємтсва «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради та затвердження передавального акту ЦРЛ. Депутати висловили хвилювання щодо подальшої діяльності закладу та обговорили із головним лікарем закладу Володимиром Стіхарєвим перспективи для подальшого розвитку сфери охорони  здоров’я у районі.

 

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2019 року, перед районними обранцями доповів керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець.

 

Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Григорівської сільської ради.

Загалом тринадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 20 рішень з різних сфер діяльності району.

 

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

  • 8 жовтня 2019 року | Переглядів: 291

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 8 жовтня 2019 року | Переглядів: 286

8 жовтня, відповідно до затвердженого графіка, відбулося  засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району районної ради за участі депутатів інших постійних комісій под головуванням голови комісії Любові Бондар.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів винесено понад 20 питань. Основними питаннями до детального обговорення став проект рішення "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік".

Крім того під час роботи у комісіях депутати опрацювали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув.

Також депутатами було розглянуто питання ефективного управління об'єктами районної комунальної власності. Ряд проектів рішень стосувався погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Григорівської та Сководківської сільських рад.

 

Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія районної ради.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено