Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 1753
  • 28 листопада 2020 року | Переглядів: 13

Щорічно  в четверту суботу листопада ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів українців, які стали безвинними жертвами голодних лихоліть першої половини ХХ століття. Три чорні хвилі голодоморів на українських землях на десятиліття підірвали генетичні, інтелектуальні та творчі сили нації, назавжди залишившись незагоєною раною у серці народу.

Голодомор –  трагічна сторінка історії нашого народу, національне горе, яке забрало життя мільйонів невинних людей. Вшанування їхньої пам’яті - це сучасне осмислення трагедії всього українства, спільні переживання горя від людських втрат, відчуття болю наших предків, що пережили той страшний геноцид.

Вшанувати пам’ять тих, хто помер голодною смертю, до Пантеону пам’яті жертв голодоморів у місті Старокостянтинів прийшли голова Старокостянтинівської районної державної адміністраці Альона Пасічник, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль. Покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх жертв геноциду, запалили свічку пам'яті.

 

  • 20 листопада 2020 року | Переглядів: 35

Відповідно до Указу Президента України з метою відзначення річниць початку подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також вшанування мужності людей, які відстояли національні інтереси держави, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

У переддень відзначення пам'ятного дня голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Богачук поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності та воїнів, які загинули за єдність України, вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали Україну за часів Майдану та на сході України, хвилиною мовчання.

  • 13 листопада 2020 року | Переглядів: 70

13 листопада в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 87-88 від 06.11.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про розгляд листа КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ".

3. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

  • 12 листопада 2020 року | Переглядів: 128

12 листопада  відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 26 депутатів.

Перед початком роботи сесії заступник голови районної державної адміністрації  Володимир Богачук вручив почесні відзнаки Хмельницької обласной держадміністрації голові районної ради Михайлу Яснюку, заступнику голови районної ради Івану Овчару та керуючому справами Сергію Гречковському за багаторічну сумлінну працю в органах державної влади та місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Старокостянтинівського району.

Основними питанням порядку денного стали питання передачі майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району у власність Старокостянтинівської міської, Староостропільської та Миролюбненської сільських рад.

На думку депутатів, задля оперативного та ефективного  керування, об’єкти комунальної  власності мають бути передані до громад, на території яких вони знаходяться.

Проте новообраний голова Миролюбненської громади  Олег Москалюк був переконаний, що, такі соціально значущі заклади, як лікарня, Центр первиної медико-санітарної допомоги, бібліотека, Центр надання адміністративних послуг тощо повинні бути у спільному користуванні усіх 3-х ОТГ.  Після тривалої дискусії та обговорення майже одноголосно депутатський корпус підтримав запропоновані проекти рішень без змін.

Окремими рішеннями Старокостянтинівська районна рада ввийшла із засновників комунальних установ та визначила їх правонаступниками відповідні громади.

Разом з тим депутати  підтримали проекти  рішень про погодження та затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Загірне та Ладиги. 

Проте вчергове не були затвердженя зміни меж сіл Баглаї, Лажева, Ємці на території Баглаївської сільської ради.

Також  депутатами була пітримана заява Олени Фурсової про дострокове припинення повноважень депутата Старокостянтинівської районної ради в звязку з обранням її депутатом Старокостянтинівської міської ради.

До речі, дане пленарне засідання –  фінальний акорд роботи депутатів районної  ради VII скликання. Звертаючись наприкінці сесії до депутатів, Михайло Яснюк висловив вдячність кожному за прогресивні ідеї, чіткі державницькі позиції, наміри та прагнення до постійного розвитку своєї громади.

«Ми успішно пропрацювали свою каденцію, пройшли цей шлях без політичних чвар (хоча у складі ради 5 політичних фракцій), навчились виробляти спільну позицію при прийнятті важливих рішень на користь жителів району.

Дякую, за ту велику роботу, яку ви здійснювали  фактично на громадських засадах, за вашу принциповість, небайдужість і зацікавленість, за постійну турботу про життя, честь і гідність, здоров’я та соціальні гарантії жителів району – сердечна вам вдячність, – підсумував наприкінці засідання очільник району. - Щиро вдячний депутатам обласної ради Гнатюку Миколі Григоровичу та Співаку Олександру Михайловичу за відстоювання інтересів виборців в обласній раді, за підтримку та надану допомогу жителям Старокостянтинівщини.

В цілому вважаю робота районної ради, її виконавчого апарату була досить продуктивною. В складі депутатського корпусу, в апараті районної ради багато здібних людей, досвідчених, які можуть належно забезпечити відповідні ділянки роботи як у новостворених  ОТГ, так і в новому районі."

За словами Михайла Яснюка усі досягнення – це плоди спільної праці, і він щиро вдячний кожному за цю непросту і відповідальну роботу."

Після пленарного засідання усі присутні депутати зробили фото на згадку про спільну співпрацю.

 

 

  • 10 листопада 2020 року | Переглядів: 69

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили на це 25,5 тис.грн.

  • 10 листопада 2020 року | Переглядів: 87

Відповідно до розпорядження голови районної ради Михайла Яснюка, 12 листопада цього року відбудеться пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні, 10 листопада, депутати розпочали роботу у постійних комісіях.

Деякі проекти рішень вимагали від депутатів особливо прискіпливої уваги. Так, члени комісій ретельно підійшли до обговорення питання передачі майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району у власність Старокостянтинівської міської, Староостропільської сільської, Миролюбненської сільської територіальних громад. За пропозицією більшості присутніх відповідні проекти рішень потребують допрацювання та детального вивичення.  Тому було прийнято рішення про створення робочої групи  та знято ці питання з порядку денного чергової сесії.

Крім того членами комісій було розглянуто зміни, що пропонуються внести до районного бюджету Старокостянтинівського району на поточний рік.

Разом з тим деякі питання стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

 

  • 6 листопада 2020 року | Переглядів: 81

10  листопада 2020 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

10  листопада 2020 року

12.00 год.

- президія районної ради.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено