Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154527 чол.
Переглядів: 2108
  • 6 грудня 2019 року | Переглядів: 268

Сьогодні в Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування,  участь у яких взяли голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк,  депутати районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови та секретарі сільських рад, представники установ і організацій міста та району.

Голова районної ради Михайло Яснюк  привітав працівників органів місцевого самоврядування, сільських голів та депутатів усіх рівнів,  –  тих, хто вносив і вносить вклад у розвиток Старокостянтинівщини. У вітальному слові Михайло Борисович сказав: "Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності, і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами –  майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Беззаперечно, сільські ради – це саме та влада, яка найближче стоїть до пересічного громадянина. Зі своїми проблемами, своїм болем люди насамперед приходять до них. Основний тягар повсякденних турбот сьогодні на місцях лягає на плечі сільських голів та секретарів, які, дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов’язані вишукувати можливість розвитку своїх територій, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадою.

Бажаю від щирого серця –  усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть нам сил, натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку місцевого самоврядування, відродження нашої України."

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, належне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадянську позицію було вручено грамоти та подяку Хмельницької обласної ради кращим працівникам району.

Виконуючи приємну місію, кращим представникам органів місцевого самоврядування голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної державної адміністрації  Людмила Гнатюк  вручили Почесні грамоти та цінні подарунки.

Свої щирі вітання на урочистостях висловили також Ілляшівський сільський голова Надія Лисяк, начальник Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій ЧубенкоАнатолій Васильович вручив голові районної ради Михайлу Яснюку, заступнику голови Івану Овчару та колективу районної ради подяки за активну співпрацю, розуміння, підтримку, вагомий внесок у сфері діяльності Старокостянтинівського відділу поліції Головного управляння національної поліції в Хмельницькій області та сприяння в забезпеченні публічної безпеки і порядку, протидії злочинності, охорони прав і свобод людини та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

По закінченню урочистої частини усіх присутніх святковим музично-пісенним дарунком привітали аматори сцени Старокостянтинівського району.

  • 6 грудня 2019 року | Переглядів: 549

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Це свято гілки влади, котра найбільш необхідна і наближена до громадян, об’єднує людей – професіоналів, ентузіастів і подвижників, всіх тих кому виборці довіряють свою долю,  з якими пов’язують надії на покращення життя, відстоювання і захист особистих інтересів. І саме за результатами їх праці люди формують думку про владу в цілому.

Кожен, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива, самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову рідного краю і України.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Щиро дякую всім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь: сільським головам, депутатам районної та сільських рад, усім, хто причетний до вирішення проблем територіальних громад нашого краю!

Особливі слова подяки всім  ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його розбудову та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане частиною творчої роботи кожного з нас.

Бажаю всім вам доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя.

Нехай цей урочистий день додасть сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, а розуміння і підтримка територіальних громад стануть Вам надійними супутниками!

З повагою голова районної ради            Михайло Яснюк

  • 6 грудня 2019 року | Переглядів: 433

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем Збройних сил України!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Армія – невід`ємна складова частина суспільства. Вона завжди була і залишається символом благородства, дисципліни, порядності, одним із носіїв людської національної гідності.

Сучасна українська армія, успадкувавши багаті й славні історичні традиції національної військової справи, сьогодні продовжує утверджувати свій потенціал, гарт і звитягу в органічній і нерозривній сполуці народ – армія – держава.

Попри всі складнощі й труднощі нинішнього часу, Збройні Сили України гідно виконують свою високу суспільну місію: надійно стоять на захисті безпеки рідної держави, оберігають недоторканість її кордонів, достойно представляють свою країну в численних миротворчих місіях у багатьох куточках планети, успішно протистоять різноманітним новітнім загрозам і викликам.

Жителі нашого району мають всі підстави гордитися тим, що в рядах захисників Вітчизни були, є і будуть кращі сини Старокостянтинівщини,  що на нашій землі розташовані військові формування, які мають славетні бойові традиції.

В День Збройних Сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Зичу усім вам миру, добра, благополуччя, успіхів у бойовій підготовці та надійного родинного тилу. Нехай ніколи не вичерпується сила вашого духу, а щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

З повагою голова районної ради                  Михайло Яснюк

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року  
Календар
«    Грудень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Серпень 2020 (5)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено