Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2160
  • 28 лютого 2020 року | Переглядів: 277

28 лютого в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№7-8 від 31.01.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа комунального підприємства “Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради”.

3. Про розгляд заяви Громадської міськрайонної організації Українське козацтво.

4. Про розгляд заяви ФОП Лаврикової Т.В.

5. Про затвердження звіту про незалежну оцінку.

  • 26 лютого 2020 року | Переглядів: 310

26 лютого 2020 року перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш представив активу Старокостянтинівського району голову районної державної адміністрації. Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 20 лютого 2020 року №126/2020-рп на посаду голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Пасічник Альону Сергіївну.

Участь у заході взяли народні депутати України  Сергій Мандзій та Юрій Заславський, голова районної ради Михайло Яснюк, міський голова Микола Мельничук, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організцій району та міста, громадськість.

Вітаючи нового очільника району з призначенням, Роман Примуш побажав плідної та результативної праці на новій посаді та наголосив на важливості злагодженої праці всіх владних гілок задля загального блага жителів Старокостянтинівщини. Також перший заступник голови обласної державної адміністрації окреслив основні завдання, які постають перед районною владою. Це, перш за все, виконання завдань, поставлених главою держави та урядом.

У свою чергу Альона Сергіївна подякувала керівництву облдержадміністрації за виявлену довіру, а також зазначила, що докладе максимум зусиль задля подальшого розвитку Старокостянтинівського району.

 

З вітальними словами звернувся і голова районної ради Михайло Яснюк, який зазначив, що сьогодні як ніколи необхідна єдність всіх гілок влади і суспільства в цілому та висловив сподівання, що район очікують позитивні зміни.

  • 24 лютого 2020 року | Переглядів: 284

20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, вся країна і цілий світ, що визнав право нашого народу на європейський вибір, встановлення демократичних цінностей, вшановує  пам’ять загиблих на Майдані. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень загинули активісти Революції Гідності і серед них Сергій Нігоян. Всі, хто слідкував за подіями, запам’ятали цього молодого чоловіка, який читав уривок з поезії Т.Шевченка «Кавказ».

Естафету Героя сьогодні продовжили пошановувачі творчості великого Кобзаря – здобувачі освіти із сімнадцяти закладів освіти району. Вони читали поезію Тараса  Григоровича, бо вона безсмертна. Тарас Шевченко – це не минуле, це сьогодення. Він важливий і для тих, хто жив колись,  і для тих, хто живе тепер, хто асоціює себе з Україною. У віршах поставав образ автора – бунтаря, лірика, пророка.

Читці були представлені у молодшій і старшій віковій категорії. Оцінювали виступи учасників члени журі: Світлана Білан – директор центральної районної бібліотеки та Наталія Сапчук – директор центру дитячої творчості. Присутні в залі були вражені виразністю та емоційністю виконання такої непростої у розумінні і почуттях поезії Т.Шевченка учасниками молодшої вікової категорії:

 - Ковальчук Ульяною ( Поповецький НВК);

 - Бондарчук Софією (Ладигівський НВК);

 - Левусь Христиною (Великомацевицький НВК);

 - Горбачем Артемом (Стецьківський НВК);

 - Лищуком Олександром (Великочернятинська ЗОШ І-ІІІст.);

 - Харчуном Костянтином (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст).

Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували учасники старшої вікової категорії:

 - Ібрагімова Емілія (Лажівська ЗОШ І-ІІІст.);

 - Шлапак Наталія (Староостропільське НВО);

 - Грабчук Тетяна (Миролюбненська ЗОШ І-ІІІст.).

Емоційною за змістом і сценічною за формою була представлена літературна композиція на вірш Т.Шевченка «Тополя» учасниками з Великомацевицького НВК Кравець Людмилою, Шемчук Вікторією, Ярошик Русланою.

Організаторами свята стали Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради та районний відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Ще і ще раз переконуємося, що є у наших сільських школах  діаманти, які треба знаходити, шліфувати і дарувати людям. Бо саме село і надалі залишається колискою української нації, де люди розмовляють українською, ходять в українську церкву, на свята одягають вишиванки, співають українських пісень. Тому бережімо те, що маємо, примножуймо його і даруймо світові!

  • 21 лютого 2020 року | Переглядів: 1 659

ОГОЛОШЕННЯ від 21.02.2020

Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради

Правові підстави проведення конкурсуЗакон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення 26 сесії районної ради 03.02.2020р.  що до проведення конкурсу на заняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради та створення конкурсної комісії  та згідно рішення 27 сесії районної ради від 20.02.20 про затвердження складу конкурсної комісії.

Найменування закладу:  комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради (далі – КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ»)

Юридичне та фактичне місцезнаходження підприємства: 31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. Пушкіна, 47.

Основні напрями діяльності КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ": 

Статут КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ"

Структура КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ»

Штатний розпис КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ"

План використання бюджетних коштів на 2020 рік

Кошторис на 2020 рік

Термін подання документів: з 21 лютого 2020 року до 11 березня 2020 року включно у робочі дні з 8.00. до 17.15. Документи претендентів приймаються за адресою: 31100,  м. Старокостянтинів в.Острозького 70, каб. 6.

Довідкова інформація за телефоном:   (03854) 3-21-35 E-mail: 

                                               Тел. 097-5005650 [email protected]

Перелік документів, що подаються претендентом особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії для участі у конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 постанови КМУ № 1094 від 27.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – постанова КМУ);

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 постанови КМУ;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 постанови КМУ;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 постанови КМУ;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента: згідно Наказу МОЗ України  від 29.03.2002 №177 та із змінами, внесеними згідно з Наказом МОЗ України від 31.10.2018 №1977

 - вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

 - стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція учасників конкурсу формується у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, може містити проект плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три-п’ять років), в якому передбачаються:

– план реформування КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» протягом одного року;

– заходи з виконання завдань КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.

Умови оплати праці директора  «КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» визначено штатним розписом підприємства. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства. З керівником укладається контракт за типовою формою згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.  

Дата початку проведення конкурсу:

– 17 березня 2020 року об 15.00. – засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» та визначення термінів з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу:  31100,  м. Старокостянтинів в.Острозького, 70.

 

ПРОТОКОЛ № 1 від 20.02.2020 року засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

  • 21 лютого 2020 року | Переглядів: 153

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм.

«Лікування надається застрахованим особам на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за їх вибором з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я. Ця послуга дозволяє не лише закріпити результати стаціонарного лікування, але і є його повноцінним продовженням», – зазначила директор виконавчої дирекції Фонду Олена Дума.

Право на проходження реабілітації за кошти Фонду має кожен працюючий після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в такому лікуванні.

Порядок отримання реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України:

– після надання пацієнту висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації за певним профілем, лікувальний заклад повідомляє про це робочий орган Фонду;

– не пізніше наступного дня у стаціонар лікарні до пацієнта прибуває фахівець Фонду, який за наданим паспортом та ідентифікаційним кодом самостійно перевіряє, чи є особа застрахованою;

– пацієнту надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і він самостійно обирає санаторно-курортний заклад для проходження лікування, про що зазначає в заяві;

– орган Фонду узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим;

– застрахована особа направляється до санаторно-курортного закладу на відновне лікування зі стаціонару лікарні. На час реабілітації продовжується листок непрацездатності, за яким Фондом фінансується допомога по тимчасовій втраті працездатності, аби компенсувати особі втрачений за час лікування заробіток.

 

  • 21 лютого 2020 року | Переглядів: 202

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України  20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, уся Україна згадує загиблих учасників Революції Гідності.

Під час скорботних заходів керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, заступники голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та Олег Борикін, заступник міського голови Володимир Богачук, керівники установ та організацій, духовенство, школярі, громадськість міста та району, небайдужі старокостянтинівці згадували про криваві події на Майдані, які змінили хід історії нашої країни.

Учасники меморіального заходу під час спільного молебню помолилися за упокій душ загиблих, за мир і спокій у державі.

  • 20 лютого 2020 року | Переглядів: 291

20 лютого голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової двадцять сьомої сесії Старокостянтинівської районної ради. В роботі сесії взяло участь 23 депутати.

Понад двадцяти  питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2019 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2020 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

Протягом 2019 року до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів 280 394 125 грн., що складає  97,5 відсотка  до затверджених обсягів. Крім того, до бюджету району надійшло субвенцій з Державного бюджету  86 655 700 грн., з них: освітньої субвенції – 67 203 500 грн.,  медичної субвенції – 19 452 200 грн.;  інших субвенцій –  1  278 089 грн.

Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2019 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 273 931 226,0 грн.  Видатки на утримання установ соціально – культурної сфери та заходів проведено на суму  196 279 539,30  гривні, з них: на освіту – 119 637 086,96  гривень, на охорону здоров'я – 66 214 051,37 гривня, на соціальний захист на соціальне забезпечення населення –  4 926 266,38 гривень, на культуру – 4 905 735,18  гривень, на фізичну культуру і спорт – 596 399,41 гривень.

Фінансовим управлінням проведено  фінансування головних розпорядників коштів районного бюджету відповідно до кошторисних призначень, в першу чергу виділялися кошти на видатки по захищених статтях: оплата праці, оплата комунальних послуг та енергоносіїв.

При розгляді змін до районного бюджету на 2020 рік депутати затвердили субвенцію районного бюджету за рахунок іншої субвенції з сільських бюджетів на суму 61,0 тис.грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

Вільний залишок бюджетних коштів загального фонду районного бюджету, що утворився станом на 01.01.2020 року в сумі 3088,6 тис.грн., а саме  було спрямовано  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  – 100,0 тис.грн. на придбання вогнегасників для загальноосвітніх шкіл району;   КНП «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» на проведення повірки вимірювальної техніки – 37,0 тис.грн., на забезпечення ефективної роботи вентиляційної системи в рентгенологічних кабінетах – 100,0 тис.грн., на створення локальної інтернет-мережі – 200,0 тис.грн., на виконання районної програми забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, які проживають у Старокостянтинівському районі, на 2019-2021 роки – 250,0 тис.грн.,  на виконання районної програми «Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу» – 30,0 тис.грн.,  на проведення поточних видатків КНП «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на придбання туберкуліну – 150,0 тис.грн., на придбання знеболюючого препарату Фентаніл  у вигляді трансдермального пластиру – 30,0 тис.грн.,  на виконання програма соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки – 10,0 тис.грн.,  на виконання «Районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2019-2020 роки»  – 20,0 тис.грн.,  на виконання програми «Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки» – 30,0 тис.грн.,  на виконання програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки – 20,0 тис.грн.

Крім того планується виділити кошти  наспівфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Самчики – 289,597 тис.грн.

Надалі депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув, та затвердили аналогічні програми на наступні роки. Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало ряд нових районних  програми: програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2020 рік, програму забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою, районну програму розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2020 рік, районну програму "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2020-2022 роки, програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" на 2020-2022 роки.

Депутатами районної ради було внесено цілу низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2019 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Крім того депутатами були розглянуті кандидатури до персонального складу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ».

Отож, до складу комісії уввійшли:

 - Білобокий Олександр Леонідович  - районна рада;

 - Чернега Сергій Анатолійович - районна рада;

 - Янковський Микола Іванович - районна рада;

 - Райчук Сергій Іванович - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Сторожук Юрій Олексійович - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Ниник Уляна Богданівна - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Радушинська Оксана Петрівна - громадська організація "Творча сотня "Рух до Перемоги";

 - Коваль Олександр Анатолійович - громадська організація "Коло довіри";

 - Крижанівський Олександр Володимирович - Громадська організація "Учасники АТО міста Старокостянтинова".

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Олександра Білобокого щодо вирішення питання транспортування нефрологічних хворих до відділення гемодіалізу Старокостянтинівської ЦРЛ.

Ряд  проектів рішень стосувалися затвердження проектів землеустрою щодо встановлення(зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць сіл сільських ради району.  

За пропозицією депутата районної ради Олександра Білобокого на розгляд депутатів було внесено проект звернення до Президента України  В.Зеленського та Голови Верховної ради України Д.Разумкова про недопущення поспішного відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні. Ініціативу депутата одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 22 рішення.

У пленарному засіданні взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та Олег Борикін, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

 

  • 20 лютого 2020 року | Переглядів: 147

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

 

  • 18 лютого 2020 року | Переглядів: 269

З 18 лютого розпочала роботу чергова двадцять сьома сесія районної ради, пленарне засідання якої заплановано на 20 лютого. Понад два десятка питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на засіданнях постійних комісій.

В роботі комісій взяв участь заступник голови районної ради Іван Овчар.

Основними питаннями для детального обговорення стали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та програма соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2020 рік. Також начальник управління фінансів  Григорій Горда  виніс на розгляд депутатів проект рішення "Про внесення змін до районного бюджету Старокостянтинівського району на 2020 рік".

Члени постійних комісій взяли до відома інформації щодо виконання районних програм, термін дії яких завершився минулого року і відразу опрацювали проекти аналогічних нових програм:  районної  програми розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим неврологічного профілю на 2020 рік, районної програми «Цукровий діабет» у Старокостянтинівському районі на 202-2022 роки, програми забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Старокостянтинівською районною радою, програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області» на 2020-2022 роки.

Разом з тим членів комісій проінформували про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури за 2019 рік.

Крім того депутатами були розглянуті кандидатури до персонального складу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ».

Ряд проектів рішень стосувався проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів та затвердження нормативної грошової оцінки земель.

Кожне питання порядку денного обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень.

  • 15 лютого 2020 року | Переглядів: 250

Сьогодні, 15 лютого, керуючий справми районної ради Сергій Гречковський взяв участь у церемонії покладання вінків і квітів до пам’ятника старокостянтинівцям, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.


У заході, присвяченому вшануванні пам’яті земляків, які полягли на полі бою, взяли участь керівництво району та міста, представники підприємств, установ та організацій, громадські організації, молодь.

Сюди також прийшли ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, діти загиблих на війні солдатів, а також близькі і рідні ветеранів.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено