Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 776
  • 23 жовтня 2020 року | Переглядів: 151

23 жовтня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії  Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 77-78 від 02.10.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Рибалко Ю.О.

3. Про розгляд листа КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

4. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

5. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 20 жовтня 2020 року | Переглядів: 366

В зв’язку з численними зверненнями жителів району Старокостянтинівська районна рада наголошує про недопустимість проведення політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах району та попереджає керівників цих закладів про їх персональну відповідальність за невиконання рішення районної ради від 23.02.2018 року №30.

РІШЕННЯ

п’ятнадцятої сесії

від   22  лютого  2018  року  №30

м.Старокостянтинів

 Про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах Старокостянтинівського району

   З метою забезпечення належного здійснення навчально-виховного процесу та недопущення перетворення загальноосвітніх навчальних закладів району у поле для ведення суспільно-політичної діяльності, відповідно  до ст.6 Закону України "Про освіту", ст. 17 Закону України "Про загальну середню освіту" та керуючись ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити:

- розповсюдження реклами політичного характеру та здійснення політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах Старокостянтинівського району;

- залучення учнів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу;

- використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для розміщення громадських приймалень і політичної агітації.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Овчара І.В. та постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти (Фурсова О.В.).

 

Голова районної ради                                                         М.Яснюк

  • 19 жовтня 2020 року | Переглядів: 140

Відповідно до рішення тридцять першої сесії Старокостянтинівської районної ради від 06 серпня 2020 року №9 за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність присвоєно звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району"  Гурському Олександру Володимировичу.

Сьогодні голова районної ради Михайло Яснюк та  заступник голови Іван Овчар вручили цю почесну відзнаку Олександру Володимировичу та побажали йому здоров’я, щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і творчих успіхів у високому служінні на благо рідного краю.

 

  • 16 жовтня 2020 року | Переглядів: 426

16 жовтня відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів.

Основним питанням порядку денного – внесенням змін до районного бюджету на 2020 рік  -  депутати затвердили субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 3479,688 тис.грн. та на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином  в сумі 600,9 тис.грн.

Відділ освіти районної державної адміністрації отримає на оплату праці педагогічним працівникам за рахунок освітньої субвенції 1402,5 тис.грн.

Також передбачено на фінансування заходів ряду програм, а саме: програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки – 1565,1 тис.грн., програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" на 2020-2022 роки – 205,0 тис.грн., програми "Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки" – 15,0 тис.грн., програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району" – 10,0 тис.грн., програми по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 рр." – 10,0 тис.грн.,  програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 30,0 тис.грн.;  програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки – 20,0 тис.грн.

За пропозицією голови районної ради Михайла Яснюка та одноголосної підтримки присутніх депутатів додатково виділено 500 тис.грн. на виплату доплат молодшому  медичному персоналу центральної районної лікарні.

Окремим рішенням районні обранці надали дозвіл КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" на проведення реконструкції частини будівлі хірургічного корпусу під відділення екстреної медичної допомоги.

Проте  депутати не підтримали проекти  рішень про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Баглаї, Загірне, Лажева, Ємці на території Баглаївської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області.

В пленарному засіданні сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, заступник голови райдержадміністрації, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 14 жовтня 2020 року | Переглядів: 158

14 жовтня щороку святкується День захисника  України. Цей день важливий і особливий, адже відзначаються одразу три знакові свята й пам’ятні дати. Це  День захисника  України, Покрова Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

День захисника України – свято для тих, хто пройшов справжню війну, і тих, хто стоїть на сторожі кордонів України. Тих, хто відслужив в армії і тих, хто тільки готовий її поповнити. Це свято –  пам'ять про тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!

Дата 14 жовтня нерозривно пов’язана з розвитком українського війська та його традицій. А для Центру волонтерства Старокостянтинівської Районної Ради старшокласників ця дата стала традиційною у проведенні  благодійної акції  в рамках проекту «Не будь байдужим». Представники учнівського волонтерського руху Старокостянтинівського району,  у переддень свята, знову привітали військовослужбовців - учасників бойових дій, що проходять реабілітацію у Старокостянтинівському шпиталі.  До щирого учнівського онлан-привітання з Днем захисника України додались  подарункові вироби декоративно-ужиткового мистецтва, що були виготовлені  вихованцями Центру дитячої творчості та смаколики.

  • 13 жовтня 2020 року | Переглядів: 277

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника України. Це свято не лише чоловіків, а й всіх тих, хто любить і захищає свою Батьківщину.

День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків, уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.

Свій святковий день українські воїни відзначають одночасно із Днем славного українського козацтва та разом з одним із найбільших православних свят – Покровом Пресвятої Богородиці.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Від імені депутатського корпусу районної ради, від мене особисто бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, козацької відваги, незламного духу, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю. А прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.
Низькій уклін боронителям рідної землі, котрі наразі відстоюють її незалежність на Сході.

Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави – вічна пам’ять!

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Слава Україні!

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

  • 13 жовтня 2020 року | Переглядів: 176

Керуючись частиною 10 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати тридцять другу (позачергову) сесію районної ради сьомого скликання 16 жовтня 2020 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про внесення змін до районного бюджету Старокостянтинівського району на 2020 рік;

- інші питання.

3. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації та представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради М.Яснюк

  • 12 жовтня 2020 року | Переглядів: 164

За період з 01 червня по 30 вересня 2020 року Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, що є його відокремленими структурними підрозділами, зареєстровано 836 звернень клієнтів. Для 794 громадян надано первинну правову допомогу, а 42 громадянина подали звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД прийнято 33 рішення про надання БВПД. На виконання вказаних рішень видано 3 доручення адвокатам та 38 – штатним працівникам для складення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів у суді. Відмов у наданні БВПД не було.

В звітному періоді клієнти зверталися частіше з наступних питань: іншого цивільного — 152 (18,2%), адміністративного — 128 (15,3%), сімейного — 112 (13,4%), соціального забезпечення — 95 (11,4%), з інших питань — 88 (10,5%), житлового — 69 (8,2%), спадкового — 67 (8%), трудового — 58 (7%), земельного — 42 (5%), з питань виконання судових рішень — 17 (2%), медичного — 5 (0,6 %), договірного — 3 (0,4%).

Залежно від віку, до центру звернулись особи: від 35 до 60 років — 415 (49,6%); від 18 до 35 років — 219 (26,2%); понад 60 років — 202 (24,2%); до 18 років — 0 (0%). 31 Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 447 (53,5%), в від чоловіків — 389 (46,5%). Так, за звітний період найбільше письмових звернень про надання БВПД, щодо яких прийнято рішення про надання БВПД, було зареєстровано від: -ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” — 16 (48,5%), -малозабезпечених осіб (середньомісячний дохід особи не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) — 8 (24,2%), -осіб з інвалідністю — 8 (24,2%), -особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною — 1 (3,1%).

Крім цього, місцевим центром, в тому числі бюро правової допомоги, за звітний період:

- забезпечено роботу 19 мобільних пунктів, в тому числі в режимі онлайн та забезпечено діяльність 14 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги;

- загальна кількість осіб, яка звернулася за отриманням консультації та роз'яснень під час мобільних та діяльності дистанційних консультаційних пунктів склала 85 осіб, в тому числі 45 особи звернулися за отриманням правових консультацій та роз'яснень до мобільних консультаційних пунктів та 40 осіб до дистанційних пунктів доступу до БПД;

- надано методичну допомогу 5 органам місцевого самоврядування та установам-провайдерам БПД (громадським організаціям, волонтерським рухам, юридичним особам приватного права), з якими налагоджено співпрацю щодо надання безоплатної правової допомоги;

- опрацьовано 85 актів надання БВПД, що були подані адвокатами.

- проведено 75 правопросвітницьких заходів.

- розміщено у ЗМІ 28 інформаційних матеріалів з питань надання БВПД.

- надано 18 клієнтам доступ до електронних сервісів Мін'юсту.

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 18-00, за адресою: м.Старокостянтинів,  вул. Миру, 36  тел. (003854) 4-54-75

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

  • 9 жовтня 2020 року | Переглядів: 214

9 жовтня у с.Самчики відбулось відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Даний проект реалізований у рамках реалізації державної програми "Доступна медицина", що спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги.

У відкритті амбулаторії взяли участь народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський, заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Вартість проекту становить понад 8 млн. грн., частину з яких профінансовано Старокостянтинівською районною радою. Площа ділянки становить 0,21 га, забудови – 378,46 м?, в тому числі амбулаторії – 361,96 м?. Амбулаторія обслуговуватиме близько 2500 громадян. Для сімейного лікаря уже закуплено службовий автомобіль "Renault", що дозволить йому виїжджати у віддалені населені пункти. Окрім того, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря.

За матеріалами Старкостянтинівської РДА: http://staradm.gov.ua

  • 8 жовтня 2020 року | Переглядів: 1 355

На 8 жовтня згідно розпорядження голови районної ради Михайла Яснюка від 06 жовтня 2020 року №65 "Про скликання тридцять другої сесії районної ради" було заплановано пленарне засідання позачергової сесії районної ради. На превеликий жаль сесія була зірвана через неявку більшості депутатів.

З 34 депутатів прибули:

1. Береженний Юрій Володимирович – ВО "БАТЬКІВЩИНА"

2. Білобокий Олександр Леонідович – ВО "БАТЬКІВЩИНА"

3. Заєць Сергій Васильович – ВО "БАТЬКІВЩИНА"

4. Петреченко Микола Вікторович – Аграрна партія України

5. Сторожук Петро Володимирович – Аграрна партія України

6. Яснюк Михайло Борисович – Аграрна партія України

7. Грачук Юрій Дмитрович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

8. Урус Василь Васильович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

9. Бачинський Віктор Вікторович – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

10. Летюк Назар Анатолійович – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

11. Зарічний Сергій Васильович – Політична партія "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

12. Коваль Олександр Анатолійович – Політична партія "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

13. Куйдан Ольга Юріївна – Політична партія "СОВІСТЬ УКРАЇНИ"

14. Овчар Іван Васильович – Політична партія "СОВІСТЬ УКРАЇНИ"

Вкотре не з’явилися:

1. Бондар Любов Степанівна – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

2. Гальома Василь Володимирович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

3. Козак Іван Євгенович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

4. Максімов Василь Михайлович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

5. Фесун Сергій Никанорович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

6. Чернега Сергій Анатолійович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

7. Тарасюк Володимир Петрович – Партія "Блок Петра Порошенка" "СОЛІДАРНІСТЬ"

8. Мизернюк Сергій Іванович – Аграрна партія України

9. Молдован Віктор Григорович – Аграрна партія України

10. Площинська Лариса Дмитрівна – Аграрна партія України

11. Янковський Микола Іванович – Аграрна партія України

12. Фомович Віталій Васильович – Аграрна партія України

13. Чорнобривий Олександр Миколайович – ВО "БАТЬКІВЩИНА"

14. Гальома Микола Олександрович – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

15. Фурсова Олена Володимирівна – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

16. Якимовський Віктор Никифорович – Політична партія "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

17. Яшнюк Василь Іванович – Політична партія "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

18. Яковишина Оксана Костянтинівна – Політична партія "СОВІСТЬ УКРАЇНИ"

19. Голюк Тетяна Вікторівна – Партія "Відродження"

20. Яворський Віктор Борисович – Партія "Відродження"

Основне питання позачергової сесії – внесення змін до районної бюджету на 2020 рік.

Понад 1,5 млн грн на виплату  заробітної плати молодшому медичному персоналу, придбання кисневих станцій, засобів індивідуального захисту тощо планувалось виділити КП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради.

Через ігнорування депутатами своїх депутатських повноважень не отримали кошти з районного бюджету:

 - КП "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином в сумі 600,9 тис.грн.

- управління соціального захисту на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та  приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 3479,688 тис.грн.

- відділ освіти районної державної адміністрації на збільшення  видатків  на оплату праці педагогічним працівникам  -  1402,5 тис.грн.

Районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  передбачалось  150,0 тис.грн на оплату праці.

Таке ставлення даних депутатів до виконання своїх обов'язків свідчить про те, що їх політичні амбіції переважають над інтересами громади в цілому та кожного виборця зокрема.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено