Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 90
 • 27 березня 2020 року | Переглядів: 409

27 березня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№17-18 від 06.03.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа комунального закладу охорони здоров’я “Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи”.

3. Про розгляд заяви ФОП Матвійчука А.І.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 • 25 березня 2020 року | Переглядів: 338

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Старокостянтинівський місцевий центр з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.
Щоб отримати правову консультацію:
напишіть на нашу електронну пошту: [email protected]
зателефонуйте на номер центру: (0354) 4-54-75
Телефони відділів Бюро правової допомоги ??????
Відділ "Красилівське бюро правової допомоги"- (03855) 4-26-60, [email protected]
Відділ "Теофіпольське бюро правової допомоги"- (03844) 3-16-84
[email protected]
Небхідні документи можна залишити в  скриньці для кореспонденції, що знаходиться біля входу до приміщення місцевого центру за адресою: м.Старокостянтинів, вул. Миру, 36
Правову консультацію можна також отримати:
- зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103
-поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
-поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk
- прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat
-скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua
Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

 • 24 березня 2020 року | Переглядів: 417

Сьогодні ми спільно з усім світом протидіємо поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу. В районі на це спрямовані всі зусилля: медиків, служби надзвичайних ситуацій, держслужбовців тощо. Впроваджено ряд карантинних заходів щодо переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання, заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, припинено роботу розважальних закладів та закладів торгівлі, скасовано приміське автобусне сполучення. Проте цього замало. Зараз, як ніколи, нам усім потрібна самодисципліна, організованість і повна відсутність паніки! Чітке дотримання правил поводження під час карантинних заходів дасть змогу не допустити поширенні вірусу Україною. Уникайте масових скупчень людей та дотримуйтесь правил гігієни.

Звертаємось до людей літнього віку, адже ви перебуваєте у найбільшій зоні ризику. Ви повинні розуміти, що хворобі легше запобігти, ніж лікувати. Намагайтесь уникати близьких контактів з оточуючими, намагайтесь якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей. Закликаємо молодих людей: піклуйтеся та допомагайте старшим!

Якщо ви повернулися з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, наполегливо просимо вас бути свідомими громадянами та після повернення з-за кордону дотримуватись правила самоізоляції протягом двох тижнів, щоб вберегти себе та оточуючих.

Пам’ятайте, при найменших симптомах застуди та грипу, не виходячи з дому, телефонуйте до свого сімейного лікаря.

Подолати пандемію можна тільки спільним бажанням та спільними скоординованими діями. Уникайте паніки та користуйтеся лише офіційною інформацією з офіційних джерел.

Будьмо всі здорові!

 

 • 23 березня 2020 року | Переглядів: 287

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Старокостянтинівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області запроваджується  дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

Прийом громадян буде здійснюватися за наступними номерами телефонів:  

Тел.: (03854) 3-30-43,  (03854) 3-10-41

Для звернень в електронному вигляді:

e-mail:

Тимчасове призупинення оформлення договорів про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих.

 • 20 березня 2020 року | Переглядів: 247

З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19, Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів:

1) скасовуються всі масові та групові заходи заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо;

2) прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості. Опрацювання документів проводиться щоденно, після чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

 Якщо ви вже зареєстровані як безробітний:

- кар’єрний радник з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації. Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником або через гарячу лінію обласного центру зайнятості (0382)76-46-42;

- на період карантину надається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання.

Шукачам роботи рекомендуємо отримати необхідну інформацію з питань зайнятості в режимі онлайн за допомогою офіційних вебресурсів державної служби зайнятості:

 • сайт «Єдине соціальне середовище» www.dcz.gov.ua,
 • «Освітній портал»- https://skills.dcz.gov.ua,
 • «Профорієнтація та розвиток кар’єри» - https://profi.dcz.gov.ua,
 • регіональна сторінка Хмельницького обласного центру зайнятості - https://khm.dcz.gov.ua
 • офіційна сторінка у соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/Хмельницький-обласний-центр-зайнятості-1177637325685776/

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                     тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382) 76-74-42

 • 17 березня 2020 року | Переглядів: 356

17 березня під головуванням голови комісії Уляни Ниник відбулося засідання конкурсної комісії  на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області з розгляду поданих заяв перетендентів на посаду директора.

Протокол конкурсної комісії від 17.03.2020 року

 • 16 березня 2020 року | Переглядів: 271

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455.

Отримати лікарняний у зв’язку з відстороненням від роботи під час карантину можуть особи, робота яких пов'язана з обслуговуванням населення, якщо: - ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями;

- у разі неможливості здійснення тимчасового переведення цих осіб за їх згодою на іншу роботу, не пов'язану з ризиком поширення інфекційних хвороб.

У такому випадку листок непрацездатності видається інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

Принагідно нагадуємо, що якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, накладеним органами санітарно-епідеміологічної служби, допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду надається з першого дня за весь час відсутності на роботі з цієї причини.

 • 10 березня 2020 року | Переглядів: 232

«Дитинство – щаслива пора» - під таким гаслом  на базі Пеньківського НВК 4 березня 2020 року  проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти: Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стецьківського, Губчанського та Пеньківського НВК.

Захід розпочався демонстрацією виставки дитячих робіт чотирьох навчальних закладів району. На ній  було представлено 104 роботи у 19 техніках.

Різножанрова концертна програма складалась із 4 відділень, 30 номерів, у яких взяли участь 82 дітей.

Високий рівень виконавської майстерності у вокальному жанрі продемонстрували солістка Губчанського НВК Богдана Кострич із піснею «Мамина калина»( керівник Гладчук А.П.) та дует « Double smile»( керівник Бабак Н.Л.) із Стецьківського НВК.  

     

Сучасний танок у виконанні учениці   Бутівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворської Наталії (керівник Ромасєва Н.Л.) вразив пластичністю та легкістю рухів.

Достойний рівень підготовки номерів літературно-мистецького жанру показали учні Стецьківського НВК: Горбач Артем, що виконав гумореску В.Моруга «Чому я спізнився»(керівник Кравець Л.В.) та Дворкова Софія, що читала  вірш Надії Грищенко «Дитинство»(керівник  Матвійчук С.В.), а також  учениця Пеньківського  НВК  Миколайчук  Інна,  що  читала  уривок  з  твору  Панаса Мирного  «Хіба ревуть воли як ясла повні…»

(керівник Іванюк С.П.).

 

 • 10 березня 2020 року | Переглядів: 234

24 січня 2020 року стартував V конкурс проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ЗВО. Організатором та ініціатором проєкту є компанія CyberShark.

Грантовий бюджет конкурсу – 63 000 грн. Буде 3 переможці, які отримають головний приз  - 15 000 гривень. Грант можна буде використати:

- на додаткові навчальні курси;

 - на навчання в ЗВО України, але якщо вартість перевищує розмір гранту, різницю студент оплачує самостійно.

Студенти, які займуть 2-гі і 3-ті місця, будуть нагороджені цінними матеріальними призами.

Тематика конкурсних робіт була обрана в економічному напрямку:

1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant

2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant

3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України, всі бажаючі студенти 2-5 курсу (в тому числі магістри) незалежно від форми навчання, студенти на контрактній та бюджетній основі.

Головна вимога до студента - написати статтю аналітичного характеру, яка раніше  ніде не була опублікована. Обсяг роботи - від 1000 до 3000 слів. Дозволяється використовувати як українську, так і російську мову. Особливі вимоги пред'являються до змісту і унікальності статті, всі тексти перевіряються на антиплагіат.

Прийом заявок та робіт - з 24.01 по 17.05.2020 року.

З результатами минулих конкурсів та їх переможцями можна ознайомитися на сайті: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти для зв'язку

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: 

 • 7 березня 2020 року | Переглядів: 152

Напередодні 8 березня щиро вітаю вас із святом весни, краси і молодості.
Ви уособлюєте в собі тепло і ласку, виваженість і мудрість, терпіння і ніжність. Саме ви – своєю потужною енергією, силою і відповідальністю - живите наше буття яскравими барвами. І саме ваша небайдужа життєва позиція є справжньою запорукою звершень рідного краю, миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.
Бажаємо, щоб попри все ви залишалися найкращими і найчарівнішими у світі, а ми, чоловіки, робили все для того, щоб ви відчували святковий настрій кожного дня.
Хай посміхнеться вам доля. Хай любов, віра і надія на краще майбутнє буде наснагою у нашому житті.
Здоров’я вам, вашим родинам, миру, спокою і затишку в оселях, щасливих життєвих доріг.

 

Голова районної ради Михайло Яснюк

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено