Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2194
  • 28 грудня 2019 року | Переглядів: 250

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. 

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. 

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай вам Боже жити й творити в ім’я України! 

Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

  

З повагою

голова районної ради                                  Михайло Яснюк

  • 28 грудня 2019 року | Переглядів: 303

Голова районної ради Михайло Яснюк підписав розпорядження №133 від 28 грудня 2019 року “Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови районної ради від 18 грудня 2019 року №128 “Про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Старокостянтинівська центральна районна лікарня”

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 та керуючись ст.ст. 55, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" пункт 2 розпорядження від 18 грудня 2019 року №128 викласти в наступній редакції:

"Розпочати формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області. Встановити кількісний склад конкурсної комісії – 9 осіб. Подати представників від органу управління, трудового колективу КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня", громадських організацій з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров'я та в сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до районної ради (м.Старокостянтинів, вул.Острозького, 70, Будинок рад, тел. 3-21-35). Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подати протягом 15 днів з моменту оприлюднення розпорядження "Про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

Голова районної ради                                                             М.Яснюк

  • 26 грудня 2019 року | Переглядів: 263

Сьогодні, 26 грудня, представники організації «Пласт Старокостянтинів» за фінансової підтримки аграрної компанії "Контінентал"  передали громаді Старокостянтинівського району Вифлеємський вогонь миру.

«Уже стало доброю традицією, що  до нас приходять представники організації "Пласт" та дарують нам Вифлиємський вогонь – вогонь миру, добра та любові, а також душевного спокою, любові до людей і до світу»,  - сказав заступник голови районної ради Іван Овчар, який і  прийняв вогонь.

«Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту.

  • 23 грудня 2019 року | Переглядів: 3 293

22 грудня 2019 року відбулись перші вибори голови та депутатів Сахновецької об’єднаної територіальної громади, яка об’єднала 8 населених пунктів Сахновецької та Іршиківської сільських рад.

Це перша об’єднана територіальна громада утворена на Старокостянтинівщині. За підсумками голосування головою Сахновецької об’єднаної територіальної громади обрано Яснюк Аллу Іванівну, за яку проголосувало 1082 виборці. Інший кандидат на посаду голови Возний В.В. отримав підтримку 550 виборців. Обрано депутатів об’єднаної територіальної громади.

З перемогою на виборах Яснюк Аллу Іванівну привітали голова районної ради Михайло Борисович Яснюк та заступник голови ради Іван Васильович Овчар та побажали успіхів голові й депутатам новоствореної Сахновецької громади.

  • 23 грудня 2019 року | Переглядів: 271

22 грудня в Україні професійне свято відзначають усі ті, хто забезпечує наші домівки світлом і теплом, – працівники енергетичної галузі. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення.

З цієї нагоди, 21 грудня, в приміщенні Старокостянтинівського РЕМ відбулись урочисті збори, в яких взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Сергій Іванович привітав колектив енергетиків з професійним святом, побажав успішної праці, стабільного функціонування енергетичної галузі, яка є вагомою складовою економіки держави та повсякденного побуту громадян.

За високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня енергетика кращим працівникам енергетичної галузі району було вручено почесні грамоти районної ради і районної державної адміністрації та цінні подарунки.

  • 19 грудня 2019 року | Переглядів: 296

19 грудня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№97-98 від 06.12.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви  ФОП Заріцької Н.О.

3. Про розгляд листа Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

4. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

  • 18 грудня 2019 року | Переглядів: 792

Голова районної ради М.Яснюк підписав розпорядження від 18 грудня 2019 року №128 "Про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня"

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 та керуючись ст.ст. 55, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

2. Розпочати формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області. Подати КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня", громадським організаціям з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров'я та в сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до районної ради (м.Старокостянтинів, вул.Острозького, 70, Будинок рад, тел. 3-21-35) пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного розпорядження.

3. Розмістити повідомлення про проведення конкурсу та про початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" на офіційному веб-сайті Старокостянтинівської районної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради                                                 М.Яснюк

  • 17 грудня 2019 року | Переглядів: 277

До уваги батьків, діти яких доїжджають до місця навчання шкільним автобусом, відповідно до прийнятої Старокостянтинівською районною радою Програми “Шкільний автобус” (2003-2020 роки)

В зв’язку з численними зверненнями громадян щодо незадовільного підвозу дітей до навчальних закладів, просимо вас у таких випадках звертатися до районної ради за тел. 3-21-35.

  • 13 грудня 2019 року | Переглядів: 217

Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.  Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною власного життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ. Цей день встановлений в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

13 грудня на території Меморіального комплексу відбувся захід по вшануванню учасників ліквідації. Заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк поклали живі квіти до пам’ятного знаку героям-чорнобильцям. Керівництво району й міста, представники трудових колективів, організацій та підприємств схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи ліквідаторів.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, зупинити  розбурхану стихію некерованої ядерної реакції.

Нехай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир.

  • 12 грудня 2019 року | Переглядів: 369

Три десятка  питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні  чергової двадцять четвертої сесії районної ради, яку провів  голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів.

На початку засідання голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк вручили почесні грамоти та цінні подарунки Великочернятинському сільському голові Оксані Дзюм та депутату районної ради Андрію Андрійчуку.

Спочатку районні обранці заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 1816,701 тис.грн. Значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо. Водночас передбачається спрямувати субвенцію з бюджету Березненської сільської ради в сумі 38,5 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на заміну вікон в Бутовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У прийнятих змінах до головного фінансового документа району також збільшено видатки по спеціальному фонду  в сумі  11,0 тис.грн спрямувати на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Представляючи бюджет району, головний фінансист Григорій Олександрович  зазначив, що прогнозні показники доходів районного бюджету на 2020 рік розроблені на основі бюджетного та податкового законодавства, іншого законодавства з урахуванням росту показників соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, зростання середньомісячної заробітної плати, надходження доходів бюджету за попередні базові роки. Варто зазначити, що бюджет району на наступний рік  становить 170,6 млн.грн. 

Рішенням ради прийнято нові районні програми:  програму протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2020-2022 роки та програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі.

Крім того, депутати схвалили внесення змін до двох діючих програм – районної цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки та цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

Разом з тим взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, зокрема: районної програми «Шкільний автобус» (2003-2020 роки);  цільової програми «Молодь Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки; програми залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки; програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки.

Одноголосно депутати підтримали затвердження статуту комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області у новій редакції.

Також депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання плану роботи за 2019 рік та план роботи районної ради на 2020 рік.

При розгляді блоку земельних питань погодження районної ради щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок отримали ПП «Укр-Петроль» та ПАФ «Відродження».  Ряд рішень стосувався погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Сковородківської  та Губчанської сільських  рад. А також затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

За підсумками роботи двадцять четвертої  сесії районної ради було розглянуто і прийнято 30 рішень.

У роботі пленарного засідання чергової двадцять четвертої сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено