Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1669
  • 28 серпня 2020 року | Переглядів: 1 668

28 серпня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії  Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 61-62 від 07.08.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви щодо звільнення від сплати орендної плати на період дії карантину.

3. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 27 серпня 2020 року | Переглядів: 1 676

Голова районної державної адміністрації Альона Пасічник провела засідання колегії районної державної адміністрації. Участь у роботі колегіі взяв голова районної ради Михайло Яснюк. На порядку денному розглянуто питання:

1.Про стан підготовки освітніх закладів Старокостянтинівського району до початку нового 2020-2021 навчального року.

2.Про реалізацію державної політики у сфері захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділом освіти райдержадміністрації проведена відповідна робота по підготовці освітніх закладів району до нового навчального року

По першому питанню виступив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Сергій Чернега. У виступі він зазначив, що на 1 вересня мережа навчальних закладів району складатиме 30 загальноосвітніх шкіл, за парти сяде 2598 учнів, з них 215 першокласників.

Для організації освітнього процесу за програмою "Нова українська школа" для учнів 1 класу придбано 240 одномісних парт та стільчиків, компю’терну техніку (ноутбуки та інтерактивні комплекси), 29 дидактичні комплекти, на що використано 938,532 тис.грн. освітянської субвенції із запланованих 1321,811тис.грн.

Мережа дошкільних навчальних закладів складає 28 одиниць.

Враховуючи рекомендації МОН та МОЗ, з метою створення безпечних умов для життя і здоров'я учасників освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19 придбано і передано в освітні заклади – дезінфікуючі та миючі засоби, пірометри.

В період з 17 по 21 серпня комісією по прийому навчальних закладів до нового навчального року здійснено об’їзд усіх навчальних закладів району, що засвідчено актами готовності навчальних закладів до роботи в новому 2020-2021 навчальному році та актами готовності котельного обладнання до роботи в осінньо-зимовий період.

За результатами перевірки закладів загальної середньої освіти району констатовано, що всі освітні заклади району готові розпочати новий 2020-2021 навчальний рік.

По другому питанню виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лариса Пилипчук. Вона зазначила, що одним із пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей є розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштування дітей під опіку та піклування в сім'ї громадян, прийомні сім'ї, забезпечення спільного проживання і виховання братів та сестер при їх влаштуванні, надання допомоги сім’ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Наразі на обліку служби у справах дітей перебуває 78 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На профілактичному обліку в службі у справах дітей перебуває 29 дітей.

Питання щодо захисту житлових прав вказаної категорії дітей вирішується в першу чергу шляхом збереження за ними належного їм праві власного чи на праві користування.

Службою у справах дітей також постійно ведеться та оновлюється реєстр нерухомого майна, яке на праві власності або праві користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Збереження житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відбувається шляхом встановлення опіки над житлом та майном.

Станом на 01.08.2020 року на праві власності мають житло 8 дітей, на праві користування 69 дітей, не має житла 1 дитина.

Частково забезпечуються вимоги чинного законодавства щодо взяття на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16 річного віку.

Протягом I півріччя 2020 року поставлено на квартирний облік 4 дітей, зазначеної категорії. Всього на квартирному обліку перебуває дітей 7 віком від 16 до 18 років та 31 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2018-2019 років реалізується бюджетна програма "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа", порядок та умови надання якої затверджено постановою КМУ від 15.11.2017 року № 877". У 2018 році придбано житло для трьох осіб з числа дітей-сиріт (на загальну суму 530 тис.899 грн., 320 тис.588 грн. – квартира, 210 тис.311 грн. – будинок).

У 2019 році здійснено виплату грошової компенсації на загальну суму 1 060 572 грн. на придбання житла для 3 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фактів незаконного відчуження житла та майна дітей зазначеної категорії в районі не зафіксовано.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА: http://staradm.gov.ua/3504-vdbulos-zasdannia-kolegii-rayonnoii-derzhavnoii-admnstracii.html

  • 21 серпня 2020 року | Переглядів: 1 828

Шановні жителі Старокостянтинівщини!

Від імені депутатського корпусу районної ради, від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої країни поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – та значення її для кожного з нас.

У цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі.

Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення держави до самостійності та незалежності. У цей час саме і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній, незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації. Майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці наших громадян. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Тож нехай свято незалежності з серпневим теплом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та злагоду, мир та любов!

Міцного здоров’я, бадьорості духу та успіхів у всіх починаннях!

Хай на нашій землі завжди сяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною буде яскраво-блакитним і безхмарним.

З  повагою  голова  районної  ради   Михайло  Яснюк

  • 21 серпня 2020 року | Переглядів: 1 528

День незалежності України – це найбільше національне свято. Саме незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

У рамках заходів з нагоди 29-ої річниці Дня незалежності України відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків на Меморіальному Комплексі. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Альона Пасічник.   

Пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, вшанували хвилиною мовчання.

  • 21 серпня 2020 року | Переглядів: 1 624

21 серпня на площі біля Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора України та 29-ої річниці Дня незалежності.

На початку свята відбулася урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано заступнику голови районної ради Івану Овчару та голові районної державної адміністрації Альоні Пасічник.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича, депутатського корпусу районної ради Іван Васильович привітав усіх присутніх та сказав: «Історично склалося, що напередодні Дня незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України, який  є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.  Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. А державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

Роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини.»

На завершення виступу за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди Дня Незалежності України Іван Васильович та Альона Сергіївна вручили Почесну грамоту  та Подяку обласної ради кращим представникам району.

Відповідно до рішення тридцять першої сесії Старокостянтинівської районної ради ” За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність присвоїти звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району": Ситнику Володимиру Васильовичу, Омелянюку Тимофію Григоровичу, Гурському Олександру Володимировичу, Гальомі Василю Володимировичу, Гуменному Анатолію Васильовичу,

Родюку Василю Панасовичу, Савчуку Миколі Володимировичу, Співаку Михайлу Петровичу, Сторожуку Петру Володимировичу, Овчару Івану Васильовичу, Дерикоту Миколі Васильовичу, Корнійчуку Олександру Олександровичу, Гривнику Григорію Григоровичу, Горді Григорію Олександровичу, Слободяну Феліксу Федоровичу, Білогурову Василю Павловичу, Білобокому Олександру Леонідовичу, Мельник Ганні Андріївні, Плавуцькому Петру Яковичу.

Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани “Гордість нашого району”, яка вмістила світлини кращих представників різних професій і трудових колективів.

Всім їм було вручено почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації й цінні подарунки.

Зі словами вітання виступив Чорнянський сільський голова Микола Реп’юк, який привітав усіх присутніх з Днем незалежності,  подякував керівництву району за висловлену довіру від занесених на Дошку Пошани.

Заступнику голови районної ради Івану Овчару й голові райдержадміністрації Альоні Пасічник вручили запашні короваї, що спечені з урожаю зібраного цього року.

А гарним музичним супроводом урочистостей були композиції у виконанні  талановитих аматорів народного мистецтва.

  • 19 серпня 2020 року | Переглядів: 1 436

19 серпня на Старокостянтинівщині відзначили День пасічника. Привітати бджолярів із професійним святом завітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та голова районної державної адміністрації Альона Пасічник.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича, депутатського корпусу районної ради Сергій Іванович висловив слова вдячності всім працівникам галузі бджільництва, справжнім майстрам бджолярської справи, які своїм натхненням, забезпечують наш район виробництвом надзвичайно корисних продуктів харчування та лікарською продукцією.

“Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Ваше володіння ремеслом – ціле мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Ваша мудрість та уміння спілкуватися з природою захоплює, а користь від вашої роботи неоціненна.

Нехай багаті медозбори, добробут, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за нелегку працю, овіяну любов’ю до рідного краю. Бажаю вам добра, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та мирного неба над головою.

Хай здійснюються ваші мрії і надії, а на столі хай завжди буде мед як символ здоров’я і достатку!”

На завершення за вагомий особистий внесок в розвиток бджільництва району кращим представникам галузі Сергій Гречковський та Альона Пасічник вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації й цінні подарунки.

  • 11 серпня 2020 року | Переглядів: 1 492

12 серпня з 10.00 до 12.00 години відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення "Сиситема-ВО" із включенням електросирен.

  • 7 серпня 2020 року | Переглядів: 1 244

У другу неділю серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини.

7 серпня з нагоди відзначення в Україні Дня працівника ветеринарної медицини привітали представників цієї галузі голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук.

За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята кращих працівників було відзначено грамотами та подарунками районної державної адміністрації та районної ради.

 

  • 6 серпня 2020 року | Переглядів: 1 290

6 серпня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів було підтримано депутатсьий запиті  депутата районної ради Василя Уруса щодо ремонту дорожнього покриття на автодорозі Старокостянтинів-Самчинці, Семереньки.

 

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». За поданням голови районної ради Михайла Яснюка за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність це почесне звання було присвоєно Ситнику Володимиру Васильовичу.

Разом постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району в звязку із зміною адміністративно-територіального устрою була внесена пропозиція та підтримана депутатами  присвоїти звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району»:

 - Омелянюку Тимофію Григоровичу;

 - Гурському Олександру Володимировичу;

 - Гальомі Василю Володимировичу;

 - Гуменному Анатолію Васильовичу;

 - Родюку Василю Панасовичу;

 - Савчуку Миколі Володимировичу;

 - Співаку Михайлу Петровичу;

 - Сторожуку Петру Володимировичу;

 - Гривнику Григорію Григоровичу;

 - Горді Григорію Олександровичу;

 - Дерикоту Миколі Васильовичу;

 - Корнійчуку Олександру Олександровичу;

 - Овчару Івану Васильовичу;

 - Слободяну Феліксу Федоровичу;

 - Білогурову Василю Павловичу;

 - Білобокому Олександру Леонідовичу;

 - Мельник Ганні Андріївні;

 - Плавуцькому Петру Яковичу.

Зі звітом про виконання районного бюджету за І півріччя та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2020 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

 

За словами головного фінансиста району за 6 місяців 2020 року до загального фонду районного бюджету надійшло податків та зборів  94 780 373 грн., із них: власних надходжень  надійшло 32 226 155 грн., виконання забезпечено на 104.6 відсотків,  до відповідного періоду минулого року  зростання на  315 707 грн.  

Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

За І півріччя 2020 року проведено видатків з загального фонду  районного бюджету на суму 99 111 036,89 грн. На фінансування видатків загального фонду залучені вільні залишки бюджетних коштів, що утворились на 01.01.2020 року в сумі 7331961,80 грн.

При розгляді змін до районного бюджету на 2020 рік депутати внесли зміни до доходної частини районного бюджету на суму 2129,103 тис. гривень

Зокрема   спрямовано  1239,198 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа", комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів та на придбання шкільного автобуса в сумі 1321,611 тис. грн.

Крім того відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується також виділити на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) загальноосвітніх шкіл в сумі 90,672 тис.грн.

13,5 тис.грн. передбачено  на надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу за рахунок субвенції Миролюбненської сілської ради.

На виконання програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки плану.ться виділити 870,0 тис.грн.

КНП "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" на фінансову підтримку своєї діяльності отримає 423,0 тис.грн.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки (20,0 тис.грн.); районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2019-2020 роки (10,0 тис.грн.);  програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки (20,0 тис.грн.); програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2019-2023 роки (10,0 тис.грн.)

Депутатами районної ради було внесено доповнення до проекту рішення та одноголосно за нього проголосовано.

 

Надалі депутати заслухали інформації  про хід виконання районних програм, а саме районної програми розвитку та підтримки громадських ініціатив "Агенція змін" на 2019-2023 роки, комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Старокостянтинівському районі на 2017-2021 роки, програми формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки.

 

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 рік та внесли зміни до ряду діючих програм.

Крім того, районними обранцями  було розглянуте подання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області до голови районної ради Михайла Яснюка. Одноголосно директором КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» було призначено Людмилу Гнатюк.

 

Окрім того,  розглянувши листи комунального некомерційного підприємства  "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги"  та Державного історико-культурного заповідника "Самчики" було  надано дозвіл на передачу з балансу на баланс приміщення майногового комплексу Самчиківської АЗПМС.

Ряд проектів рішень стосувався погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж с.Круглики на території Сковородківської сільської ради Старокостянтинівського району та  нормативної грошової оцінки ПРБП "Комунбуд" земельної ділянки водного фонду.

За підсумками роботи тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято понад 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

 

В пленарному засіданні сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, заступник голови райдержадміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 5 серпня 2020 року | Переглядів: 1 127

5 серпня відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.

Нараду провів керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець. У нараді взяли участь заступник прокурора Хмельницької області Сергій Гриценко, заступник голови районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, перший заступник міського голови Володимир Богачук, т.в.о. начальника Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області Дмитро Семелюк.

В ході наради було проаналізовано стан справ щодо протидії злочинності на території міста та району, відзначено позитивні здобутки, яких досягнуто спільною та злагодженою роботою правоохоронців та окреслено питання над якими необхідно посилено працювати.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено