Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154688 чол.
Переглядів: 226
  • 23 жовтня 2019 року | Переглядів: 315

З початку 2019 року робота Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводилась у чіткій відповідності до розроблених планів роботи місцевого центру, завдань, доручень Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Станом на 30.09.2019 року Старокостянтинівським місцевим центром з надання  безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровано 2876 звернень, з них 203 звернення суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 2673 звернення щодо отримання консультацій, складення документів правового характеру. Серед звернень 77 осіб, що звернулися з метою доступу до електронних сервісів Мін‘юсту.

Працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготовлено та подано 58 позовних заяв до Старокостянтинівського районного суду. Здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 84. Красилівським бюро правової допомоги підготовлено та подано 21 позовну заяву до Красилівського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 29. Теофіпольським бюро правової допомоги підготовлено та подано 23 позовних заяви до Теофіпольського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 25.

Відділом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято рішень про надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтам — 186. Видано 62 доручення адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, які належать до однієї з категорій, передбачених ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Видано 153 накази про надання безоплатної вторинної правової допомоги на працівників місцевого центру.

Забезпечено посвідчення 55 довіреностей, виданих адвокатам/працівникам суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, за зверненнями яких прийнято рішення про надання такої допомоги.

Перевірено 413 акти адвокатів, з них 368 – направлено в Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області. 

Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Теофіпольським, Красилівським бюро правової допомоги з метою розширення правового світогляду школярів та студентів, їх правового виховання та правової освіти, забезпечення роз'яснення законодавства спрямованого на запобігання випадкам насильства в сім'ї та злочинності неповнолітніх, з початку 2019 року проведено 182 правопросвітницьких заходів.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, щодо можливостей вирішення проблем у правовий спосіб, станом на 30.09.2019 року проведено 26 правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю для осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку в Центрах зайнятості.

З метою обговорення результатів роботи з надання БПД, створення мережі параюристів та залучення нових стейкхолдерів для забезпечення консультування громадян відповідних територіальних громад проведено 73 робочих зустрічі з сільськими головами та головами територіальних громад.

З метою спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та задоволення потреб у правових послугах, зокрема для соціально вразливих суспільних груп (інвалідів, людей похилого віку або з обмеженими фізичними можливостями, одиноких осіб, ветеранів війни, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, які проживають або перебувають у віддалених населених пунктах проведено 17 правопросвітницьких заходів.

З початку 2019 року працівниками центру та бюро правової допомоги здійснено 75 виступів щодо висвітлення діяльності БПД в засобах масової інформації.

З метою консолідації зусиль спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством, Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2019 році укладено 5 меморандумів про співпрацю.

З метою надання органам місцевого самоврядування, а також зацікавленим особам консультаційно-методичної допомоги з правових питань Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та Красилівським, Теофіпольським бюро правової допомоги розроблено 11 методичних рекомендацій для ОМС та громадян.

На виконання завдання річного плану щодо висвітлення кращих практик роботи адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, за матеріалами Старокостянтинівського місцевого центру висвітленно 9 успішних практик адвокатів та працівників місцевого центру.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, з початку 2019 року здійснено 57 виїздів мобільних консультативних груп та забезпечено роботу 100 дистанційних пунктів консультування. Під час роботи яких жителям надавалася безоплатна правова допомога на найпоширеніші правові питання: аліменти, їх оформлення, стягнення, зміна; спадкування за законом, оформлення, оскарження, виготовлення документів; захист прав дітей, права багатодітних родин, захист від домашнього насильства; земельна ділянка/пай, виділення, поділ на частки, аренда/продаж; нарахування пенсій, перерахунок, індексація тощо.

На виконання загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, що має на меті посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги Старокостянтинівським місцевим центром та Теофіпольським, Красилівським бюро правової допомоги проведено 163 правопросвітницьких заходи у загальноосвітніх навчальних закладах Старокостянтинівського, Теофіпольського та Красилівськго районів, та у підприємствах, установах, організаціях згаданих районів, під час проведення яких громадян поінформовано про мету, цілі, завдання програми загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 18-00,  за адресою: м.Старокостянтинів,  вул. Миру, 36  тел. (003854) 4-54-75

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено